To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

* Czerwcowe Osrajtki - część 10 :) *

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Kamcia_89
WITAMY SERDECZNIE W DZIESIĄTEJ JUŻ CZĘŚCI CZERCOWYCH OSRAJTKÓW icon_biggrin.gif

Do naszego wesołego grona należy

14 dziewczynek

Oto one:




Alusia - córeczka Anik978, ur. 27.05.2007r. o godz.22:10, ważyła 3570g i mierzyła 53cm.





Emilka - córeczka Gruszki, ur. 30.05.2007r. o godz.12:35, ważyła 2760 i mierzyła 56 cm.






Laurynia - córeczka Lalicji, ur. 01.06.2007r. ważyła 3170g i mierzyła 54cm.




Karinka - córeczka Jaagi78, ur. 09.06.2007r. o godz.20:55, ważyła 3380g i mierzyła 54cm.






Wiktoria - córeczka Pati.n, ur. 12.06.2007r. o godz.8:05, ważyła 3100g i mierzyła 50cm.






Kamilka - córeczka Ziowik, ur. 13.06.2007r. o godz. 8:35, ważyła 3000g i mierzyła 53cm.






Majeczka - córeczka Malagi, ur. 13.06.2007r. o godz. 23:01, ważyła 4150g.






Nelly - córeczka Odynki, ur. 14.06.2007r. o godz.21:10, ważyła 3300g i mierzyła 55cm.






Alusia - córeczka ~Justy~, ur. 15.06.2007r. ważyła 3030g i mierzyła 53cm.




Natalka - córeczka Brzozki4, ur. 20.06.2007r. o godz. 15:40, ważyła 3110g i mierzyła 51cm.




Zuzia - córeczka Anor26, ur. 22.06.2007r. ważyła 3100g i mierzyła 52cm.




Hania - córeczka Libry28, ur. 27.06.2007r. o godz. 1:15, ważyła 3300 i mierzyła 54cm.




Tosia - córeczka Zadobrej, ur. 27.06.2007r. ważyła 3400g i mierzyła 56cm.






Łucja - córeczka Beaty 73, ur. 3.07.2007r. ważyła 3800g i mierzyła 58cm.




Kamcia_89
... oraz

25 chłopców

Oto oni:




Staś - synek Rzodkiewki, ur. 17.05.2007r., o godz. 19:55, ważył 2680g i mierzył 53cm.




Krzyś - synek Kalarepy, ur. 22.05.2007r. o godz.7:25, ważył 3000g i mierzył 52cm.




Dawidek - synek Aguutki, ur. 23.05.2007r. o godz.10:40, ważył 3380g i mierzył 54cm.






Marcinek - synek LilySnape, ur. 25.05.2007r. o godz.9:17, ważył 3800g i mierzył 57cm.






Oskarek - synek Dodzi, ur. 27.05.2007r. o godz.22:55, ważył 3300g i mierzył 55cm.






Michałek - synek Cerruti, ur. 27.05.2007r. ważył 3170g i mierzył 56cm.




Mateuszek - synek Kamci_89, ur. 28.05.2007r. o godz.15:40, ważył 3400g i mierzył 56cm.






Oskarek - synek Banshee, ur. 05.06.2007r. o godz.20:10., ważył 3660 i mierzył 54 cm.




Shane - synek A.K, ur. 6.06.2007r. o godz.5:47, ważył 3300g i mierzył 50cm.






Mikołajek - synek Ifonki, ur. 6.06.2007r. 12:45 wazył 3300g i mierzył 54cm.






Antoś - synek Gen, ur. 6.06.2007r. o godz.13:12, ważył 3545g i mierzył 57cm.






Bruno - synek Zubu, ur. 09.06.2007r. o godz.2:05, ważył 2900g i mierzył 53cm.




Mikołajek - synek MartyMarcin, ur. 11.06.2007r.




Filipek - synek Iwony79, ur. 14.06.2007r. o godz. 2:00, ważył 3390g i mierzył 53 cm.






Nathanek - synek Chaneal, ur. 14.06.2007r. o godz.14:00, ważył 3500g.




Kamilek - synek Joany_m, ur. 14.06.2007r. o godz.15:20, ważył 2950g i mierzył 53cm.






