To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pytlujemy? Pytlu, pytlu ;-))) cz. III

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kasia R mama Luizy
Koleżanki z Zamościa piszą tak:
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...0&start=260

A ja pytam - jest ktoÅ› w wakacje w Lublinie? Robimy lubelsko-zamojskie spotkanie??
Jak zwykle pada hasło, komu kiedy pasuje i Gdzie?

icon_smile.gif
mamboo
Ja w Lublinie jestem stale. Ogólnie mi pasuje.
uulka


piszcie co i kiedy może sie skuszę 08.gif

Maciejka
Jestem i chętnie się spotkam. Kasiu, ja proponuje rzuć terminem, bo dotychczas nasze typy nigdy nie zbiegały się z Twoimi. Złośliwośc losu jak nic. Teraz zacznijmy od Ciebie, co? A Zamoyskie kiedy mogą? icon_wink.gif No i dzieciowo czy bezdzietnie?
Kasia R mama Luizy
CYTAT(Maciejka @ Thu, 31 Jul 2008 - 01:31) *
Kasiu, ja proponuje rzuć terminem, bo dotychczas nasze typy nigdy nie zbiegały się z Twoimi.

Maciejko, touchée...

CYTAT(Maciejka @ Thu, 31 Jul 2008 - 01:31) *
No i dzieciowo czy bezdzietnie?

To chyba główna sprawa do rozwiązania w celu ustalenia terminu.
isaa
jedna Zamojska może w niedzielę (mąż, znaczy się drajwer, ma wolne) lub na tygodniu - busy kursują. icon_smile.gif
milly
a może będziecie się spotykać pod koniec sierpnia? to i ja bym z boczku przycupnęła?
jaAga*
Ja chętna, tylko z terminami krucho......tzn. raczej w weekend, choć jak mus to urlop jedniodniowy wezmę, i raczej z dzieciami muszę, bo mąż mnie inaczej nie puści (zresztą zmuszę go co by mnie zawiózł). Jeżli ustalicie termin na tygodniu to wszystko jedno kiedy, jeśli weekendowy - to 9 sierpnia mam wesele, a 22-31 sierpnia wyjeżdżam (prawdopodobnie, tfu tfu )nad morze.....
A ja bardzo chę się z Wami spotkać!
Od września mogę zawsze 08.gif .
Maciejka
milly, a kiedy będziesz? Dawaj termin, to się specjalnie dla Ciebie skrzykniemy. Ja od lat chcę Cię poznac!!!
milly
Planowaliśmy przyjechać do Lublina w ostatnim tygodniu sierpnia, i to jakoś tak poniedziałek-wtorek. Mamy zaproszenie do kuzynki i kilka dni wolnego, więc może, może...
Ja też Maciejko strasznie bym chciała...icon_smile.gif

ale proszę, nie umawiajmy się tak na 100% od razu, bo nasz wyjazd też tak na razie w planach jest dopiero, aczkolwiek mój mąż strasznie lubi Lublin, ja tam nie byłam wieki i tak sobie myśleliśmy że może teraz właśnie, bo później to już...szkoła icon_mrgreen.gif
Maciejka
O, milly, to ja tez od razu lubię twojego meża. 06.gif W każdym razie w razie wyjazdu zaplanujcie i spotkanie z nami, co?
Kasia R mama Luizy
CYTAT(jaaga78 @ Fri, 01 Aug 2008 - 16:37) *
Od września mogę zawsze 08.gif .

Od września to ja nie mogę zawsze icon_sad.gif...
Jak patrzę w mój kalendarz, to słabo mi się robi, właśnie zapisuję się na kurs na styczeń przyszłego roku, bo wcześniej nijak go nie wcisnę...

