To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

^*^*GRUDNIOWYCH PREZENCIKÓW cz.4^*^*

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
monia2007
CYTAT(asiaopolskie @ Mon, 21 Jul 2008 - 18:46) *
GRUDNIOWE PREZENCIKI cz.4



☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻

~~** NASZE GRUDNIOWE CUDA **~~


☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻


DAWIDEK,MATEUSZEK,KRZYÅš synowie Karoli24 urodzeni 08.10.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 1450g,1300g,1300g i 39cm,41cm,42cm



TOSIA córeczka Saskii urodzona05.11.2007 godz.23:20 waga 3080g i 51cm


NELLY córeczka Emmy24 urodzona30.11.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 3475g i 49cm


SZYMONEK synek Bibi urodzony 01.12.2007 godz.02:10 waga 3790g i 56cm



ADRIANEK synek *Arlety* urodzony 02.12.2007 godz.05:25 waga 3450g i 52cm

ZOSIA córeczka Adasi urodzona 02.12.2007 godz.20:40 waga 3250g i 52cm

VICTORIA córeczka Alex87 urodzona 03.12.2007 godz.11:21 waga 3975g i 56cm

AMELKA córeczka Moni2007 urodzona 05.12.2007 godz.11:02 waga 3240g i 52cm


VICTORIA córeczka Marti26 urodzona 05.12.2007 godz.18:07 waga 3400g i ??cm


JULIA córeczka Justiny urodzona 07.12.2007 godz.21:55 waga 3740g i 56cm

NADIA córeczka Klekotki urodzona 10.12.2007 godz.21:52 waga 3130g i 53cm

DAWIDEK synek Anulki81 urodzony 11.12.2007 godz.03:50 waga 3410g i 56cm

JULIA córeczka Basifwp urodzona 11.12.2007 godz.18:40 waga 3470g i ??cm

ALEKSANDER synek Nel urodzony 13.12.2007 godz.09:00 waga 2700g i 53cm




WIKTOR synuÅ› Martuchy urodzony 17.12.2007 waga 4010 wzrost 61 cm.

OLIWIA
córeczka Sharlee urodzona 19.12.2007 godz.05:00 waga 2720g i 52cm

MAGDUSIA córeczka Martki1977 urodzona 20.12.2007 godz.16:00 waga 3480g i 56cm

FILIPEK synek Iwasz2 urodzony 21.12.2007 godz.09:43 waga 4230g i 59cm


KUBUÅš synek Aseti urodzony 22.12.2007 godz.14:25 waga 4030g i 58cm

TYMONEK synek Parasolki urodzony 24.12.2007 godz.11:25 waga 3970g i 57cm

IDUSIA córeczka Faro urodzona 24.12.2007 godz.17:30 waga 3500g i 58cm

TOMASZEK synek Asiopolskie urodzony 26.12.2007 godz.00:53 waga 3540g i 54cm


→ WSPOMNIEŃ CZAS ←

CIÄ„Å»A →TU


GRUDNIOWE PREZENCIKI CZ. I →
TU
monia2007
Zdolna jak Asia nie jestem,ale jakoś poszło,jakoś poszło.....
Martucha_
Monia, wpiszesz mojego Wiktora? 17 grudnia. waga 4010, 61 cm. dzięki icon_smile.gif

Bibi, biedna malutka icon_sad.gif Jedyne, co jest tak naprawdę ważne, to zdrowie... Trzymam kciuki za malutką. Nie ma leków, które zahamowałyby chorobę?
Justina
Witam w nowej odsłonie. icon_smile.gif

Monia
Nieźle sobie poradziłaś. Trzeba to opić. impreza.gif
parasolka
no i dobrze Monia
i trzymam kciuki za TwojÄ… rodzinkÄ™ przytul.gif


Bibi:-)
Ja też trzymam kciuki za was Moniu!!