Michałek - synek Asi_b, ur. 16.06.2007r. o godz.16:18, ważył 3310g i mierzył 55cm.






Eryczek - synek Asi jjmm, ur. 20.06.2007r. o godz.22:55, ważył 4060g i mierzył 57cm.






Dawidek - synek Agi23, ur. 21.06.2007r. ważył 3800g i mierzył 53cm.




Olafek - synek Kate_K, ur. 23.06.2007r. o godz. 9:55, ważył 3600g i mierzył 55cm.






Szymuś - synek Małej 82, ur. 25.06.2007r. o godz. 18:30, ważył 3900g i mierzył 56cm.




Dominiś - synek Silije, ur. 29.06.2007r. o godz. 2:40, ważył 4500g i mierzył 56cm.




Konradek - synek Kamy:-), ur. 30.06.2007r. o godz.23:30, ważył 3390g i mierzył 53cm.




Grześ - synek Zajki, ur. 01.07.2007r. o godz. 8:05, ważył 3700g i mierzył 57cm.






Wojtuś - synek SmerfetkiMisi, ur. 09.07.2007r. ważył 2800g i mierzył 50cm.




********************

Poznaliśmy także Ś.P. MARCINKA, synka Aj80, który dołączył do Grona Aniołków...

...i na zawsze pozostanie w naszej pamięci...

********************

odynka
fajnie:D ale nie powinno byc "siusiumajtkow"?icon_biggrin.gif
Kamcia_89
Odynko nie "siusomajtków" icon_razz.gif Bo zawsze pisaliśmy w mianowniku. A "czerwcowych siusiomajtków" mogłaby byc też częśc 9. , i 8. , itd. A zawsze pisaliśmy tak jak jest teraz icon_razz.gif
ziowik
hm.. ciekawe.. zablkował mi ktoś możliwość pisania na starym, jeszcze aktualnym wątku.. tylko dlaczego?

dobrze że chociać tu mogę..
dziewczyny pisać tam szybko te 3 strony jeszcze icon_smile.gif chyba że Wam mnie nie brakuje to sie dalej ślimaczcie icon_razz.gif

Kamciu fajna stronka, podobają mi sie króliczkowe linijeczki.. ale siusiOmajtków jakoś dziwnie mi brzmi.. może faktycznie zmienisz, jak wrócisz, na siusiUmajtki? a ja w ogóle myślałam że sie mówi siuŚmajtki icon_razz.gif
a w ogóle to zyczę Ci udanego wyjazdu i bezpiecznego!! żeby Mati dobrze zniósł podróż a wszyscy żebyscie wypoczeli icon_smile.gif całą czwóreczką icon_smile.gif

no i nie wiem teraz co robić. już sie kilkanaście razy próbowałam logować na cz.9 i nic z tego icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Gruszka
Żeby nie było ciagle tak samo, to teraz powinna być część "Czerwcowe osrajtki" icon_biggrin.gif w końcu po sikaniu w majty następuje również osrywanie od czasu rajtek 04.gif wiem, wiem - nikomu się pewnie nie spodoba icon_smile.gif
odynka
haha Gruszka padlam z rana 01.gif
ifonka
CYTAT(Gruszka @ Mon, 28 Jul 2008 - 10:57) *
"Czerwcowe osrajtki" icon_biggrin.gif

z całego serca jestem za osrajtkami 04.gif
Dla mnie rewelacja.

zajka
Dla mnie po wczorajszy dniu jak najbardziej "osrajtki" są na czasie. Jestem za.
lornetka
Gruszko jesteś najlepsza!! 04.gif 04.gif 01.gif 01.gif 01.gif
Dodzia
Grusia No strzał w dziesiątkę z tą nazwą jestem również za !!! 02.gif

Aguutka Super wyglądasz jako ochrona no śliczna z ciebie kobietka !! 02.gif
a jak z tą sprawą remontową udalo się ją po waszej myśli zakończyć ?
Pokój boski rewelacyjny pomysł masz se talenta brawo !!

odi focie jak zwykle super a Nelly w gronie rodzeństwa 08.gif wyglądała bosko !!! 02.gif

