To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poród w chełmie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anapana
witam!
Niedługo czeka mnie poród w Chełmskim szpitalu (woj.Lubelskie)...w sumie nie mogę się już doczekać icon_wink.gif.
Czy jest ktoś kto już tam rodził? możecie udzielić mi kilka wskazówek...co mam wziąć dla siebie i dla maluszka? jak traktują tam kobiety...i wogule kilka innych rad
icon_wink.gif
dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie
DIDO
przeniosłem z lubuskiego na lubelskie icon_wink.gif (bo chyba tu miało być)
Kasia R mama Luizy
Dzięki za przeniesienie, DIDO, rzeczywiście, raczej tu miało być o chełmskim szpitalu icon_smile.gif
daisy887
CYTAT(anapana @ Sun, 25 Jan 2009 - 20:08) *
witam!
Niedługo czeka mnie poród w Chełmskim szpitalu (woj.Lubelskie)...w sumie nie mogę się już doczekać icon_wink.gif.
Czy jest ktoś kto już tam rodził? możecie udzielić mi kilka wskazówek...co mam wziąć dla siebie i dla maluszka? jak traktują tam kobiety...i wogule kilka innych rad
icon_wink.gif
dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie



witam ja tez sie dolaczam do prosby kolezanki tez mam zamiar rodzic w chelmskim szpitalu.

a tak poza tym to na kiedy masz termin porodu?? bo ja na 26 luty:D ale 10 juz ide do szpitala w zwiazku z nadcisnieniem icon_cry.gif
martka1977
Ja co prawda w chełmski szpitalu nie rodziłam ale ostatnio koleżanka tu rodziła. I następne dziecko na pewno urodzę w chełmie. Warunki bardzo ok. Duuuuużo się poprawiło. Personel jak personel - generalnie miłe położne, czasami trafi się ktoś, kto ma gorszy dzień. Ale nie można narzekać.
Co zabrać? To, co polecają w każdej gazecie dla mam. Kilka koszul nocnych dla siebie, podkłady higieniczne, kosmetyki, ręczniki ze dwa. Dla maluszka - pieluszki, chusteczki, kocyk, czapeczki, body, śpioszki, można rękawiczki -niedrapki. Ja, kiedy rodziłam rok temu w lublinie zabrałam jeszcze krem dla małej bo zimą strasznie grzeją i wysusza się skóra.
Generalnie wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za spokojny i szybki poród:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.