To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zmarszczki pod oczami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
pojawily sie nagle. po prostu wstalam pewnego ranka i stwierdzilam, ze sa. mam since pod oczami i przez zmarszczki wygladaja jak wygniecione. boje sie uzywac ostrych przeciwzmarszczkowych kremow, chce jeszcze troche poczekac. ludze sie, ze ten stan to stan przejsciowy i wystarczy, ze porzadnie sie wyspie to znikna. podajcie jakies domowe sposoby na zatuszowanie, ew. jakies delikatne kremy dla pan po 30-tce. uzywam swietlika ale chyba nieco wysusza i po jakims czasie efekt jest odwrotny niz bym chciala.
aluc
na delikatne kremy, moja droga, to już jest nieco za późno, kremy dla pań po trzydziestce to sa po prostu przeciwzmarszczkowe

zatem ergo - wyspanie się byćmoże pomoże na sińce, na zmarszczki nie

sÄ… dobre kremy Vichy pod oczy, ja lubiÄ™ Myokine
no ale ja już jestem przed czterdziestką wink.gif

poza tym dużo pić i nie odchudzać się
e_Ena
lena a nie przesadziłaś z opalaniem latem? Pozostaje chyba tylko stosowanie kremu odpowiedniego do wieku. Ewentualnie botoks albo skalpel icon_wink.gif. Ja te wokół oczu jakoś znoszę, nie są tragiczne jak na moje 30 z hakiem icon_wink.gif, ale te podłużne bruzdy wzdłuż ust mnie wkurzają 21.gif , szczególnie na zdjęciach jakoś tak się rzucają w oczy, może na to jest jakiś cud-sposób icon_wink.gif?
kasiarybka
Kremy ujędrniające do twarzy są icon_smile.gif mają w swoim składzie zazwyczaj wyciąg z aceroli, co rozjaśnia twarz.
Poszukaj kremu czytając co ma w składzie.
renata19750702
Ja od zawsze miałam problem z cieniami pod oczami. Używałam specyfików, których cena czasem wprawiała mojego męża w stan przedzawałowy. O dziwo najskuteczniejszy - u mnie naprawdę widać efekty!!! okazał się krem NIVEA pod oczy - więc majątku na niego nie wydaję.
Co do zmarszczek przy oczach, to nie wiem, ale do twarzy fajny jest DERMIKA Specialite
olatola
Krem pod oczy trzeba też odpowiednio rozprowadzać, nie naciągając skóry. Najlepiej wklepywać niewielkie ilości palcem serdecznym - bo ten jest najsłabszy wink.gif
az
Polecam krem z retinolem np. Roc. Super. I nie musisz stosować mocnych kremów non stop. Możesz zmieniać. Ten z retinolem to może uczulać. W aptece bez problemu powinnas dostać próbkę.
Lubię też krem z Biodermy.
A skóra to starzeje się od 15 roku życia.
lena77
CYTAT(Ena @ Wed, 03 Sep 2008 - 11:51) *
lena a nie przesadziłaś z opalaniem latem? Pozostaje chyba tylko stosowanie kremu odpowiedniego do wieku. Ewentualnie botoks albo skalpel icon_wink.gif.



hehe, zakupilam maseczke Perfecty 35+ z niby botoksem i smaruje, smaruje. poza tym w ruch poszly ogorki a nawet melon. z opalaniem nie przesadzilam, bo podczas najwiekszych upalow siedzialam w pracy, na solarium NIGDY nie bylam. ale, ale stosuje krem brazujacy, moze wysusza.
ech, dlaczego mezczyznom zmarszki dodaja uroku a nam nie? moj maz wyglada teraz bardziej pociagajaco niz wtedy, kiedy go poznalam.
aluc, ja Myokine kupuje... dla mamy
helvetia
ja uzywam dermedic hydrain2 ,a jestem ciut przed 30tka. dodam,ze pracuje z komputerem, czasami 12h dziennie.
a kremik pomaga, na tyle, na ile to mozliwe icon_wink.gif
aluc
dla mamy Myokine nie kupuj, chyba że jest przed czterdziestką icon_lol.gif

zmarszczki dodają uroku każdemu, jeśli są akceptowane przez nosiciela icon_biggrin.gif
pszczolkamaja
No niestety w pewnym wieku zmarszczki pojawiają sie i trzeba intensywniej dbac o skore.Akurat pod oczami to skora jest cienka, wiec tym bardziej nalezy wcierac kremy o bogatym skladzie. Ja od kilku tygodni nakladam krem-maskę z Eveline, z serii Royal Snail. Formuła jest bardzo bogata i taka mocno napinająca, wiec calkiem szybko mozna zauwazyc efekty. Glownie widze je, gdy mam juz nalozony makijaz- wczesniej pod oczami zbieraly mi sie zmarszczki, a teraz skora jest gladka.