Więc jak spotkanie, to jednak typujmy sierpień, oprócz 30., a nie jestem pewna weekendu 23/24. bo moja klasa z liceum umawia się wstępnie na Naszej Klasie na spotkanie po latach.
jaAga*
Widzę, że pewnie będzie ciężko coś ustalić....żeby każdemu pasowało icon_wink.gif. Poczekam na propozycje innych, Iza a Tobie kiedy pasuje?
isaa
ja się dostosuję icon_smile.gif choć nie ukrywam że... zaczynam mieć pietra 29.gif
~anula~
Podłączam się też do spotkania, nie wiem czy mnie ktoś w ogóle kojarzy ale czas to zmienić 06.gif
jakoś mi tak ciągle nie po drodze ale bardzo postaram się dostosować, poza 16-17, bo wyjeżdżam...

skupmy się i wymyślmy jakiś termin, bo się wakacje kończą a potem to coraz ciężej będzie.

Aha, Iza_Pyza, podłączam się też pod Twojego pietra.... 43.gif , tak z zasady, bo nikoguteńko nie znam...
milly
no to tak na 90%, o ile nikt się nie rozchoruje tfu tfu tfu przez lewe ramię, to będziemy w Lublinie 25-26 sierpnia. Jeśli w tym czasie znajdziecie czas i ochotę na spotkanie, to ja grzecznie będę siedziała z boczku;)
lublinianka
hey mam pytanie pisałam na ogolnym lublinie ale nikt sie nie odezwał a wiec chodzi o to czy ktos ma na zbyciu wózek spacerowy moze komus juz nie potrzebny i z checia chce go oddac chętnie przyjmę
Maciejka
Co Wy na to, żeby się spotkać 25 sierpnia? Z Rafaelką się nakusiłyśmy, żeby bez dziecków. Ale napiszcie czy to możliwe. Tylko teraz gdzie? milly, gdzie Ci będzie wygodnie dojechać? W jakich rejonach będziesz?
jaAga*
Ja niestety nie mogę, wyjeżdżam, ale na następne to już na bank przyjadę icon_smile.gif.
yennefer
No, ja już chyba na dobre wróciłam z wakacyjnych wojaży. Co do spotkania to pewnie będę mogła, tylko 25. 08. to akurat mam urodziny i nie jestem pewna czy mąż się nie obrazi, że zechcę je spędzić bez niego. Chętnie będę bez dzieci, wykończyły mnie nad morzem i dobiły na wsi u rodziców na działce. Pozdrawiam
Kasia R mama Luizy
Spróbuję dotrzeć na 25 sierpnia, choć to imieniny Luizy... Trzeba będzie przełożyć na wcześniej icon_wink.gif
Miejsce spotkania?
emce
Czy ja też mogę przyjść? icon_smile.gif
emce
Maciejko, komu i ile wiszę kasę za książki? Bo ja bardzo nie lubię tak wisieć icon_wink.gif
emce
Hmmm.... Aleście mnie zignorowały icon_wink.gif Czuję się nielubiana i w ogóle icon_wink.gif Chyba poszukam sobie innego forum icon_mrgreen.gif
to co z tym poniedziałkiem?


I jeszcze, tak na serio tym razem, zastanawiam się co u sabki? Bo juz chyba miała urodzić, prawda?
Maciejka
mcda, ja cię lubię. Bardzo! Zresztą przecież wiesz!
milly
niestety, z przyczyn zupełnie niezależnych ode mnie nasza wyprawa do Lublina została odłożona prawdopodobnie na wrzesień. Przykro mi bardzo, że nie zobaczę "sekcji lubelskiej";) na własne oczy:(

ale mam nadzieję, że wszystko jeszcze przed nami:)
jaAga*
Milly to nawet się dobrze składa...we wrześniu to ja bym mogła dotrzeć, a bardzo chcę Was poznać. Dziewczyny zrobicie spotkanie we wrześniu? Nie wiem jak Iza, ale ja chętnie (byleby nie weekend 19-21 blagam.gif ).
emce
jaga, przyjedź! bardzo chetnie bym Cię poznała icon_smile.gif


