To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fajne perfumy dla kobiet - co polecicie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Gosia:)
Jako, że kobieta zmienną jest icon_smile.gif- chciałabym zmienić mój ukochany zapach Dolce&Gabana Light blue na coś innego.
Zapachów i marek jest oczywiście całe mnóstwo. Na samą myśl o spędzeniu dłuższego czasu w perfumerii i wąchaniu
kilkunastu zapachów robi mi sie słabo. Chciałabym zawęzić krąg poszukiwań a nie szukać w ciemno.
Nie lubię ciężkich, orientalnych zapachów, intensywnych słodkich również- piżma, wanili.
Bardzo lubię natomiast lekkie, orzeźwiające mogą być kwiatowe- niezbyt słodkie.

Byłabym wdzięczna gdybyście poleciły mi coś fajnego.
ciao
Acqua di Gio Armaniego z oryginalnych wod mialam ja jako pierwsza potem kilka innych i teraz powrocilam do tego zapachu,jest sliczny,lekki,swiezy i chyba taki .......nieprzemijajacy
Esther@
Gosiu, to chyba strasznie trudno tak nie znając coś doradzać, ale z tego co piszesz to mamy podobnie icon_wink.gif
Ja bardzo lubię Calvina Kleina - ostatnio Euphoria. Druga moja ulubiona marka to Kenzo. Na tych dwóch półkach zawsze znajdę coś dla siebie icon_smile.gif
MagduÅ›
Envy - Gucci - lekki i przyjemny, jeśli kwiatowe to Kenzo - Flower.
Moje ukochane to Coco Madmoiselle - no ale one do lekkich raczej nie należą.
tyczka
Envy, ależ Envy Gucci- to jest DOPIERO kwiatowy!!!
tyczka
Gosia, tak przy okazji- nie da się wybrać jednego zapachu dla wszytskich i ile dziewczyn ,tyle zapachów Ci napiszą.Ja sama mogłabym ze cztery. Ale po co?
Najlepiej wybierz siÄ™ do dobrej drogerii, gdzie i zpachy sÄ… sklasyfikowane wedle: kwiatowych, wodnych, etc...
MagduÅ›
CYTAT(tyczka @ Sat, 06 Dec 2008 - 12:03) *
Envy, ależ Envy Gucci- to jest DOPIERO kwiatowy!!!


Jak dla mnie to nie typowo kwiatowy (choć w opisie ma jakieś tam białe kwiaty). Jako typowo kwiatowy odbieram Flower - Kenzo. A już np. Envy - czarne nijak mi się z kwiatami nie kojarzą.
No ale zapachy ewoluują na skórze i każdy odbiera je inaczej.

Edit:literówki.
Macio
Lancome Hypnose, Cacharel Noa, Calvin Euphoria, Organza
#Margola
Carolina Herrera "212 sexi" Boskie:))
#Margola
Carolina Herrera "212 sexi" Boskie:))
olivia
Niedawno odkrylam zapach Burberry , letni i zimowy , jak dla mnie rewelacja
renata19750702
Coco Chanel - Madmoiselle polecam, są super i wcale nie są ciężkie, należą do tzw. perfum całodniowych.
addera
Latem "Carolina Herra 212"
Zima Kenzo Amour, Givenchy "ange ou etrange", Tierry Mugler "Angel"
I najnowsze odkrycie : Cacharel "Amor Amor Tentation" - Boskie .........

Ja raczej ciężkie preferuję 06.gif
lena77
Jakie te gusta rozne...
Dla mnie Organza jest bardzo ciezka, a Amor Amor strasznie slodki, 212 Herrery tez do lekkich nie nalezy, ale tez bardzo lubie.
Z tych (wedlug mnie) lekkich i odswiezajacych i nieco slodkawych polecam : Bvlgari Omnia Amethyst; ; G. Armani, Remix i tegoz Diamonds; Cacharel Noa i Flowerbomb Victora & rolfa (choc ten ostatni nie jest za lekki, ale po kilku godzinach na skorze jest calkiem przyjemny)
D&G Light Blue to moja ostatnia fascynacja icon_smile.gif
marti26
do moich ulubionych naleza Lacoste(rozowe),JustCavalli,Davidoff ,Incanto salvadore feragano
Ewelinek
lekkie Lacoste Touch of pink, Hugo Boss Femme, GA Aqua di Gio(niezbyt mi podchodzi) , Cacharel Noa Perle, Armani Diamonds(!!mój ostatni hit!!), Gucci Rush 2