Rachel
Wypróbuj krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Kuracja Młodości od Bielendy. On ma śluz ślimaka, który naprawdę u mnie zdziałał cuda.
krasuska
prawda jest taka, że przed zmarszczkami to nie uciekniesz ;) jednak zacznij działać już teraz aby spowolnić proces ich powstawania. Ja stosuje taki krem-żel z eveline z serii Hyaluron&Collagen pod oczy i na opieki. Fajnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i świetnie nawilża :)
Mama_Stasia
ja na pewno teraz kupie sobie krem jakoś na dniach, ale poza tym robię sobie masaże, okłady z herbatek, nakładam też olejki icon_smile.gif
marrysia
Bardzo sensownym i wartym uwagi produktem jest krem odmładzający pod oczy Bielendy z serii Camellia Oil. Dobrze radzi sobie ze zmarszczkami pod oczami. Sam produkt ma bardzo dobrą i moim zdaniem skuteczną formułę - prawdopodobnie ma na to wpływ zawartość oleju kameliowego icon_smile.gif
Kotelka
Ja w ogóle już wodą twarzy nie myję tylko mleczkiem, aktualnie Garnier. Z tej serii mam też tonik. Karmel polecam Ci go, bo ja po większości też mam uczucie za małej skóry, a po nim nie, sam nawilża jak krem.

A maseczkÄ™ to jakÄ…?

Moze faktycznie to i przez wodę, swego czasu piłam jej dosć dużo, a teraz kompletnie . Tylko soki i to też nie za często.

Z Dermiki własnie dzisiaj dostałam próbkę w aptece . Kosmetyczka polecała mi krem Iwostin io niego byłam sie pytać, a Pani w aptece właśnie o Dermice mi powiedziała i dała próbkę icon_wink.gif

Dziewczyny zastanawiam sie jeszcze nad zabiegiem na jesień, mianowicie kilka osób już poleciło mi infuzję tlenową. https://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/ Może któraś z Was zdecydowała sie na zabieg?
kashotto
ja twarz myje teraz olejkami cały czas, poza tym psikam na skórę tonik albo hydrolat (naturalny) plus nakładam krem na zmarszczki tak by dobrze nawilżał. poza tym lekko wklepuj kosmetyk pod oczy.
kuziva
Zmarszczki pod oczami redukowałam za pomocą plazmy medycznej, zabieg przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna i nie żałuje. Zmarszczki udało mi się zredukować, a ja czuje się lepiej w swoim ciele. Oczywiście w codziennej pielęgnacji stawiam na te kosmetyki, które są dostosowane do mojego typu cery. Równie ważne są codzienne rytuały jak odpowiedni demakijaż, tonizacja czy peelingi.
aska89
Na małe zmarszczki pod oczami polecam naturalne oleje. Nie zawierają chemii, sztucznych barwników itp. Najlepszy będzie olej z opuncji, jest bardzo delikatny (skóra wokół oczu wymaga ostrożnej pielęgnacji) i doskonale działa na pierwsze zmarszczki. dla mnie jest rewelacyjny. Ja używam oleju z opuncji od Renovality. Warte uwagi icon_wink.gif
Kotelka
Znajoma doradzała mi mezoterapię mikroigłową 3-4 zabiegi powinny dać super efekt. Postanowiłam sie wybrać bo nie mogłam się patrzeć na swoją cerę i to,ze mam na niej coraz więcej zmarszczek. Na razie jestem po pierwszym, więc o efektach nie mogę nic powiedzieć, będę musiała troche poczekać ale jestem dobrej myśli. Co do botoksu to nie ma się co tak bać. Bylam na czoło i efekty bardzo dobre, na pewno jest to skuteczniejsze niż stosowanie kosmetyków:

https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/m...ktyka-starzenia
A wykonywałam w tym gabinecie w Gliwicach.
ewelka89
vichy ma faktycznie fajne kremy pod oczy, w tym wieku już powinno się zadbać o intensywną pielęgnację skóry wokół oczu
anja84
W ostateczności, polecam też wizytę w gabinecie medycyny estetycznej w Gdyni https://drmarcinnowak.pl/. Na pewno uzyskasz potrzebną pomoc. icon_wink.gif
muppet
Nawilżenie to podstawa! No i stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych już od ok. 25 roku życia.
Rachel
Mam go z polecenia siostry i jestem bardzo zadowolona - Vegan Muesli nawilżająco-kojący kremik pod oczy Bielendy. PAchnie obłędnie icon_biggrin.gif no i oczywiście działa też bardzo fajnie, jednak dla mnie zapach to istne szalństwo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.