dziewczyny, to ostatecznie jak z dniem dzisiejszym stoimy?
mamamarysi
i doszło do spotkania?
jaAga*
Przyjadę, przyjadę! Było spotkanie, bo coś tu cisza nastała icon_wink.gif?
Kasia R mama Luizy
Kasiek76 przejechała się wcozraj hurtem po różnych starych tematach na naszym forum (typu torty, ginekolog), wszyscy dostali powiadomienia o odpowiedzi w tym temacie i nagle zaroiło się na forum icon_smile.gif Dobry pomysł icon_wink.gif
To może przy okazji ktoś da znać, czy to spotkanie w sierpniu w końcu odbyło się, czy nie? Bo ja niestety ze względów rodzinno-zdrowotnych nie mogłam przyjść i tak.
jaAga*
Masz rację, nawet mnie to wkurzyło, bo na wszystkich wątkach ostatni post napisała Kasiek76 (włączył się mój zmysł detektywistyczny....w ciągu jednego dnia nabiła sobie 148 postów 37.gif .... ). Bez obrazy oczywiście, to było chwilowe zdenerwowanie,, bo nic mi do tego 08.gif
A tu nadal cisza, a spotkanie lubelskie z Zamościankami?, ponoć od czwartku ma być pogoda, może zorganizujemy spotkanie w jakiś weekend??
tulla
CYTAT
Masz rację, nawet mnie to wkurzyło, bo na wszystkich wątkach ostatni post napisała Kasiek76 (włączył się mój zmysł detektywistyczny....w ciągu jednego dnia nabiła sobie 148 postów 37.gif .... ). Bez obrazy oczywiście, to było chwilowe zdenerwowanie,, bo nic mi do tego 08.gif


też mnie to trąciło i ruszyłam na przeszpiegi 08.gif dzięki temu odkryłam kolejną firmę serwującą pyszne torty i odpisałam na posta, na którego powinnam odpisać wieki temu...
Maciejka
tulla, jakie Ty masz już stare dzieci!!! Za tydzień będziemy prawie sąsiadkami, więc mam nadzieję poznac Twoje dzieci osobiście icon_wink.gif
tulla
Maciejko (i reszta dziewczyn), czekam tylko na sygnał icon_smile.gif
Kasia R mama Luizy
CYTAT(jaAga78 @ Tue, 23 Sep 2008 - 10:24) *
Masz rację, nawet mnie to wkurzyło, bo na wszystkich wątkach ostatni post napisała Kasiek76 (włączył się mój zmysł detektywistyczny....w ciągu jednego dnia nabiła sobie 148 postów 37.gif .... ). Bez obrazy oczywiście, to było chwilowe zdenerwowanie,, bo nic mi do tego 08.gif


Najwyraźniej panienka chciała hurtem nabić sobie 200 postów, które są potrzebne, aby móc umieścić swoje ogłoszenia na forum Sprzedam. Chodziło jej o to, żeby wystawić na sprzedaż ciuszki po synku... Ale i tak nie udało się, bo się moderatorki ogółem wkurzyły, zwłaszcza za "podbijanie" postów w Sprzedam samymi emotikonami...
tulla
Maciejko - cz Ty mi przypadkiem nie mignęłaś dzisiaj na Bursztynowej? Nie miałam śmiałości zaczepić... icon_wink.gif
Maciejka
Tulla, to Ty wiązałaś buta? I masz czerwony wózek? No i czemu mnie nie zaczepiłas wredoto? Uduszę Cię, no może nie na śmierć, ale trochę Cię uszkodzę. Choroba, dlaczego ja Cię nie poznałam?! Zauważyłam ładną dziewczynę z bliźniakami i fajne buty. Proszę się do mnie przyznawać na przyszłoś!!!!!!!!
tulla
CYTAT
Zauważyłam ładną dziewczynę z bliźniakami i fajne buty

oj, Ty chyba kilka mam z bliźniakami po drodze mijałaś 08.gif
CYTAT
Tulla, to Ty wiązałaś buta? I masz czerwony wózek? No i czemu mnie nie zaczepiłas wredoto?

Bo ja chorobliwie nieśmiała jestem, do tego mam spóźniony refleks. Jak już oddałam teściowej wózek i postanowiłam, że sprawdzę, czy to Ty, to zniknęłaś mi z pola widzenia.
Maciejka
CYTAT(tulla @ Thu, 25 Sep 2008 - 22:42) *
oj, Ty chyba kilka mam z bliźniakami po drodze mijałaś 08.gif


Ciebie mijałam przy bloku na Bursztynowej, na przeciwko szkoły. I to Ty byłas ta łada z całą pewnością!!! 06.gif . Następnym razem Cię zaczepię. Ale czy Ty zawsze w takiej "obstawie" chodzisz na spacery? icon_wink.gif. A w ogóle to zaraz napisze do ciebie pw w pewnej sprawie.
tulla
CYTAT
Ciebie mijałam przy bloku na Bursztynowej, na przeciwko szkoły. I to Ty byłas ta łada z całą pewnością!!! 06.gif

no tak, wory pod oczami urody dodajÄ… 08.gif
CYTAT
Ale czy Ty zawsze w takiej "obstawie" chodzisz na spacery?