Martucha, no właśnmie podobno nie ma. Mogą powodować lekami mniejszą ilość napadów, ale ten rodzaj padaczki ma to do siebie, że i tak będzie się cofać w rozwoju. Podczas zapłodnienia źle podzieliły się geny czy jakoś tak...Na razie trzymamy się tego żeby ta diagnoza się nie potwierdziła w następnych badaniach...
iwasz3
bibi ale to jest straszne.... taka bezsilność...icon_sad.gif

monia mocno trzymam za was kciuki &&&&&&
marti26
Bibi to musi byc naprawde okropne biedna mala

Monia ja rownez trzymam za was mocno kciuki&&&&&&&

Iwasz jak odstawianie?
iwasz3
marti marnie...nie ma szans... icon_smile.gif nie dam rady, nie umiem , nie mam serca itp itd.......icon_wink.gif
monia2007
Iwonko własnie o to chodzi,ze najpierw serce do tego trzeba mieć.Spokojnie,nie nadszedł ten moment. przytul.gif

Dziękuję dziewczyny za dobre słowo.Jutro sie okaże jak tak naprawde to serce mojego M funkcjonuje.Ostatnio zdolnośc była na 33%,ale teraz? icon_sad.gif

W każdym razie musząc jakoś sama w tym wszystkim funkcjonować zamknęłam 1 sklep aby wszystko ogarnąć.Jutro przychodzi"nowa" niania i zobaczymy....może to udzwignę?
marti26
CYTAT(iwasz3 @ Sun, 11 Jan 2009 - 15:13) *
marti marnie...nie ma szans... icon_smile.gif nie dam rady, nie umiem , nie mam serca itp itd.......icon_wink.gif


ja Cie kobieto podziwiam okres karmienia byl pieknym okresem ale ciesze sie ze juz sie skonczyl jak dla mnie 13 mies to bylo baaaaaaaardzo dlugo tym bardziej ze myslalam zakonczyc po 6

MOnia caly czas trzymam kciuki
niunia23
no witam was ze szpitala icon_smile.gif jestem na patologi ciazy , jutro rano bede miala pobierana krew na badania i zaleznie czy mi wyniki urosly czy spadly albo tu zostane i bede przygoowywana do szybszego porodu albo puszcza mnie do domku icon_smile.gif
aha tak ogolnie to mam cholestaze . no nic jutro dam znac , nie wiem czy bede miala jescze net , ale jak nie to napisze sms do ktorejs z dziewczyn icon_smile.gif
monia2007
Niunia dzieki za odzew.
Trzymam kciuki@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@222
marti26
niunia trzymam kciuki caly czas
Faro
Niunia, wytrwałości dziewczyny.....

Monia, u nas choroba też zagościła na dobre (już 3 tygodnie chorujemy i końca nie widać 32.gif ). Ja w piątek i sobote umierałam, dziś trochę lepiej, za to Iduśka dzisiaj zaczęła gorączkować a kaszel jej się znowu pogorszył. Jutro lecimy do lekarza (ponownie), ale ciekawe co nam dadzą tym razem, trzeci antybiotyk???? Noż co za cholerstwo się do nas przyplątało (mnie juz prawie miesiąc nie ma w robocie - od 20 grudnia 37.gif , a zwolnienie mam do 16-go)
Ale trzymam kciuki za Twoją rodzinkę, oby Twój M. się szybko wykaraskał (qrczę, a brzmi to poważnie), a Melcia zwalczyła to dziwadło (a ja też zawsze trójglicerydy mam sporo poza normą i nikt nigdy na to uwagi nie zwrócił)
marti26
Faro zdrowka zycze przytul.gif
Justina
Faro, monia dużo zdrówka dla was i dla waszych rodzinek

Niunia
Trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań. Czekamy na wieści.
Saskia
niunia, trzymaj siÄ™ przytul.gif
będzie dobrze - moje najstarsze i najmłodsze urodzone pod koniec 36 tyg
Bibi:-)
Faro, może zasugeruj lekarce wziewy.Może kaszel szybciej puści.

Monia, trzymajcie siÄ™!! przytul.gif

Niunia, będzie dobrze!! przytul.gif
Faro
Bibi, inhalujemy się od 2 tygodni Mucosolvanem, dziś przechodzimy na pulmicort i kolejny antybiotyk (zinnat). Ja mam skierowanie na rtg klatki piersiowej. Nie śpię już 4 noce.....
Bibi:-)
Faro przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Niunia jutro wraca do domu!! Leki i kontrole i nie musi leżeć w szpitalu.
klekotka
uuufffff-nadrobiłam zaległości 9 z poprzedniego wątku również). Włosy mi się dęba postawiły 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
monia trzymam kciuki za MelciÄ™ i za Twojego M.
PS. A dlaczego będziesz miała "nową" nianie? Tamta nie zdała "egzaminu"?

