To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łóżko piętrowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATTA
Muszę kupić łóżko piętrowe dla moich dzieci.Proszę Was o podzielenie się doświadczeniami z takimi łóżkami, na co zwracać uwagę przy zakupie.
Ja mam zamiar kupić Ikea Hemnes, pewnie ktoś takie ma, jestem ciekawa, czy warto je kupić.
kasiulek
hej,
ja mam takie łóżko, dla moich dziewczyn. Na razie Zosia śpi na dole, góra jest wolna i czeka aż Zuzia podrośnie.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona (mamy je rok), jest stabilne mocne i wygodne.
az
JA też mam łóżko piętrowe. Z Jysk'a. Na razie używamy tylko dołu. Ma tę zalet że jest dość niskie a łóżko dolne 40 cm szersze od górnego. W razie upadku (tfu, tfu) mam nadzieję na jakąś amortyzację.
Sabina
Nie polecam Ikea. Mają mocno tandetne meble, zwłaszcza piętrowce.
My mamy takie.

https://www.meblekamyk.pl/obiekt.php?id=921

Nie da się go prawie ruszyć z podłogi, solidne i stabilne, na bank nie przewrócą go dzieci, ani nie złamią icon_smile.gif

Dowożą i skręcają na miejscu. icon_smile.gif
Polecam. Warto.
pirania
Mam pietrowca z ikea- stoi sobie niepomalowany, nieheblowany, nawet do sciany przykrecony nie jest- skacze po nim mlodz wszelaka od lat 4 do 17, ja czasami sobie sypiam na gorze jak dzieci nie ma bo lubie icon_smile.gif

Jak to jest tandeta to ja jestem tandeciara icon_smile.gif
aga_mama
My mamy Hemnes z Ikei, służy nam już trzy lata, najpierw jako piętrowiec, później przez pół roku jako dwa osobne łóżka (to jest w nim genialne), teraz znowu jako piętrowiec. Było rozkręcane i na nowo skręcane, dzieci po nim skaczą, zdarzało się że lądowaliśmy na nim całą rodziną usypiając się, jest mocne, stabilne, nic się nie poluzowało. Uwielbiam to łóżko, tandetne nie jest z całą pewnością.
mama4
My mamy wlasnie takie (Ikea Hemnes) i ogolnie bardzo sobie chwalimy. Rzeczywiscie fajne jest to, ze mozna miec albo dwa oddzielne lozka albo pietrowe; skacza po nich dzieci (sztuk cztery), czasami dzieci z rodzicami i caly czas sa w takim samym stanie. Pewnie, ze widzialam i ladniejsze i lepiej wykonane, ale do tandety to im jeszcze troche brakuje.
ATTA
Dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi.Oglądałam to łózko kiedyś w sklepie, i jak dla mnie to nie wyglądało na tandetne.Mam kilka mebli z tego sklepu i są OK.
tyczka
Mam ikea, ale Kura- tylko góra albo tylko dół. Jest okay.
Sabina
Ja też widziałam te łóżka, wielokrotnie. Widać każdy ma inne pojęcie na jakość.
One są cienkie, chybotliwe.. Ale chcecie to skaczcie icon_biggrin.gif

Kanapę mamy, fatalny mebel. Rozwalił się już kilka razy. Naprawiany, zszywany. Koszmarny. 37.gif Używany normalnie.
Była kiedyś dyskusja i meblach z Ikea.
Fotele natomiast są nie zniszczalne. Łóżko pojedyncze też. Komoda również służy. Najbardziej lubię sztućce.
Łóżka piętrowego Ikea za nic w świecie nie mogę polecić i już. icon_smile.gif

A pytanie było czy "czy warto je kupić".
Moim zdaniem nie. Tym nie mniej, skoro jest tylu aż zadowolonych i nawet Pirania na nim sypia, to bierz w ciemno. 03.gif 43.gif
ATTA
Sabina- Ty nie polecasz tego łóżka, ale większość jest zadowolona.Ja tak czy inaczej nie wiem jeszcze czy je kupię,muszę się zastanowić i dobrze je pooglądać.
Zakupów w ciemno nie robię, nie mogę sobie na takie coś pozwolić.

Pozdrawiam icon_smile.gif
aga_mama
Sabina, a może Ty mówisz o innym piętrowcu z Ikei?
tu jest hemnes:



widziałam fotki tego Waszego, one są prawie identyczne. Hemnes nie jest chybotliwe i cienkie, serio
AnkaSkikanka
CYTAT(aga_mama @ Thu, 30 Oct 2008 - 00:21) *
widziałam fotki tego Waszego, one są prawie identyczne.

