To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Inowrocław?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chojnol
Ja pochodzę z Inowrocławia, ale teraz mieszkam w Gdańsku.
Może bywają tutaj mamy z Ina?

Pozdrawiam
anonimowy
JA coroku jeżdzę na wakcje w okolice Inowrocławia ,do Przyjezierza mam straszny sentyment do tych okolic .

Inowrocław mamy też zaliczony a raczej zwiedzanie kopalni soli

Pozdrawaiam

IWo
Sliczna24
Ja mieszkalam od urodzenia 10 km od Przyjezierza a teraz mieszkam w Inowrocławiu...
anonimowy
Jak miło, wreszcie ktoś z rodzinnych okolic icon_biggrin.gif Szkoda że nas ak mało icon_wink.gif
Sliczna24
a skad ty jestes ?? Moze znajdzie nas sie wiecej z czasem
pozdrawiam
kitka
Ja jestem z Pakości,12km od Inowrocławia.Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Muśka39
Zastanawiam się czemu tak mało nas na takim fajnym forum? Sama o nim dowiedziałam się niedawno,ale jest tu klawo. Może jest tu ktoś z okolic Mogilna?
Evelina
czesc wam wprawdzie mieszkam we Wloszech, ale pochodze ze Znina.
W Mogilnie mam znaczna rodzine, w Inowroclawiu tez. Tesknie za tymi spokojnymi stronami.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy!
malinowa i Malina
Ewelina, ja przez kilkanaście lat mieszkałam w Żninie. icon_lol.gif Jaki ten świat jest mały.
Evelina
Zona jesli pochodzisz ze Znina to napewno sie znamy.
Moi rodzice byli nauczycielami .
Kurcze, jesli nie jestem zbyt wscibska, zdradz mi twoje nazwisko!
Hej !!!
malinowa i Malina
Moja mama też była nauczycielką - uczyła polskiego. Jeżeli twoja mama uczyła w "dwójce" i miała długie czarne włosy a ty jesteś blondynka i masz na imię Ewa to ja cię znam. icon_lol.gif
Evelina
Tak jestem Ewa. Mam nadzieje, ze sie znamy z tej dobrej strony... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Zona, a kto ty jestes? Czy ja tez cie znam? Jak masz na imie?
malinowa i Malina
Danka i ma siostrę Agnieszkę. Ja zdawałam maturę w LO w 83 roku Aga w 93. A moja mama ma na imię Wanda. Nazwisko zaczyna się na G.
icon_lol.gif
Evelina
Czekaj czekaj...jestem na dobrej drodze....Wanda Grabowska icon_biggrin.gif
Nie przypominam sobie ciebie, za to twoja siostre tak.
...jaki swiat jest maly.....
malinowa i Malina
Bingo icon_lol.gif
Nic dziwnego, że mnie nie pamietasz, bo między nami jest spora różnica a ja po maturze wyjechałam ze Żnina i bardzo rzadko tam bywałam. A Aga jest w podobnym wieku jak ty.
Strasznie mały ten świat. Świetne masz dziewczyny.
Evelina
Zona! mam nadzieje ze cie nie przestraszylam.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
..nie nie jestem taka zla jak myslisz...to moja mama uczyla "ruskiego" !!!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
malinowa i Malina
Nie, nie przestraszyłaś. Ale wczoraj cały dzień miałam zajęty. dzisiaj będzie podobnie, bo Adaś wrócił ze Żnina, jest moja mam i troche nie mam czasu. Odezwę się. icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.