Faro nie zazdroszcze tych chorób. Nadula tez mi się dzisiaj rozłożyła, ale to chyba raczej na zęby... Co do inhalacji i leków, to zauważyłam, że mojej pediatrze trzeba zasugerować lek. Bo ona nigdy nic nie słyszy podczas osłuchiwania dziecia, i zawsze przepisuje eurespal..., który nam zupełnie nie pomaga

Niunia trzymam kciuki za malutkÄ…&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Zawsze lepiej w domciu...

No właśnie - Nadula od wczoraj ze stanem podgorączkowym, potwornie marudna i z obłędnie rozpulchnionymi dziąsłami. Wczoraj w knajpie puściła takiego pawia, że cała była ubabrana, włącznie ze mną icon_rolleyes.gif 37.gif Rano jakby lepiej, więc poszła do żłobka, ale po 0,5 godziny miałam telefon, że gorączka 39 st. W przychodni aż ciemno od ilości pacjentów (jeszcze musiałam awanturę zrobić, bo mi sie baba chciała wpieprzyć w kolejkę z nastolatkiem mimo, że widziała że jestem z małym dzieckiem i to przed nią bangin.gif ) U lekarza gorączka 37,7 st., więc chyba z paniami ze złobka mam do pogadania, bo to nie pierwszy raz, gdy temp. zawyżaja. Do środy jesteśmy w domku (kontrola) i później okaże się co dalej. To tyle w skrócie

Bibi oby mrozy nie dowaliły....
Bibi:-)
Klekotko,co do mrozów, to podobno w lutym czeka nas -30 Mam nadzieję, że to tylko plota... 32.gif Zdrówka dla Nadusi!!
martka1977
Oj chorowitki. Wracajcie do zdrowia.
Faro, mocno trzymam kciuki żebśmy już wydobrzały. Nie dajcie się dziewczyny.

Monia, sercem jestem z Wami. Będzie dobrze. No właśnie. Czemu nowa niania??

Klekotko, jeśli mała nie kaszla, nie ma kataru to możliwe, że to przez ząbkowanie. My tydzień temu też jeździliśmy do szpitala z Madzią bo gorączowała 2 dni. Ale na szczęście okazało się, że nic jej nie jest. Że to wina wychodzących ząbków.

U nas jakoś tak w miarę spokojnie. Magda nawet nie marudzi już tak mocno jak kilka dni temu. Tylko zrobiła się z niej straszna "córunia mamuni". Tylko do mamy i do nikogo więcej. I tak się zastanawiam, czy to wina bólu - bo kto jak nie mama utuli najlepiej czy może jest już na tyle duża, że zaczęła naprawdę odczuwać moją nieobecność.
Dzisiaj zjadła na śniadanie 2 kanapeczki z dźemem. Bo tatuś jadł więc ona też koniecznie musiała. I zastanawiam się czy dźem to dobry pomysł. Ale nic jej nie było więc chyba ok.
basiafwp
Witajcie
Tak na chwile wpadłam do domku , M został z Julcią.
Napewno posiedzimy jeszcze do końca tygodnia. Dzisiaj przy zmianie opatrunku wygląda to nie zadobrze ma drugi i trzeci stopień poparzenia, może będzie musiała mieć robiony przeszczep, ale to się dopiero wyjaśni za kilka dni.Niestety nocami przeważnie gorączkuje więc nie zawsze mamy noc przespaną, w dzień nawet jest bardzo wesoła.
Bardzo proszę o trzymanie kciuków.





marti26
biedna JUlcia trzymam mocno kciuki &&&&&

u na tez marudnie mala nie spi spokojnie i tez zwalam na nieszczesne zebiska dobrze ze chociaz apetyt ma
klekotka
basiu moc fluidków dla Julci&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

martka kaszlu specjalnie nie ma, jedynie lekka woda z noska. Poza tym dzisiaj juz bez temperatury i zdobrym humorem (wczoraj bya strasznie marudna do wieczora). Dziś jak ja położyłam o 12 to spała do...16.15 icon_eek.gif icon_eek.gif Ale może faktycznie lepiej, że to przespała, choć żaden nowy ząbek się nie pojawił... 21.gif