Kamcia super pierwsza stronka tylko teraz fotek naszych maluszków brakuje !! 02.gif

wczoraj na placu zabaw porobiliśmy troszkę nowych fotek więc was nimi zasypię
https://picasaweb.google.com/siasior27/Oska...key=jnBDFmr_ZOo

a ta na pierwszą stronkę proszę https://picasaweb.google.com/siasior27/Oska...156928008863058
tylko nie wiem czy będzie dobra
candace
no i nowy temat
Gruszka
Jezdem icon_wink.gif
Kate_K
Gruszka mi się twoje "osrajtki" podobaja:)

Słuchajcie chyba udało mi się pokonać Olafa z tą kąpielą. Wczoraj kupiłam mu nowe zabawki do wody i pokazałam mu dopiero wieczorem. Rozłozlyliśmy je w lazience na podłodze, Olaf zaczął oglądać. Ja w międzyczasie napuściłam wody do wanny i zaczełam wrzucać zabawki do wody. Olaf najpierw stał przy wannie i zagladał do środka na te zabawki (nasikał przy tym na podłogęicon_smile.gif nie wiem czy ze strachu czy z radości:) ). A potem go powoli włożyłam do wanny, od razu sam usiadł i zaczął się bawić. Zapomniał o wszystkim i bawił się tak z pół godziny:) I głowę spokojnie mu umyłam. Także jak na razie strategia "na zabawkę" zadziałała:)
zajka
Hejka.
Już się aklimatyzujemy w nowym temacie.
Kate świetnie sobie poradziłaś z kąpielą. Może po prostu Olafek nasikał na podłogę dlatego, że zobaczył wodę. Mój Grzesiek zawsze sika sobie do wanny. Nawet jak go wcześniej posadzę na nocnik.
A wczoraj byliśmy na małej imprezce firmowej. Razem z Grześkiem. Tak był zafascynowany ogniskiem, że o mało do niego nie wlazł. Ale normalnie patrzył na ogień jak na czary. Później wkleję kilka fotek.
candace
hejo
ja normalnie zasypiam nad klawiaturą- kiedy się wyspię??? dzisiaj w nocy pies mnie budził bo ma uczulenie:-((((

a tutaj można 6 pileuch na próbe zamówic za darmo
www.pieluchy.net
candace
Kate-- ja miałam w wieku 2 lat problemy z werą z kapielą.... dopiero chodzenie na basen ja przekonało. a teraz dumna młodsza siostre poucza:-)))) gratulacje za podejście zabawkowe
lornetka
Dziś spotykam się z Iwoną!!!

no to po zakomunikowaniu, uciekam!
Kate_K
Gruszka ćwiczysz? Ja wczoraj zaczęłam:)
Gruszka
Ćwiczę, ćwiczę - zrobiłam coprawda nieregulaminowy dzień przerwy, bo miałam @ i nie miałam siły się ruszyć, ale walcze dalej. Rzeźnia jest - mam takie zakwasy, że hej icon_smile.gif
agata85
I ja weszlam sie przywitac 29.gif Stronka pierwsza klasa, teraz tylko jesli maluch mi pozwoli poszukam zdjatka
na stronke 29.gif

Jesssssuuuu jaki upal u nas 37.gif
jaAga*
Melduję się na nowym wątku i zmykam z pracy do pracy icon_wink.gif.
Podrzuci mi ktoś te ćwiczenia co bym i ja poćwiczyła...
Aguutko zazdroszczę!
Kate super, że podziałało, a sikanie na widok wody u nas też występuje icon_wink.gif.
Kate_K
Aguutko zapomniałam Ci powiedzieć, że zrobiłaś Dawidkowi prześliczny pokoik. Zazdroszczę strasznie.
agata85
to ja se powklejam bo maly zajety:)

moj maly ,,opyplusek,,icon_smile.gif




uwielbia swoj ,,tron,, 29.gif




z kuzynka na ktora wola ,,[użytkownik x],,




uwielbia sie pluskac:)




male rojbry:)




hustamy sie:)






odynka
Kate ale super wymyslilas z ta kapiela:D hmm a jakie zabawki kupilas?icon_biggrin.gif mi sie marzy - moze pamietacie z dziecinstwa - taka zaba co sie nakreca i plywa:D

lalicja jestes niesamowita w wyszukiwaniu tych promocji - ale wyszukuj i wrzucaj nam:D

a.k fajne foty - kolejna laska - zaczynam wpadac w kompleksy:P
jaAga*
Lalicja pieluchy już zamówiłam icon_wink.gif.
AK. super fotki - a moja to jakaś niemowa: jak coś chce to pokazuje palcem i mówi:mmmmhmm icon_sad.gif.
agata85
odynka- hehe to moj maruda mnie tak wykancza, ze nie mam nawet kiedy spokojnie zjesc obiadu. Bo on akurat chce sie bawic i koniec 29.gif

Aguutko- pokoik super:)
ziowik
helou w nowym wątku icon_smile.gif czy ktoś poza mną ma kłopoty z logowaniem? szaleje mi coś opera...

