To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nie mam juz sily

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anula.lu
Mam na imie Anka razem z mezem od kilku lat staramy sie bezskutecznie o maluszka , ja mam dwuroza macice, PCO, brak owulacji , wrogosc sluzu oraz przeciwciala przeciwplemnikowe z mezem jest wszystko ok jestesmy po nieudanej inseminacji w styczniu mamy pierwsza wizyte w podobno najlepszej klinice Novum w Warszawie chcemy podejsc do IVM, niestety dodatkowym problemem jest u nas pobyt w Angli z powodu braku pracy musielismy opuscic kraj i jestesmy na tak zwanym dorobku z tego powodu o wiele trudniej jest nam sie leczyc jednak dalej sie nie poddajemy nie wiem dlaczego pisze moze dlatego ze nie mam juz sil na dalsza walke i nie potrafie sobie z tym poradzic dla mnie zycie bez dziecka nie ma sensu, wiem ze na tym forum sa ludzie tacy jak my ktorzy wiedza co czujemy i znaja ten bol wiem ze razem jest latwiej, nie rozumiem tylko tego dlaczego zycie tak musi bolec, zostawilismy rodzine i przyjaciol zeby zarobic na mieszkanie i invitro ktore w Polsce nazywa sie zabiegiem kosmetycznym a nie ratunkiem z nieustajacej depresji i kosztuje 15 tys zl
Sabina
Rozumiem Cię. przytul.gif Nie mogę Wam pomóc. przytul.gif

Powodzenia, oby udało Wam się w Nowym Roku spełnić największe marzenia. przytul.gif

* post edytowany przez moderatora. Dbajmy o to, aby się wzajemnie nie ranić nieprzemyslanymi słowami.
majul
Anko
bardzo mi przykro ze tak sie dzieje...
nie trac nadziei przytul.gif
z wszystkim o czym piszesz mozna walczyc... a jest rowniez wiele babeczek ktorym z dwurozna macica sie udalo...po prostu taka Twoja uroda...
trzeba sie oddac w rece profesjonalistow... a w Novum dobrze sie wami zajma...
i mam nadzieje ze juz niedlugo zobaczysz piekne kreseczki na tescie a poterm wszystko bedzie wygladalo inaczej icon_wink.gif

jesli chcesz pogadac z kims borykajacym sie z podobnymi problemami to poszukaj na forum bociana (przepraszam moderatora icon_wink.gif ) tam sa ludzie ktorzy naprawde beda rozumiec Twoje problemy.. rozterki.. podziela Twe smutki.. a nie w ramach "rozumiem Cie" wyskocza z opcja rodzinny dom dziecka.. itp. bo to mniej kosztuje 21.gif

Trzeba walczyc o swoje marzenia i swoje szczescie.. wiec Anka glowa do gory!!! przytul.gif
anula.lu
dziekuje brdzo majul nawet nie wiesz jak bardzo pomogly mi twoje slowa,
aguÅ› 82
Aniu
polecam ci klinike w Białymstoku, Novum znam ponieważ sama robiłam tam kilka badań i nic więcej. Nie mam dobrego zdania o tej klinice:-(
Inv w Białymstoku kosztuje ok 6-7 tyś i to cena już z dojazdami ( z Warszawy) + nocleg. Nie Trać Sił!!!
Trzyma kciuki za was
Ps.
moje koleżanki miały tam inv i juz są mamusiami:-))))
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
niecierpek1
Anulko. lu bardzo mi przykro , wiem co czujesz bo sama jestem w podobnej sytuacji przytul.gif . Ja leczę się w przychodni i leki dostaję darmo w szpitalu. Nie wiem jak u was ale u mnie, jestem ze świetokrzyskiego dziewczyny stymulowane są zarówno do inseminacji jak i in vitro w szpitalu i nic za to nie płacą a leki to ok. 1/4 całej sumy iv. Poza tym z pewnego źródła wiem, że w klinice invimed w Warszawie cały zabieg można wykona za ok 8tys. Jeżeli musiałoby sie powtórzyc iv to juz wtedy tylko za 1500zł. Warto sprawdzic. Pozdrawiam. icon_razz.gif
Ponya
CYTAT(anula.lu @ Sun, 21 Dec 2008 - 19:44) *
Mam na imie Anka razem z mezem od kilku lat staramy sie bezskutecznie o maluszka , ja mam dwuroza macice, PCO, brak owulacji , wrogosc sluzu oraz przeciwciala przeciwplemnikowe z mezem jest wszystko ok jestesmy po nieudanej inseminacji w styczniu mamy pierwsza wizyte w podobno najlepszej klinice Novum w Warszawie chcemy podejsc do IVM, niestety dodatkowym problemem jest u nas pobyt w Angli z powodu braku pracy musielismy opuscic kraj i jestesmy na tak zwanym dorobku z tego powodu o wiele trudniej jest nam sie leczyc jednak dalej sie nie poddajemy nie wiem dlaczego pisze moze dlatego ze nie mam juz sil na dalsza walke i nie potrafie sobie z tym poradzic dla mnie zycie bez dziecka nie ma sensu, wiem ze na tym forum sa ludzie tacy jak my ktorzy wiedza co czujemy i znaja ten bol wiem ze razem jest latwiej, nie rozumiem tylko tego dlaczego zycie tak musi bolec, zostawilismy rodzine i przyjaciol zeby zarobic na mieszkanie i invitro ktore w Polsce nazywa sie zabiegiem kosmetycznym a nie ratunkiem z nieustajacej depresji i kosztuje 15 tys zl

Dzień dobry Jak się masz teraz? Czy zaszłaś w ciążę?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.