ciężkawe Burberry The Beat(!!!jeden z moich ulubionych ostatnio), Hugo Boss Deep Red, Bvulgari Omnia

tissaia
Ukochane i wybrane z miliona - Bulgari BLV i Bulgari Omnia. Nie wiem, który wolę- oba sa stworzone dla mnie, obu uzywam naprzemiennie. Od wielu lat. Raz zmieniłam na Cerruti 1881- no ładny zapach, ale to nie to. Swego czasu dołożyłam do zestawu Green Tea Elizabeth Arden - i jak wyżej - ładne, ale tylko Bulgari tak naprawdę mi odpowiada.
Gosia:)
He, he wybór mam całkiem niezły - zawsze to mniej niż wszystkie zapachy w perfumerii icon_wink.gif
Zamówiłam na allegro próbki 1,5 ml Lancome miracle i Armani emporio.
Obydwa podobają mi się- moze bardziej Armani ale to nie jest TA miłość od pierwszego powąchania icon_wink.gif
Pewnie wiecie o czym mówię.
MagduÅ›
CYTAT(Gosia:) @ Tue, 09 Dec 2008 - 20:20) *
Obydwa podobają mi się- moze bardziej Armani ale to nie jest TA miłość od pierwszego powąchania icon_wink.gif
Pewnie wiecie o czym mówię.


Wiemy, wiemy icon_biggrin.gif
Mika
ja jestem wierna GF Ferre Lei ,ale mam też w posiadaniu i bardzo lubię Versace Bright Crystal i ... o dziwo ... Ultraviolet który na mnie pachnie słodko,a na mojej Przyjaciółce ciężko icon_wink.gif
kiedyś lubiłam Hugo Bossa Deep Red,ale coś mu się zapach zepsuł
od sasa do lasa icon_wink.gif
i psuję ogólną zasadę,że blondynki z reguły powinny lubić lekkie i słodkie zapachy a brunetki ciężkie - u mnie róznie zależy czy lato czy zima czy ... jestem w ciązy czy nie icon_lol.gif
TAQILLA
u mnie na półce stoją w chwili obecnej....Allien T. Muglera, Poeme Lancome - to z ciężkiego kalibru
ukochany Cerrutti 1881, Flower Kenzo (wierna jestem temu zapachowi od lat), zakupiony jeszcze w ciąży Envy, bo jako jedyny w jakiś sposób mi podchodził a teraz czeka... na kolejną ciażę chyba bo zupełnie mi ten zapach nie leży narazie, i Cashmere D. Karan.
a na gwiazdkę zamówiłam sobie juz u świętego Eau de Lancome..... delikatny, lekko kwiatowy

212 Sexy Herrery tez używałam ale IMO to taki nastolatkowy zapach... z truskawkami mi się kojarzył 29.gif , chociaz na lato bardzo fajny.
Angel (addera icon_wink.gif ) swego czasu tez namietność moja, teraz zastąpił go allien - ale i jeden i drugi to ciężar zapachowy, angel do tego słodki jest
organza natomiast imo to kaliber najcięzszy chyba z wymienionych w tym wątku.... i mimo, ze jestem zwolenniczka zdecydowanych zapachów to organza wywołuje u mnie ból głowy icon_wink.gif
tissaia
Dostanę Omnię na Gwiazdkę icon_cool.gif M. kupił i schował w swoim samochodzie. I myślał, że nie znajdę, hehe icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_smile.gif
addera
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 10 Dec 2008 - 07:16) *
ukochany Cerrutti 1881.


Angel (addera icon_wink.gif ) swego czasu tez namietność moja, teraz zastąpił go allien - ale i jeden i drugi to ciężar zapachowy, angel do tego słodki jest



Kochałam Cerrutti przez lata ... może zrobię wielki come back ?

