To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pizza jak ją odgrzać - szybkiej porady potrzebuję

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Nie mam mikrofali. Upiekłam pizzę pierwszy raz w życiu. Papryki zostawiłam sobie na sobotę.
Kawałek został dla Męża - już jedzie - jak mu to odgrzać brrrrr? Żeby to się zjeść dawało. icon_sad.gif
Wygląda już od pół godziny mało apetycznie 29.gif ale ketchupem polejemy icon_wink.gif
W piekarniku to siÄ™ chyba za twarde zrobi, nie?


help!

aluc
żeby było jadalne, to już IMHO się nie da
spróbuj w piekarniku albo na patelni bez tłuszczu
Sabina
tego się obawiam, wyszła pyszna... szkoda by było...
trzymałam ją pod miską w gorącym piekarniku, ale ostygł 29.gif
Patelnia powiadasz?
Sabina
Dzięki w sumie icon_smile.gif
marghe.
Piekarnik.
Ale to już nie będzie to
tyczka
Pizza- czyli cienko i chrupiąco- mało od dołu dużo od góry- to zawsze w piekarniku.Ewentualnie patelnia bez tłuszczu. Tylko dlaczego piszecie,że to już nie "to".
Chyba ,że chodzi o drozdzową ciepłą bulę, ale grzechem niewybaczalnym jest zwanie tego "pizzą".
Sabina
pizza była - własnej roboty... podgrzałam w piekarniku... nie to? Bo ser był taki klapnięty... 29.gif
Ciocia Magda
Moja Mama często zamraża pizzę (robi duże porcje na wielkiej kwadratowej blasze) i potem odgrzewa w piekarniku - rozgrzewa do 220 stopni i wkłada na jakieś 10 minut. Jest pyszna, rzecz jasna, chociaż może nie przypomina takiej tradycyjnej cienkiej pizzy - ciasto ma jakiś 0,5-1cm grubości, dodatki drugie tyle. Ważne oczywiście, żeby nie wysuszyć całości - dlatego ja bym po upieczeniu nie trzymała pizzy w ciepłym piekarniku.

Sama nie umiem zrobić dobrej pizzy, ledwo mi się udaje odgrzać maminą.
Kasia Sz.
Sabina, dobrze, że nie masz mikrofalówki, niewiele by Ci pomogła icon_wink.gif
marghe.
CYTAT(tyczka @ Sun, 21 Sep 2008 - 15:49) *
Pizza- czyli cienko i chrupiąco- mało od dołu dużo od góry- to zawsze w piekarniku.Ewentualnie patelnia bez tłuszczu. Tylko dlaczego piszecie,że to już nie "to".


Odgrzewana pizza to już nie "to"

Magda, polecam Ci pizzę Skanny lub pizzę Malgosimi (przepis powinien być na forum)
Sabina
Czytałam skanna robi taką dokładnie jak ja. icon_smile.gif
Już dwa razy w życiu robiłam icon_smile.gif hahah nie no dumna jestem, że mi wychodzi i wszystkim bardzo smakuje.
Jak nie stawiam do rośnięcia, to jest cieniutki spód i chrupie. Jak parę minut stoi, to miękki i lekko grubszy.
Tylko ser używałam gouda icon_smile.gif
I wy testowałam, że podlaski się nie nadaje. icon_wink.gif
Nasza jest z wędliną i serem, dodaję też cebulę i pomidora.
Do ciasta dodaję pół szklanki oleju, na 3 szklanki mąki i pieprz ziołowy oraz czosnek kamisa.... staropolski bodaj. icon_smile.gif
angelaaa
A jadł ktoś może pizzę z https://www.caprinew.pl/ ? Pytam, bo wybieramy się niebawem do Krakowa, a słyszeliśmy wiele dobrego o tym miejscu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.