To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

UWAGA NA PIEPRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

stokrotka2323
Witajcie dziewczyny:)

Czasami Was podczytuje,poniewaz moj syncio tez jest alergikiem juz prawie poltora roku:(

Dowiedzialam sie ostatnio zeby uwazac na pieprz nienie.gif
I jak przeczytalam co on zawiera w skladzie to mnie dobilo 41.gif
Moj maly jest uczulo\ny na nabial i nie powinien jesc nic co go zawiera,ale zawsze do jedzonka dodaje sol i pieprz
I juz wam pisze co jest w skladzie;
gluten
mleko
jajka
soja
seler
nawet mala ilosc orzechow 41.gif 41.gif 21.gif 21.gif 21.gif

Dlatego uwazajcie dziewczyny na pieprz nienie.gif nienie.gif nienie.gif nienie.gif

pa pozdrawiam
Fragosia
zaraz, zaraz ale o czym Ty piszesz???

Bojakoś cięzko mi sobie wyobrazić ze ziarenka pieprzu maja jaja, mleko seler i orzechy icon_eek.gif
stokrotka2323
Jesli sie kupuje zmielony pieprz w torebkach to w sklad tego PIEPRZU wchodza mleko itp;
Beciak1
Oglądałam kiedyś taki test konsumencki dotyczący pieprzu i nie mogłam uwierzyć. Poza składem o którym piszesz producenci dodaja wypełniacze typu torf. Chodzi oczywiście o chęć zaoszczędzenia. Od tego czsu kupuje tylko ziarnisty i mielę.
Sabina
Mielenie, jedyna sprawdzona metoda na dobry pieprz - teraz wiadomo dlaczego kucharze tak robiÄ….
Nie spodziewałam się...
Adriannna
Zreszta nie tylko ze wzgledow zdrowotnych ale rowniez i smakowych pieprz swiezo mielony jest duzo lepszy.
KIKI20
CYTAT(monciakk @ Sun, 18 Jan 2009 - 18:29) *
Witajcie dziewczyny:)

Czasami Was podczytuje,poniewaz moj syncio tez jest alergikiem juz prawie poltora roku:(

Dowiedzialam sie ostatnio zeby uwazac na pieprz nienie.gif
I jak przeczytalam co on zawiera w skladzie to mnie dobilo 41.gif
Moj maly jest uczulo\ny na nabial i nie powinien jesc nic co go zawiera,ale zawsze do jedzonka dodaje sol i pieprz
I juz wam pisze co jest w skladzie;
gluten
mleko
jajka
soja
seler
nawet mala ilosc orzechow 41.gif 41.gif 21.gif 21.gif 21.gif

Dlatego uwazajcie dziewczyny na pieprz nienie.gif nienie.gif nienie.gif nienie.gif

pa pozdrawiam




10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.