Alien świetnie pachnie na mojej koleżance. Ja nie próbowałam.
ewabi
Ja jestem wierna cerrutti 1881 od 12 lat icon_smile.gif. Do tego okazjonalnie, dla przełamania rutyny, hugo boss deep red i Dune Diora. Ale ja uwielbiam ciężkie zapachy.
Na lato Noa Cacharel (ale z cerrutti tak jestem zżyta, że i w lecie nie wydaje mi się zbyt ciężki icon_smile.gif)
Tusiol
Z delikatnych uwielbiam Clinique Simply. Chyba stosunkowo mało znany. Przypadkowo odkryty.
Z "cięższych" Armani Code, Guerlain Insolence.
mama_do_kwadratu
Ja wierna jestem Dune.
Obok stoją Deep Red Hugo Boss'a i Chanel Chance (odbiło mi)
tissaia
Cerrutti 1881 małż mi zakupił, bez mojego "nosa", bo uważał, że trafi w mój gust...Używałam w sumie przez prawie rok, bez wstrętu ale i bez przekonania... W sumie jeszcze mam koncówkę, zaraz idę niuchnąć, coby sobie zapach przypomnieć icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Mika to prawda, że jakiś mit z tym lekkim dla blondynek. Ja też ciężkawe raczej preferuję. Jedyne z lekkich to baby doll YSL
Govanna

Tez sie zgodze ze to mit.
Choć są cięzkawe to uwielbiam Crystal Noire Versace.
Gosia:)
CYTAT(Tissaia @ Wed, 10 Dec 2008 - 09:35) *
Dostanę Omnię na Gwiazdkę icon_cool.gif M. kupił i schował w swoim samochodzie. I myślał, że nie znajdę, hehe icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_smile.gif


03.gif frajer.gif
I chodzi sobie małż niczego nie świadom...

Przetestowałam dzisiaj ostatni z zamówionych na allegro Amor, Amor Cacharel i powiem szczerze jestem bliska od powalenia na kolana- bardzo mi się podoba, chociaż nie jest lekki ( tak do końca) 02.gif

Lancome Miracle odpada, Armani Emporio Å‚adny ale to nie to..
moko.
Od wielu lat jestem wierna: Chanel Allure oraz Hugo Boss.
Edi Zet :)
CYTAT(Tissaia @ Wed, 10 Dec 2008 - 15:40) *
Cerrutti 1881 małż mi zakupił, bez mojego "nosa", bo uważał, że trafi w mój gust...Używałam w sumie przez prawie rok, bez wstrętu ale i bez przekonania... W sumie jeszcze mam koncówkę, zaraz idę niuchnąć, coby sobie zapach przypomnieć icon_smile.gif


Ja bardzo lubię ten zapach, ale ostatnio przegrał z kretesem z Lacoste....
DKNY też używałam ostatnio, ale bez przekonania. I jeszcze lubię Halloween Pozo.
mamami
DKNY Be Delicious, na lato summer edition, teraz...własnie mam dylemat czy znowu DKNY czy szukać czegoś nowego. zdecydowanie sa lekkie, pizmo i tym podobne wyczuwam na kilometr, nienawidzę, brrr...
tissaia
O! Są jeszcze jedne! miałam wieki temu i nie mogę w żadnej perfumerii teraz znaleźć ,a zapach zapadł mi w pamięć bardzo mocno.Le Caron, aimez-moi. Piękne, ciężkie, gorzkie... Znalazłam na Allegro, ale jest kilka rodzajów i nie wiem, które to były, bo miałam w opakowaniu od producenta, takim "anonimowym".
Użytkownik usunięty
Giorgio Armani - Black Mania. Niestety, już nie do dostania w Polsce icon_sad.gif UWIELBIAM ten zapach!!!