Bibi tez coś słyszałam o powrocie zimy, ale nie chciałam Cię straszyć... icon_rolleyes.gif

A tak w ogóle (bo wczoraj zapomniałam jeszcze dopisać) - Nadula uwielbia danonki, chociaż staram się jej specjalnie nimi nie skarmiać. poza tym w ruchu sa herbatniki, biszkopty i czasem dostanie ugryźć jakiegoś cukierka czekoladowego (słodka doopka po mamie... 08.gif ).
No i w zeszły wtorek byłyśmy na kontroli u pulmonologa (oczywiście pomyliłam daty bo miałyśmy byc dzisiaj, ale nas przyjął, uff...) . Ucieszył mnie, bo jest duuuuuuuuuuuuużo lepiej, nie ma już "świstów" w płucach i oskrzelach (jak to nazwał) choć nadal jesteśmy na inhalacjach. Odstawiłysmy Atrovent (na zalecenie ów pulmonologa) i 2x dziennie podajemy fixotide. Dodatkowo włączony syrop Mucosolvan - 2 razy dziennie i oklepywanie (z tym jest najgorzej 37.gif ). Kolejna wizyta nie wiadomo kiedy, bo do końca marca terminyt zaklepane a od kwietnia na razie nie mają "przyzwolenia" na zapisy icon_eek.gif icon_evil.gif (totalna porażka)
Bibi:-)
Klekotko, to super, że z Nadusią lepiej. My idziemy do pulmonologa na początku lutego. Tylko, że Szymek poprzednio nie miał żadnych świstów. Jestem ciekawa co teraz powie...

Dla Julci &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Martka, dobrze, że Madzia ma apetyt. Myślę, że dżem to nic złego. W końcu to przetwory z owoców.
marti26
Klekotko fajnie ze Naduska ma sie lepiej

ja sie ciesze bo wreszcie udalo nam sie kupic Viki 2 zabawki ktorymi sie naprawde bawi icon_biggrin.gif
iwasz3
ja krotko bo wypisujÄ™ oceny icon_sad.gif

Julcia &&&&&&&&&&&&&........

marti to pochwal sie zabawkami!

u nas jakis nieżyt gardła bo kaszle a osłuchowo czysty. tylko w nocy ostatnio duzo kaszlał dlatego pojechaliśmy i znow szczepienia przełożóne.... icon_sad.gif
marti26
a co to jakies fatum padlo na nasz grudzien same choroby i nieszczescia 41.gif 41.gif
iwasz zaraz wkleje zdjecia 08.gif

ostatnio wlasnie jak bylismy na zakupach w sklepie z zabawkami mala najpierw pobiegla w strone ksiazek zlapala 2 i nie chciala oddac wiec oczywiscie musialy zostac zakupione i dopiero pozniej zainteresowala sie zabawkami

oj iwasz dobrze ze przypomnialas o szczepieniu musze sprawdzic kiedy to my mamy
marti26
zabawki

a 2 w tle slonika

Bibi:-)
Marti, zabawki śliczne, ale Viki najładniejsza. 06.gif

Iwasz zdrówka dla was!
marti26
dzieki BIbi icon_biggrin.gif

u nas dzis pogoda straszna leje ,wieje 21.gif ja chce juz lata
Martucha_
Basiu trzymam kciuki! Biedna Julcia icon_sad.gif
klekotka
marti zabawki superowe...

My byłysmy dzisiaj na kontroli u pediatry. Nadi waży 8800 (monia nie martw się bo znacznie mniej od Melci, ale od ostatniej wizyty czyli jakoś od początku grudnia przytyła ok. 800 gram, więc nie jest źle). Właściwie to ta gorączka ustała juz w poniedziałek (chyba już o tym pisałam) i jednak to chyba zebiska (wydaje mi się, że widzę 2 kreseczki u góry mimo, że nie są jeszcze wyczuwalne pod palcem). Dzisiaj tak "jeździła" kciukiem po dziąsłach, że szkoda gadać. No i ciągle do mnie podchodzi i się przytula, jakie to słodkie balety.gif Wczoraj wzięła moją rękę i przytuliła do wojego policzka. Aż mi sie łezka w oku zakręciła, jak ona już "rozumna" 41.gif
No i wreszcie udało mi sie zrobić kalendarz z Nadulą w roli głównej - prezent na Dzień Babci i Dziadka. Jeszcze tylko trzeba oddac do druku 06.gif
A Wy jakie macie pomysły na prezenty?

