To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rabka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Jedziemy do Sanatorium w Rabce. Jak jest w tej miejscowości? Czy tam jeżdżą taksówki? Mam sporo bagażu.
I czy jest bankomat, czy trzeba jeździć gdzieś dalej? Nie wiem, czy brać kartę, czy gotówkę lepiej. icon_rolleyes.gif Nad morzem nie we wszystkich miejscowościach są bankomaty.
Będę bez samochodu. I sama z dzieckiem. W sumie jakoś się tym stresuję icon_sad.gif nie wiem czemu...

Mafia
Banki na swoich stronach podają lokalizację bankomatów, np.:

Bankomat PKOBP
PKOBP Rabka Zdrój ul. Brzozowa 4 Oddział PKO Banku Polskiego czynny 24h.

Być może jest kilka bankomatów, więc sprawdź sobie, gdzie będziesz mogła wybrać pieniądze bez prowizji lub gdzie jest ona najmniejsza.
Pysio
bankomaty Rabka-Zdrój



bank miejscowość ulica obiekt 24h
Bank Pekao SA Rabka-Zdrój Orkana 18J near IDEA Saloon
Bank Polskiej Spółdzielczości Rabka-Zdrój Orkana 3a +
BPH PBK Rabka-Zdrój Jana Kilińskiego 1 Oddział +
PKO Bank Polski Rabka-Zdrój Brzozowa 4 Oddział PKO Banku Polskiego +




ulcik

Postoje Taxi:

- Stacja PKP Rabka Zdrój ul. Orkana, 26 77 448

- ul. Jana Pawła II (obok I LO), 26 77 900

- Dworzec PKP Chabówka

- ul. KiliÅ„skiego (przy rest. „Siwy Dym”)


a więcej info na stronie
Sabina
Oj wielkie dzięki. Świetnie. Bardzo dziękuję icon_smile.gif
Pozdrawiam

te numery na Taksówkę są z kierunkowym?
ulcik
CYTAT(Sabina @ Wed, 30 Jul 2008 - 17:42) *
Oj wielkie dzięki. Świetnie. Bardzo dziękuję icon_smile.gif
Pozdrawiam

te numery na Taksówkę są z kierunkowym?


wg mnie bez .. ale zobacz na stronę którą ci podałam ta powinny być podane kierunkowe icon_smile.gif

u
cydorka
CYTAT(Sabina @ Wed, 30 Jul 2008 - 10:54) *
Jedziemy do Sanatorium w Rabce. Jak jest w tej miejscowości? Czy tam jeżdżą taksówki? Mam sporo bagażu.
I czy jest bankomat, czy trzeba jeździć gdzieś dalej? Nie wiem, czy brać kartę, czy gotówkę lepiej. icon_rolleyes.gif Nad morzem nie we wszystkich miejscowościach są bankomaty.
Będę bez samochodu. I sama z dzieckiem. W sumie jakoś się tym stresuję icon_sad.gif nie wiem czemu...

jezeli nie wyjechałaś to czytaj, jak tak, nie niech Pombiusz doniesie:

generalnie Rabka jest przyjazna dzieciom i samotnym opiekunom tez

taxi sa, bez problemu, finansowo ok bo odleglosci male

moja mame zawsze kierowcy na peron odprowadzaja, nawet do pociagu wkładaja jak jest z mlodym

bankomaty sa, w kilku punktach, spokojnie

jak juz odsapniesz polecam spacery do parku zdrojowego, na okolczne górki, wypad do teatru rabcio, ew rabkoland

moja mama zawsze bez samochodu
w "centrum" Rabki wszystko w zasiegu spacerowym, jak dalej ew taxi

busiki do Zakopca

jak przyjedzisz kup sobie jakis przewodniczek rabka i okolice, nawet w kiosku ruchu,
poradzisz sobie

jezeli chcesz a plombiusz przekaże to poprosze mame o namiary gdzie ona chodziła z Jankiem

garncarz, rzeźbiarska pracownia - telefon do rabcia ma, msze w kościele ma obcykane

no różne sprawy w temacie pobytu sama z wnukiem bez auta

dajcie znać co Wam potrzeba


a i jeszcze jedno- bedziesz w sanatorium poznasz inne mamy/ opiekunów, często są tam kolejny raz- doradzą, poradzą, czesto tez sanatoria maja oferte atrakcji dodatkowych

a w Rabce fajnie jest

cyd
AnkaSkikanka
Dzięki Cydorka! Przekazałem Sabinie. Uwagi bardzo cenne - prosiła, abym przekazał podziękowania icon_smile.gif

Obskoczyła już spory teren, wie już +- gdzie co jest. Nie namierzyła tylko przewodnika. Ale i to da radę zrobić icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.