Aguutka super!!!!! pokoik bardzo mi sie podoba icon_biggrin.gif Dawidek musi być zachwycony, jesteś zdolniacha icon_smile.gif czekam na reszte pokoju icon_smile.gif i widze że mebelki i rzeczy z Ikei i u Ciebie icon_biggrin.gif mnie tez sie te stołeczki bardzo podobają i będę namawiać męża icon_smile.gif tylko Kamilki pokoik w Krakowie jest chyba mniejszy od Dawidkowego, nie wiem czy wszystko co chce zmieszcze, bo jeszcze łóżko tu zostaje takie pojedyncze, od wypadku icon_smile.gif

a.k. witaj icon_smile.gif wypoczełaś? fajne zdjęcia, Shane miał towarzystwo, to fajnie icon_smile.gif czekam na wiecej icon_smile.gif

Joana mnie akurat sobota nie pasuje icon_sad.gif w piątek mam zlot ludzi ze studiów i zostajemy w Kraku, a w sobote wracają teściowie z dzieciakami z wakacji.. i mam zaległe imieniny u babci.. chyba że męża namówie, zobaczymy jeszcze, w końcu to jakieś pół godziny chyba od nas czy coś takiego...

Lalicja a Ty byłabyś sama czy z Bartkiem?
a pieluchy i ja zamówiłam icon_smile.gif nawet nei wiem czy dobry rozmiar bo maxi, a w te średnie też by chyba weszła icon_smile.gif a w ogóle co to za pieluchy?
ja mam teraz przypadkowo dla Kamilki 4+ z pampersa i w sumei neiwiele sie różnią od 4, ale te pierwsze ciut taniej wychodza wiec przy nich zostane, ale akurat nie było na promocji icon_smile.gif

Jaaga nie przejmuj sie, moja też praktycznie nic nie mówi icon_smile.gif ciągle tylko koko i kaka icon_razz.gif i uuuuu icon_razz.gif a wrzeszczy nie raz z radości tak że hej icon_smile.gif

Kamilka tez znielubiła kąpiele.. tzn tragicznie nie jest, da sie wsadzić, wymyć, nawet połozyć żeby głowe zmoczyć (ale neidawno i z tym mielismy problem) ale zaraz ma dość i chce wychodzić.. musimy coś do kąpieli znowu kupić, niedawno kupilismy (z miesiąc temu) takie trzy zabawki króliczka wiewiórke i słonika we wściekłych kolorach, to sie bawiła i chętnie kąpała, ale już sie nudzi bo zna wszystkie zabawki icon_smile.gif
ale to chyba taki etap skoro już tyle maluchów to przechodzi icon_smile.gif