Z wyjątkiem grubości dech - Łukasz i nasze poprzednie wyro mają 9x4.5 mniej więcej.

Te z Ikei nie muszą być wcale złe. Oglądaliśmy kilka lat temu, pewnie inne modele. O tamte strach się było oprzeć icon_wink.gif
pirania
moja droga- pirania wazy prawie 90 kg zywego miesa 43.gif
to nie w kij dmuchal icon_smile.gif
kumotte
[edit: reklama]
zielone.jablko1
Moje chłopaki są zachwyceni łóżkiem piętrowym. O dziwo nawet jakoś się dogadują kiedy kto ma spać na górze, a kto na dole. Łóżko piętrowe to był zdecydowanie najlepszy zakup. [edycja: moderator] Polecam wszystkim.
logan
Przy dwójce dzieci łóżko pietrowe jest bardzo wygodnym rozwiązaniem ze wzgledu na miejsce w pokoju-o ile ma sie jeden dla dwojga dzieci. Powiem szczerze, ze ja osobiście trochę bym sie bała tej wysokości ale może to tylko mój lęk wysokości.
Lanzarotka
ja chyba bym sie bala ze dziecko zrobi sobie krzywde... Mam dwa maluchy ale kazde ma osobne lozko icon_smile.gif
Walunes
Ja ostatnio zakupiłem przez internet łóżko piętrowe 3 osobowe i jestem bardzo zadoowlony, wyszło mnie taniej niż w sklepie stacjonarnym, do tego przesyłka bardzo szybka także czego chcieć więcej ?
madzia85
Łóżka piętrowe metalowe są dobrym rozwiązaniem. Warto jeszcze patrzeć na takie, co się rozkładają na dwa osobne. Poza ty mam wrażenie, że w porównaniu z drewnianymi są delikatniejsze i bardziej uniwersalne. W tym sklepie https://martimeble.pl/23-lozka-pietrowe-metalowe dodatkowo występują w wielu kolorach.
askaMoska
Piętrowe albo może z wysuwaną kanapą, takie podwójne tutaj jest porównanie wad i zalet obu rodzajów łóżek https://makajo.pl/2017/07/podwojne-czy-piet...ko-dla-dziecka/
Ja osobiście wybrałabym podwójne wydaje się bezpieczniejsze aniolek.gif
Iga Poznań 25
Ja posiadam trójeczkę pociech 3, 5 i 8 lat, warunki mieszkaniowe na tą chwilę SKURCZONE. Przeglądając wasze wpisy skorzystałam z podpowiedzi Sabiny i znalazłam coś na miarę swoich potrzeb, czyli łóżko piętrowe trzyosobowe.
Muszę przyznać, że miałam obawy. Po rozmowie w sklepie zostałam zapewniona, że łóżko jest solidne i konkurencja oferuje tańsze, ale nie w takiej jakości. Zaryzykowałam, wybór padł na Łóżko Piętrowe Artur .
Po odbiorze trzech paczek, bo w tylu zostało przysłane kurierem, oboje z mężem byliśmy mega pozytywnie zaskoczeni. Tak jak pisała Sabina łózko jest pancerne, ma wysokie barierki i do tego w przyszłości, kiedy poprawią się nasze warunki mieszkaniowe ( dom w budowie) łóżko rozstawimy na pojedyncze i podwójne. icon_biggrin.gif
Stanislaw83
Polecam bardzo sklep www.lozkapietrowe.pl sam kupiłem tam łóżeczko "KUBUŚ 3" trzy osobowe które jest na prawde solidne i nic sie z nim nie dzieje miła obsługa i szybka realizacja
poniżej link :
Łóżka Piętrowe
Kamcia25
Witam wszystkie Mamy. W związku, że jestem mamą już trójki dzieci przerobiłam już kilka łóżek:) Nie polecam wysokich, ponieważ w moim przypadku doszło do upadku dziecka z wyższego poziomu.Dziecko połamało sobie rękę. Łóżko zamieniłam
na piętrowe ale niskie parterowe .Ja nie muszę pilnować i dzieci są bezpieczne.Łóżko piętrowe kupiłam u producenta w sklepie pod adresem: https://versito-sklep.pl/lozka-pietrowe-loz...double,158.html Polecam choćby ze względów bezpieczeństwa.Kamila
śrubka
Przy małych pomieszczeniach łózko piętrowe ma jak najbardziej sens, sama jak byłam dzieckiem chciałam takie mieć icon_wink.gif
Yomka
Ciekawe też jest rozwiązanie łóżka piętrowego w formie antresoli, oszczędzamy naprawdę bardzo dużo miejsca

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.