To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przedszkole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sylvia1
Dziewczyny zastanawiam się jakie są zasady przyjmowania dzieciaczków do przedszkoli itp,itd
Póki co mieszkamy w Londynie ale zamierzamy wrócić do Polski już w kwietniu następnego roku i chciałabym żeby córka poszła do przedszkola.Interesują mnie wszystkie informacje na ten temat a mianowicie:kiedy rozpoczyna się nabór,czy można składać aplikację przez internet i czy można to zrobić w kilku przedszkolach(dla zabezpieczenia gdyby do jednego nie przyjęli).
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
aniapatryk
Nabór zaczyna sie zazwyczaj w maju,dawniej był w marcu.Ze strony internetowej pobiera sie formularz i składa badz wysyła do przedszkola.Wybierasz jedno przedszkole i dwa tzn rezerwowe gdyby dziecka nie przyjeli do pierwszwgo.Strona internetowa zostaje uruchomiona pare dni przed naborem
sylvia1
Dzięki wielkie za odpowiedz,A skąd pobiera się taki formularz,ze strony danego przedszkola.Wiem że jeszcze kupa czasu ale wolę mieć spokojną głowę.lubię wiedzieć na czym stoję.
oliweczkas
Formularz pobierasz ze strony urzędu miasta Kielce - nabór do przedszkoli.
Moja Zuzia od września pójdzie do przedszkola nr 9 na Uroczysku.
miska71
A wiesz cos moze na temat zlobka na uroczysku?
sylvia1
bardzo mi przykro ale nic nie wiem na temat żłobków i tak sam o przedszkolach....próbuję się coś dowiedzieć tutaj ale niestety cisza 32.gif
aniapatryk
CYTAT(sylvia1 @ Wed, 20 Aug 2008 - 18:43) *
Dzięki wielkie za odpowiedz,A skąd pobiera się taki formularz,ze strony danego przedszkola.Wiem że jeszcze kupa czasu ale wolę mieć spokojną głowę.lubię wiedzieć na czym stoję.

Formularz pojawia sie na stronie w momencie naboru no moze tydzien przed
annamaria79
Do zlobkow nabor w kwietniu wyniki w czerwcu.
Niestety nie da zrobic sie tego na odleglosc,gdyz trzeba miec potwierdzenie, ze jest sie osoba pracujaca i pokazac dowod, ze jest sie zameldowanym w Kielcach. Chociaz podobno na uroczysku w zlobku meldunkiem nie kazano sie okazywac.
sylvia1
annamaria79 czyli mam rozumieć ze bez zaświadczenia od pracodawcy,że jest się osobą pracującą nie ma możliwości aby moje dziecko przyjęli do przedszkola. A co w takiej sytuacji jak moja(wracamy do kraju i co wtedy)chcemy posłać dziecko do przedszkola a sami zacząć prace.
Troszkę mnie to zaniepokoiło,mimo iż choć od razu mam pójść do pracy(ale nigdy nie jest się pewnym w 100%.
annamaria79
no brak pieczatki od pracodwacy Cie wyklucza. Duzo jest osób które chca isc do pracy, a zlobkow malo.
oliweczkas
Ja nie miałam żadnych pieczątek od pracodawcy na wniosku. Podałam tylko miejcse pracy moje i męża. Przyjęli mi Zuzię bez problemu. To wszystko zależy od dyrekcji przedszkola.
sylvia1
Także wszystko będzie zależało do dyrekcji tak jak piszesz oliweczka27,
wiecie co ja już zaczynam się bać i zastanawiać jak to będzie u nas.A mianowicie,ja wracam z córcią do Polski około kwietnia(pracę będę zaczynała do około 3 tygodni po powrocie) a mężulek zostanie jeszcze w tutaj w Londynie na powiedzmy miesiąc,półtora).Zastanawia mnie jedna rzeczy czy są uwzględniane w przedszkolach zaświadczenia od zagranicznych pracodawców(Gdyby żądali).
Kurcze ciężko tak na odległość czegokolwiek się dowiedzieć.
annamaria79
pieczątka jest potrzebna do żłobka, nie do przedszkola.
ILA2408
Wcale nie potzrebne są pieczątki chyba że się faktycznie pracuje.
To na wniosku który składasz pieczątke przybija zakład pracy.
Nie martw się ja szukam pracy więc jak składałam wniosek nie pracowałam.Powiedzieli mi że jak zacznę pracować to trzeba donieśc
Ale nawet jak nie znajdziesz pracy to nie znaczy że dziecka Ci nie przyjmą.Ponieważ w regulaminie jest że takie dzieci są przyjmowane ale w ostatniej kolejności RZECZ NORMALNA TO.Ale jak jest miejsce to przyjmują bez problemu.
I zgadzam się że w dużej mierze zależy od Dyrekcji przedszkola.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.