To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dni Noszenia w Łodzi.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agatkie
W imieniu łódzkiego Klubu Kangura chciałabym zaprosić wszystkie mamy razem z ich maluszkami na Dni Noszenia w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości.

Z tej okazji w Szkole Rodzenia "Centrum dla Mamy" na Piotrkowskiej 247 10-tego listopada w godz. 11.00 - 16.30 zapraszamy na m.in. pokaz masażu niemowląt, wykład na temat karmienia piersią, możliwość konsultacji z doradcą laktacyjnym. Oczywiście oprócz tego będzie możliwość obejrzenia, podotykania i poprzymierzania różnych chust i nosideł.

O dalszych szczegółach będę jeszcze informować icon_smile.gif

Serdecznie zapraszamy icon_smile.gif.
Wstęp wolny oczywiście icon_smile.gif
Agatkie
Impreza potrwa dwa dni.

Aktualizuję informacje:

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości Łódź zaprasza na Dni Otwarte w Klubie Kangura.

***

Pierwszy Dzień Otwarty

10-ty listopada (poniedziałek) od 10.30 do15.30

Miejsce spotkania : Szkoła Rodzenia Centrum dla Mamy, ul. Piotrkowska 247.

W programie spotkania :

11.00 - 12.00 - “Co nieco o karmieniu piersią” - dyżur doradcy laktacyjnego - radą i pomocą służy Magda Słomkowska, doświadczona doradca laktacyjna, właścicielka Szkoły Rodzenia Centrum dla Mamy

12.00 - 12.45 - Yoga dla Mam z małymi dziećmi - prowadzi instruktorka Yogi Paula Gałęska, (zalecany luźny strój i kocyk dla dzieciątka),

13.00 - 13.45 - “Radosne turlanie po dywanie” - czyli jak się bawić z dzieckiem w domu, zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców z małymi dziećmi prowadzi Renata Janik z Klubu Twórczej Zabawy “Filemon“

14.30 - 15.30 - “Dotyk miłości” - naucz się masować swoje maleństwo - pokaz masażu niemowląt wykona Dorota Kuran.

W międzyczasie Rodzice mogą obejrzeć i poprzymierzać chusty i miękkie nosidła, spróbować wiązania i porozmawiać z doświadczonymi Mamami Chustonoszkami z Klubu Kangura.

***

Drugi Dzień Otwarty

12-ty listopada (środa) od 11.00 do 15.30

Miejsce spotkania : Szkoła Rodzenia Centrum dla Mamy, ul. Piotrkowska 247.

W programie spotkania :

11.00 - 11.30 - “Kocham więc dbam..” - o prawidłowej pielęgnacji niemowląt opowie przedstawicielka firmy Johnson&Johnson Sylwia Królik (dla rodziców drobne upominki icon_smile.gif)

12.00 - 12.45 - “Bezpieczeństwo dziecka w aucie” - prezentacja na temat fotelików samochodowych i prawidłowego przewożenia dzieci w aucie - Łukasz Włodarczyk - sklep “Mama i ja”

13.00 - 14.30 - dyżur chustowy - doradzają doświadczone mamy z Klubu Kangura

14.45 - 15.15 - “Baw się ze mną, Mamo” - pokaz ćwiczeń fitness dla Mamy z małym dzieckiem - czyli jak dbać o sylwetkę bawiąc się jednocześnie z maluszkiem - Anna Ościłowska firma Aktywnie.

***

Wszystkie zajęcia i prezentacje są bezpłatne.

***

Chętnych do wzięcia udziału w poszczególnych zajęciach proszę o zgłoszenie na email liderki łódzkiego Klubu Kangura magme@wp.pl (imię nazwisko, liczba dzieci, nazwa zajęć) lub ewentualnie do mnie na pw.

Serdecznie zapraszam!!! Do zobaczenia!
Organizatorem imprezy jest łódzki Klub Kangura
Saskia
pytanko mam odnośnie
"12.00 - 12.45 - Yoga dla Mam z małymi dziećmi - prowadzi instruktorka Yogi Paula Gałęska, (zalecany luźny strój i kocyk dla dzieciątka)" - czy do małych dzieci oprócz roczniaka mozna zaliczyc 4,5 latkę? 06.gif
jakoś nie widzę Tosi pozwalającej poćwiczyć cokolwiek 06.gif , natomiast Agatce na pewno by się spodobało 06.gif
Agatkie
Saskia, teoretycznie miały być to ćwiczenia dla maluszków (takich do wieku raczkującego). Jeżeli jednak będzie większe zainteresowanie na takie zajecia dla dzieci starszych to możliwe, że będą. Ja też bym chciała właśnie Martę za to zapisać.
Ja w takim razie podaję do Magme, że gdyby te zajęcia były dla starszych dzieci to Agatka lat 4,5 byłaby zainteresowana, tak?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.