Teściowa musiała u Chołoty pochwalić się maluchami, stąd to zamieszanie.

A jeśli chodzi o Twoją propozycję, to chętnie skorzystam, tylko musimy się jakoś umówić.
jaAga*
To narazie pewne na 90%, ale w niedziele będziemy raczej w Lublinie. Julia ma nagranie do "jedynkowego przedszkola", tak tak, one odbywają się w Lublinie. Może uda nam się jakoś spotkać, hę? Tylko narazie nie wiem gdzie to się mieści, wieczorem będę wszystko wiedzieć 01.gif .
mamboo
Nagrania TV w Lublinie sÄ… zwykle na Rabeego/Raabego?, czyli za cmentarzem na Lipowej.
Może uda się spotkać.
emce
Ja baaardzo chętnie! Tylko, że do 16 jestem na szkoleniu 21.gif A potem jestem do dyspozycji! icon_smile.gif
A jak się załapałyscie?
jaAga*
Kurcze ja mam być tam na 9.00, ale nie wiem ile to będzie trwało, ponoć długo, więc może się uda. No chyba że Młode nie da rady-gdzieś z M. polezą na miasto icon_wink.gif.
A jak się wkręciłam Julię? icon_wink.gif, koleżanka moja tam występuje- Pani Karta Graficzna icon_smile.gif.
Maciejka
tulla, zaraz piszÄ™ priva do Ciebie z numerem telefonu.
Jagaa, powiedz Pani Karcie Graficznej, że moje dziecko uwielbia ten program! Ja też podpatrywałam z nim. icon_smile.gif
jaAga*
Ok, powiem, powiem, sama widziałąm tylko 2 razy, bo zawsze w tym czasie jestem w pracy.
Dzieci z lubelskich przedszkoli w wiekiu 5-6 lat zapraszaja, więc może Twój Wojtuś się za jakiś czas załapie.
Rafaelka
Raz oglądałam ten program. Sama - bo starsze dziecko już za stare, a Hubek jeszcze niekumaty na takie atrakcje. A ja się zaciekwiłam, bo zobaczyałm tam pana (Entera?), z którym razem siedzieliśmy na maturach 03.gif
Ja niestety nie piszę się na wyjścia. Cierpię ostatnio na chroniczny niedoczas i w weekendy nadrabiam tygodniowe zaległości wszelakie - te domowe, rodzicielskie, sprzątaniowo- praniowe i niestety pracowe też.

Maciejka, jak Wam siÄ™ mieszka na swoim?
Maciejka
CYTAT(Rafaelka @ Fri, 03 Oct 2008 - 20:29) *
Maciejka, jak Wam siÄ™ mieszka na swoim?


Coraz lepiej. Nie umiem obsługiwać zmywarki i nie mam instrukcji, przybądź Rafaelko mnie nauczyć. O! Mcda też ma zmywarkę, zapraszam. icon_wink.gif
Książki stoją, kuchnia rozpakowana, szafa zapełnia się moimi ciuchami. Jest coraz lepiej. Jeszcze mi dziwnie. Mam jakiegoś doła na razie, ale w moim życiu ostatnio tak dużo się zmieniło i wszystko na raz w zasadzie, że wcale mnie nie dziwią moje stany. Ale od przyszłego tygodnia odreaguję. Idę na siłownię i kropka.
emce
Hej, dziewczyny, jaga - co z jutrem??? A wlasciwie z dzisiaj??? No weźcie, co znowu się rozmyje...

Jakby coÅ› - ja do 16 (teoretcznie) jestem na szkoleniu. A potem do dyspozycji icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.