Ostatnio Chacharel Noa. Do obsesji icon_smile.gif
...asia...
Cacharel Noa i J'adore Dior 06.gif . A moją miłością absolutną jest Cool Water Davidoff wub.gif .
LilySnape
Mój faworyt od lat to So You Giorgio Beverly Hills, dosyć trudno dostać go w Polsce, ale na Allegro bywa.
Incandessence Avonu to mój nr 2.
Lubię też Voile D'Ambre Yves Rocher.
Zuzka80
CYTAT(-Mariola- @ Sun, 07 Dec 2008 - 11:25) *
Carolina Herrera "212 sexi" Boskie:))


Potwierdzam 06.gif
monilka
CYTAT(ciao_848 @ Fri, 05 Dec 2008 - 21:49) *
Acqua di Gio Armaniego z oryginalnych wod mialam ja jako pierwsza potem kilka innych i teraz powrocilam do tego zapachu,jest sliczny,lekki,swiezy i chyba taki .......nieprzemijajacy

Kocham od lat niewspólmiernie..
To mój zapach..pamiętam jak iedyś tylko co wprowadzili Empiki chodziłam i wąchałam sobie zapachy..i jak poczułam Aqua Di Gio..to wiedziałam, że to jest mój zapach..To było to na co czekałam..
monilka
CYTAT(moko. @ Wed, 10 Dec 2008 - 20:36) *
Od wielu lat jestem wierna: Chanel Allure oraz Hugo Boss.

A te jakoś wyjątkowo mi nie podeszły. Fakt, są lekkie (ciężkich zapachów nie lubię) ,ale to nie było to moje coś..Chyba każda musi poczuć, że to to icon_lol.gif
addera
Kupiłam wczoraj dwa zapachy:
Amor Amor Tentation - hmmmm, cudo 06.gif
Euphoria - Calvin Klein - już miałam, ale znów mi się zachciało 08.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(addera @ Tue, 23 Dec 2008 - 08:18) *
Amor Amor Tentation - hmmmm, cudo 06.gif


Ja jestem oczarowana po wizycie w perfumerii.
lena77
CYTAT(addera @ Tue, 23 Dec 2008 - 10:18) *
Kupiłam wczoraj dwa zapachy:
Amor Amor Tentation - hmmmm, cudo 06.gif

Czy Amor Amor Tentation to to samo co Amor Amor? Dla mnie zapach nie do zniesienia . takoz i Anais Anais, ktory pachnie wg mnie prawie tak samo. mam 2 probki Anais, moge Ci wyslac, bo ja nie skorzystam. Amor Amor juz sie pozbylam.
addera
lena, Amor Amor Tentation, to nowy Amor , taki fioletowy. Czerwonego nie miałam.

Anais nie znam, możesz wysłać 06.gif
lena77
addera, to podaj adres na pw, chetnie sie smierducha pozbede 03.gif
tissaia
Poczciwy Mikołaj zostawił mi wczoraj pod choinka Bulgari Omnia oraz Bulgari BLV - klasyczne. nie mógł się widać biedak zdecydować, który zapach jest bardziej "mój". Ja tez nie mogę...kocham oba z czego BLV od wielu już lat....icon_smile.gif
Adasia
Mój Mikołaj po trzech latach niebywania w perfumerii wybrał się z zamiarem zakupu czegoś nowego absolutnie i po raz kolejny podrzucił pod choinkę to samo...
Chyba mam baaardzo przywiązującego się Mikołaja. Do zapachów oczywiście icon_wink.gif
Tusiol
U mnie Mikołaj-teściowa zostawił pod choinką Addict Diora.
No nie powiem - trafił z zapachem.
Już kiedyś, kiedyś podobał mi się, ale nigdy nie kupiłam.
A tu proszÄ™ 06.gif .
LilySnape
CYTAT(lena77 @ Tue, 23 Dec 2008 - 11:28) *
Czy Amor Amor Tentation to to samo co Amor Amor? Dla mnie zapach nie do zniesienia . takoz i Anais Anais, ktory pachnie wg mnie prawie tak samo. mam 2 probki Anais, moge Ci wyslac, bo ja nie skorzystam. Amor Amor juz sie pozbylam.

A ja lubiÄ™ czerwony AMor Amor icon_smile.gif
Anais Anais nie znoszę - o matko, ale to śmierdzi (moim skromnym zdaniem oczywiście).
mama_do_kwadratu
pytanie dziwne, ale zadam icon_wink.gif polećcie mi proszę coś orientalnego, takiego "kadzidełkowego" icon_smile.gif
obwąchiwałam w GC różności i nic mnie nie powaliło, albo złe sztuki wąchałam icon_smile.gif

edit- Organza Indecence mi się podobała
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.