u nas odpukać lepsze troche noce, już druga była taka dośc dobra, Kamilka budziła sie tylko 2 razy, a nie 10... jest postęp.. i wystarcza żel na zęby, nie daje czopków bo już chyba dość, tydzień dawałam, a przez 2-3 dni jeszcze w dzień nurofen..
niestety z tego co mi sie udało zajrzeć to zaczyna przebijać sie na dole czwórka jedna.. ciekawe czy taki sam sajgon będzie.. icon_razz.gif
mała 82
hej wreszcie mam znów chwilkę icon_smile.gif miałam się wczoraj odezwać, ale musiałam wyjść z małym na miasto;
netu nie mamy, ale korzystam od siostry która pojechała nad morze i na ten czas usunęła hasło z kompa-bez komentarza-więc teraz wchodzę "wszędzie gdzie mogę i patrzę co u kogo słychać", a wcześniej jak mi pozwoliła to tylko na nk na chwilkę i na pocztę patrzeć czy są wiadomości- które czytała razem ze mną wrr...a teraz co u nas icon_smile.gif
Szymon ma się b.dobrze, teraz smacznie śpi aniolek.gif byliśmy z nim w zeszłym tygodniu na ostatniej wizycie u neurologa, powiedziała że wszystko jest dobrze, ale kazała na wszelki wypadek jak będzie miał 2 latka iść z nim do psychologa i sprawdzić czy to że dostał 4pkt. po urodzeniu wpłynęło/wpływa na jego rozwój-trochę się tym załamałam, ale to w końcu dla jego dobra. Większych problemów nie stwarza, chyba że się nie wyśpi to koszmar- wtedy to tylko na rączki i dużo płaczu i krzyku przy tym że hej 29.gif można powiedzieć że Szymon to "wszystko żrący mechanizm" 08.gif który nie chce już spać w łóżeczku, więc gnieciemy się wszyscy razem 21.gif
Niestety nie bardzo ma ochotę na mówienie, słowa którymi się posługuje to: mama, baba, papa, dziadzia, je, za to lubi bardzo tańczyć, jak słyszy muzykę od razu idzie w tany 03.gif fotek nie podam bo nie mam możliwości 13.gif
Jeśli chodzi o ciążę to wg. tygodni jestem już w piątym miesiącu ciąży, sama się dziwię jak to szybko czas leci 06.gif niedługo będzie mi dreptać dwójka brzdący icon_smile.gif
Od września będziemy mieszkać u teściów na wsi, więc jesteśmy na etapie też przeprowadzki można powiedzieć co dwutygodniowej bo tak tam jeździmy, bądź mąż sam jeździ. Wojtek będzie pracował przy ocieplaniu budynków z bratem, chce na wiosnę założyć taką samą działalność i zacząć budowę domu- jego rodzice przepisali mu działkę po drugiej stronie ulicy-więc już chyba na stałe osiądziemy na wsi 37.gif , co mi tak nie bardzo na rękę bo ja przyzwyczajona do życia w mieście 43.gif w sumie też nie wiadomo gdzie będzie poród czy w Białej Podlaskiej czy w Wołominie bo będę wracać raz w miesiącu na tydzień do rodziny, wtedy kiedy wypadać mi będzie wizyta u lekarza bo już od 1 sierpnia będę na zwolnieniu; właśnie dostałam list polecony z pracy by przynieść odpowiednie zaświadczenie potwierdzające datę porodu-do którego będzie przedłużona umowa- muszę kończyć Szymon się obudził.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy icon_smile.gif
Rzodkiewka Gratuluję Drugiego Maluszka- dużo zdrówka dla Klary icon_smile.gif
ziowik
Mała fajnie że sie odezwałas icon_smile.gif widze że w sumie wszystko u Was dobrze, co mnie cieszy bardzo icon_wink.gif fajnie że Szymonek zdrowy i je ładnie, a niemówieniem nie masz co sie przejmowąć, bo przecież ma niewiele ponad rok, mało dzieci mówi w tym czasie.. rozkręci sie za 3-4 miesiące, zobaczysz icon_smile.gif
ciąża jak mniemam przebiega bez probelmów, to też mnie cieszy icon_wink.gif
a co do mieszkania na wsi, to docenisz jego plusy w końcu icon_smile.gif ja też miastowa ale bardzo dobrze mi na wsi icon_smile.gif tylko żebyście net mieli icon_smile.gif
całuski dla Szymonka!! i dla Ciebie oczywiście icon_smile.gif
ziowik
wiecie co jakby te pieluchy były fajne to sie opłacają nawet icon_smile.gif tańsze sporo od pampersów, wychodzi ok 52-54gr za sztuke zamiast 68 czy jakoś tak icon_smile.gif i dostawa gratis icon_smile.gif