Iwasz oby sie choróbsko nie rozwinęło....
Bibi:-)
Klekotko,faktycznie miłe takie zachowania naszych pociech>Szymek też ostatnio zrobił się taki przytulas. My w prezencie daliśmy już kalendarze. Pochwal się swoim!! Oddałam do druku w takim punkcie ksero. Wyszedł super.
marti26
co do kalendarzy drukowalismy sami i wyszly super dziadkowie oczywiscie zachwyceni 06.gif 06.gif
parasolka
Basiu trzymam kciuki za JulkÄ™, Monia i za Was nieustajÄ…co

a moje dzieci po raz drugi w przeciągu kilku dni mają jelitówkę, w piątek J miał biegunkę, we wtorek Tymon zaczął od wymiotów a teraz już leci z niego woda i dołączył do niego Jędrek najpierw z wymiotami a dziś z biegunką, masakra
i mnie chyba też zlekka zaraziły oddolnie
cholerny świat
a w przyszłym tygodniu w Alpy 29.gif
klekotka
Bibi ja będe zamawiać w Fotojokerze. Ściągnęłam sobie od nich program i dziergałam ten kalendarz. W wolnej chwili wkleje to "coś".
PS. Oczywiście z albumem na święta się nie wyrobiliśmy, więc trzeba było znaleźć alternatywny prezent 29.gif

parasolko oj zazdroszcze Wam tych alp. Ale by, sobie poszusowała na nartkach... Ech
U Naduli tez jakas dziwna koopa, ale obstawiam że to od zebów
marti26
Parasolko przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Bibi:-)
Parasolko, trzymajcie siÄ™! Pewnie do wyjazdu im przejdzie.
parasolka
Tymon dziś nastrój ok juz bez pokładania się ale i bez apetytu, biegunka dalej
J jeszcze trzyma, leży i wyglada biednie, nie je ale na szczęście pije
mi przeszło 03.gif
xxyy
Parasolka
Tobie juz przeszlo bo mm Ci pomogla 03.gif
zdrowka dla dzieci.
marti26
Parasolko dobrze ze powoli wychodzicie na prosta
iwasz3
no, marti jest się czym bawić he he, super wygląda malutka icon_smile.gif)

klekotko coraz mniej kazle, takze cale szczescie chyba ustępuje choróbsko.

A mi sie klejÄ… oczy, bo dzis bbyl zwariowany dzien. od samego rana w szkole, potem rada, potem z Matim na wybieranie stroju na bal icon_wink.gif potem jego angielski , dentysta (wszystko Mateusz ) i dopiero do domu. no i caly dzien bez Filipa icon_sad.gif dobrze ze to tylko taki jeden... co prawda jutro zebranie z rodzicami, no ale przynajmniej na pozniej ide do sszkoly....
marti26
dzieki Iwasz sama sie ciesze ze wreszcie strzal w 10 i mala sie bawi a ile przy tym piskow i radosci

dobrze ze choroba was juz zostawia.

u nas nadal marudnie zeby ida ida i wyjsc nie moge ja sie ciesze ze mala ma apetyt pomimo tego.a je jak maly rekin bez przerwy wola am a jak nic nie dostanie to jest ryk.ma juz swoje dwa dania ulubione -rosol-ostatnio zjadla pelny talerz i miesko z calego udka i barszcz czerwony -je az sie uszy trzesa do innych dan podchodzi roznie i niestety czasami trzeba tv i kochanych reklam zeby zjadla
iwasz3
marti a Teletubisie lubi?

filip ostatnio ogladal tvn turbo i oczy mu prawie nie wyskoczyly, taki maniak aut, a moj M i Mati prawie w ogole autami nie sÄ… zainteresowani icon_wink.gif

a to Filipa ulubiona zabawka
marti26
[quote name='iwasz3' date='Fri, 16 Jan 2009 - 11:16' post='7882065']
marti a Teletubisie lubi?

Teletubisie jeszcze nie testowane 06.gif zapomnialam ze takie cos jest 06.gif

Iwasz moze maly kucharz ci rosnie
marti26
a gdzie wy sie wszystkie podziewacie ze tak sie cicho i pusto zrobilo?? 32.gif 32.gif 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.