To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Psycholog Poznan

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MiE
Szukam dobrego i sprawdzonego psychologa w Poznaniu dla osoby doroslej.

Jesli ktos by mial jakies namiary bylabym wdzieczna.
klimt
witaj. pewnie już kogoś masz, ale ... goraco polecam kobietkę - [edit: moderacja]
Poleciła mi ja znajoma, ktora do niej chodzila, aktualnie chodzi do niej moja mama. jest bardzo zadowolona, empatyczna, profesjonalna, jak to mówi mama, potrafi zobaczyć i pokaqzac zupełnie nowy obraz wielu spraw.
pozdrawiam
kachaaa
podbijam , macie moze jakieÅ› inne namiary ?
jolantam
Witam.
Ja mogę polecić moją psychoterapeutkę, do której chodzę już dość długo. W Poznaniu jest dość duża konkurencja ale ta osoba jest bezkonkurencyjna (wiem bo to moja trzecia Pani psycholog, do której chodzę i szczęście, że na nią trafiłam bo nie wiem jak moje życie by się dalej potoczyło gdyby nie Ona). Dostałam ten namiar od znajomej (też do niej chodzi). Jest to sprawdzona osoba, która ma doświadczenie i dobre podejście do pacjenta.

[edit: moderacja]

pozdrawiam
MonikaAnnaFlorencja
[edit: moderacja]
Silije
Mogę polecić dr Annę Gulczyńską z poradni Prohominis.
Eeee dopiero zauważyłam że to jest stary wątek.
Lindsey300
Polecam to centrum psychologiczne: [edit: moderacja] Wprawdzie ja sama nie korzystałam, ale jedna z moich koleżanek miała depresję i wizyty u nich bardzo jej pomogły.
Antoniusz
Szukam sprawdzonego psychologa dla mojej cioci. Niestety ciocia juz sie zrazila i niezbyt wierzy ze jej psycholog pomoze, wiec szukam kogos naprawde dobrego. Silije nadal polecasz Dr. Gulczynska? Moze ktos jeszcze zna kogos dobrego?
Antoniusz
Nikt nie zna dobrego psychologa?
Szukam w wyszukiwarkach ale tyle wynikow na roznych forach ze trudno cos wybrac. Maluchy.pl sledze juz od paru lat i ufam wielu tutejszym forumowiczkom wiec mam nadzieje ze ktos z Poznania sie odezwie...
Zalezy mi na kims poleconym bo w mojej rodzinie do psychologa sie " nie chodzi. "... Nie ufa. A nie jest dobrze. Ciocia ma dni ze nie jest w stanie fizycznie wstac z lozka, ma napady paniki.za duzo tez nie wiem bo nie chce mi nic mowic a nie mieszkam w Pl wiec nie moge obserwowac i pomagac na miejscu. Z gory dziekuje za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.