spadam do małej icon_smile.gif i walczyć z zupą znowu icon_razz.gif
jaAga*
Co do zabawek, Karina ma fazę na takie małe plastikowe zwierzątka, kiedyś taki pan jej w Rossmanie kupił, to taka smieszna historia, bo ona siedząc w wózku wyciągała łapki po to, ja jej nie dawałam, więc ten starszy pan jej dał, żeby się dziecko nie męczyło 29.gif ....no i już oddać nie chciała, miałam zapłacić, ale ten pan honorowo zapłacił za to, bo w końcu on wcisnął to dziecku icon_wink.gif...to takie wiecie: niedźwiedź, lew, żyrafa, zebra...oj małe plastikowe zoo, ona to karmii (np. moim cyckiem 10.gif ), kąpie, razem z tatem kładą je spać (one śpią na poręczy łóżka a ona nie 29.gif) ...no ma do nich sentyment, choć takie nie puchate ani nie przytulne, rzucać nimi też lubi 08.gif .
Ziowik ja też w domu przez operę wchodzę- i problemów brak.
Mała super że wszystko OK, i fajnie że masz choć chwilowy dostęp do netu 06.gif .
Aguutko mi też sie te mebelki bardzo podobają, ale miejsca brak, przymierzam się za pół roku do piętrowego łóżka....
jaAga*
Ja zamówiłam XL, bo bałam się że mogą być za małe i też jak się sprawdzą będę korzystać.
candace
mała - super, że jakos do przodu

ziowik-- ja bym chyba musiała weronike przytargać więc bym bartka wzieła do opieki nad dziecmi - inaczej to nici ze spokoju.... ale jesli wy bez mężów to ja też.... no i ja dopiero w drugiej połowie sierpnia jak już, albo we wrzesniu
Kate_K
Odi kupiłam wczoraj takie zabawki https://www.allegro.pl/item407217837_fisher...i_morskie_.html tylko w sklepie kosztowały 60 zł 37.gif Ale mysle że obojetnie co, aby coś nowego było. Olaf ma takie nakręcane zabawki do ką[pieli ale nie bardzo je lubi. Poza tym one jakoś tak krzywo pływają - wywracają się na bok...icon_smile.gif

Lalicja ja też zamówiłam te pieluchy. Zobaczymy. Jak będą fajne to zamawiam więcej. Teraz używamy Pampersa 4+.
joana_m
ziowik to spotkamy się w inną sobotę bo lalicji też nie pasuje, wspólnie jakiś termin dogrmy, ok?

lalicjo to czekam aż wrócisz, mam nadzieję że szybko icon_smile.gif

gruszko nie napisałaś o jakie ćwiczenia chodzi, ja też potrzebuję bo cały czas wyglądam jakbym się bobu najadła
joana_m
acha, znalazłam taką stronę co myślicie? https://praca8.strona.pl/
candace
joanna--- to byłabym ja , Ty ziowik.... a gruszka???? a Dodzia?????
ziowik
Lalicja ja pytam o męża bo jeśli by był jakiś to może i Marek by sie przekonał i został.. może by nie umarli z nudów ze sobą icon_biggrin.gif
a Tobie nie pasuje ta sobota? acha, bo jedziesz.. no to pomyślimy.. my nie damy 16 sierpnia bo mam ślub brata icon_smile.gif wiec może końcówka sierpnia icon_smile.gif
Gruszke też sie namówi i Dodzia może by sie skusiła choć dla niej to już wieksza wyprawa bo do mnie ma 1.5h wiec byłyby 2 aż
w kazdym razie byłoby super, każdy by coś do jedzenia przytachal to by było ok icon_biggrin.gif pilnować dziewczyny pilnować po połowie sierpnia!!! icon_biggrin.gif

Jaaga chciałam takie zwierzaki.. ale już chyba nie ma icon_sad.gif dawno..

uff... mam posprzątany dom, chociaż nie własnymi rękami icon_razz.gif i za kase.. ale trudno, coś za coś icon_smile.gif w 6h umyły 9 wielkich okien, łazienke i kotłownie oraz podłogi o powierzchni 160m2.. niezłe są nie? icon_biggrin.gif ja bym to robiła 24h icon_razz.gif bez przerw icon_biggrin.gif
odynka
ziowik a duzo wziely tak z ciekawosci?icon_biggrin.gif
o takie Wam chodzi te zabawki klik ?

