To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AniaZW
Mam pytanie. Jestem w 28 tygodniu ciąży na USG wyszło, że dziecko jest ułożone w poprzek, lekarz pocieszał mnie, że to się może jeszcze zmienić i dziecko się obróci. Może, któraś z was wie, do jakiego czasu dziecko powinno się właściwie ułożyć. Czy w najgorszym przypadku lekarze mogą na to coś poradzić i sami ułożyć dziecko a może oznacza to, iż nie ominie mnie cesarka?
Cassie
Mój syn się obrócił główką w dół dopiero w 36 tygodniu więc myślę że ma jeszcze czas. Nie martw się na zapas.
adonisek
Cassie ma racje. Mój Dzidziuś też długo leżał w pozycji "poprzek", teraz juz jest główką w dół!!! Poczytaj o cwiczeniach, które pomagaja na przekrecenie Bobasa!!!
kkasiaaa
Mojej koleżanki synek obrócił się dopiero na dwa dni przed porodem, a urodziła go w 38 tc icon_smile.gif
Gosia83
A ja jak byłam na USG w 27 tc. to dzidzia ciągle zmieniała położenie...na początku była poprzecznie, a potem miednicowo...ruszała się w różne strony a w efekcie ułożyła się prawidłowo w 36 tc o ile dobrze pamiętam... 06.gif
Lipopa
Moje dość szybko było niezmiennie juz główką w dół (ale nie pamiętam dokladnie) - natomiast zawsze lekarz studził mój zachwyt gdyż, tak jak napisały dziewczyny, dziecko może zmienić położenie nawet w ostanich dniach
a co do obracania dziecka przez lekarza - nie mam wlasnych doświadczeń ale moja kumpela stanowczo odradza - taka proba obrocenia dziecka przez lekarza strasznie ją bolala (aż się biedna popłakala) a nic to nie dało i tak skonczylo się cesarką.. na dodatek usłyszała od lekarza, że beksa z niej 21.gif
netty5
Kazde dziecko inaczej czego dowodem moje dzieciole.W 30 tg. ciazy na USG Maja krecila sie zmieniajac swoje polozenie od miednicowego poprzez poprzeczne do glowkowego i pani doktor musiala za nia "ganiac" zeby ja zmierzyc.Natomiast Kubus od samego poczatku do samego konca ulozony byl glowka w dol (nie chcial sie chyba pchac na siostre i lezal spokojnie cala ciaze 08.gif ).
magdulinska
Moje Dziecię ułożyło się dopiero w 37 tyg główką w dół. Tak więc się nie martw....Twój Dzidziuś ma jeszcze dużo czasu.
AniaZW
Dzięki Wam wszystkim jak zwykle wasze odpowiedzi bardzo mnie uspakają. pozdrawiam wszystkie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.