To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

księgarnia na Pietrynie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

myszowata
Mam pytanie do znających nasza sztandarową ulicę. Ja nie lubię i nie bywam, ale coś ostatnio potrzebuję a nie bardzo mam czas przelecieć całą Pietrynę wzdłuż i w szerz... Otóż chodzi mi o księgarnię o nazwie coś jak "Buchen" "Bucher" no diabli wiedzą - cuś w podobie. Wieść niesie, że bardzo tanio tam książki dla dzieci można nabyć, a że ja kupuje tego sporo to chętnie skorzystam... jedna część Tupcia Chrupcia w księgarni to około 22PLN a tam jedynie 9,50. Czy ktoś wie o co mi chodzi i gdzie toto znajdę?
Agatkie
Ta księgarnia BYŁA na przeciwko Magdy, ale już jakiś czas temu się stamtąd gdzieś przeniosła. Nie pamiętam gdzie. Kołacze mi myśl o Manufakturze, ale znów tam zupełnie nie kojarzę, żeby była.
myszowata
Hmmm no to spalone, jak widać icon_sad.gif Ale jak zwykle z pomocą nadchodzi Allegro icon_smile.gif Kolejne dwie części ukochanej książki Idy już w drodze, i to po 10PLN/szt icon_smile.gif
Adasia
Chodzi Ci pewnie o Buchmanna.
Był na Piotrkowskiej 25, ale znikł icon_wink.gif jak pisze Agatkie...
RoKa
Ta księgarnia jest też na Piłsudskiego koło Centralu( tego okrągłego) icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.