jaAga*
Odynko jasne że takie, może nie identiko, ale czy to zając czy małpa w zestawie to Karince wszystko jedno icon_wink.gif.
Joana co do tej pracy....hmmmm....nie wiem, ja się boję takich rzeczy, trzeba by zapytać kogoś co już coś takiego lub podobnego robił, bo ja zawsze szukam haka, jak coś za ładnie wygląda.... A te ćwiczenia to 6 Weidera zy jakoś tak, jest gdzieś cały wątek i instrukcja, dla siebie mi się nie chciało, ale może dla Ciebie go odszukam...
Znalazłam: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0
Kate_K
Ale fajnie, jedziemy na weekend do Międzyzdrojów:)
Przemek jedzie tam w sprawach służbowych, a ja z Olafkiem się z nim zabieram:) Będziemy nocować w Amber Baltic, więc plaża, morze na wyciągnięcie ręki. Ale się cieszę!!!
odynka
a my chyba w pt wyjezdzamy na week do Mragowa - juuuupi wreszcie jakis urlop:D no normalnie tak sie ciesze ze hoho mam nadzieje ze pogoda bedzie piekna tak jak zapowiadaja:D
zadobra
To ja tez sie melduje na nowym watku:)

Mialam dzis wolne i bylam na zakupach i wydalam tyle kasy ze szok 13.gif ale kupilam fajna kurtke:) i stanik minimizer 06.gif
Gruszko, widze Cie icon_smile.gif co robisz tu o tej porze?

Odi, zazdroszcze:)
ziowik
ale Wam fajnie że gdzieś wyjeżdżacie.. ja tez bym chciała, chociaz na weekend.. może sie uda za tydzień, wyprosze Marka.. a jak nie to zawsze mamy wieś icon_smile.gif

Odi dwie były i dostały 200zł, czyli po 100zł na łebka. mysle że to nie dużo, a mieszkanie fajnie wygląda, naprawde sie postarały bo syf był icon_smile.gif

a ja myślałam o innych. jak znajde takei o które mi chodziło to wkleje, ale teraz ide robić leniwe icon_smile.gif

byłam teraz na małym spacerze, puściłam Kami koło Wawelu na trawe a ta od razu dawaj zaczepiać ludzi. z pietnaście minut kręciła sie koło czworga Francuzów icon_razz.gif a potem zaczepiła jakieś babki, jak sie okazji z Kędzierzyna... na mnie w ogóle sie nie ogląda, mogłabym iść w pierony i nawet by nie spojrzała za mną icon_sad.gif
odynka
zadobra Kuba ma w Mragowie rodzinke dlatego to w ogole mozliwe:D ech doczekac sie nie moge jeszcze chyba moja przyjaciolke zabieramy:D

haha ziowik no to Nelly tak by nie zrobila - ona nadal placze jak znikamy jej z oczu na dluzej:P
jaAga*
Ziowik moja to całkiem cygańskie dziecko, do wszystich sprzedawczyń ręce wyciąga (wie gdzie iść...tam gdzie coś mają icon_wink.gif).
A my w ten weekend nie wyjeźdżamy, robimy imprezkę w domu -KARAOKE, w przebraniach z lat 70-tych (wątpię zy przebrania wypalą...) bo dziś stuknęła nam druga rocznica ślubu 08.gif , jako że nazywa się bawełniana, to kupiłam mężowi koszulkę polo i spodenki icon_wink.gif....rok temu nic nie dostał, bo stwierdziłam, że starczy mu córka, coprawda prawie dwumiesięczna -ale zawsze icon_wink.gif.
zadobra
Ziowik, ja tez robilam leniwe dla Tochy ale troche za rzadkie byly wg mnie tzn ciasto:)
Tocha robi tak samo, idzie z obcymi i nas sie nie oglada 08.gif
Fajnie ze masz posprzatane, ja bym tez tak zrobila:)
Jak ja Ci zazdroszcze ze mieszkasz w Krakowie...ja uwielbiam Krak:)

Odi, i przestan z ta oponka:) ja tez sie doluje jak ogladam nasze laseczki

Ciekawe co u Rzodkiewki?
jaAga*
Ziowik pewnie nie dużo, ale tu na wschodzie 29.gif można wynająć panią zza wschodniej granicy do sprzątania całego domu (domu nie mieszkania) za jakieś 50 zł..... Nie korzystam jakby co....domu nie mam....a okna i tak wiecznie brudne, bo na parterze 29.gif .
odynka
ech a tu w centrum wszystko drogie nawet panie do sprzatania:(

jaaga - no to kolejnych dwu lat zyczymy:D nam tez stuka niedlugo coprawda nie mazenstwa ale zawsze;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.