To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamusie z Teofilowa!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka113
Dziewczyny!
Od ponad dwóch lat siedzę w domu z moim baby! Mieszkam na Teofilowie od niedawna i trochę brakuje mi znajomych 32.gif.
Jasne, że w domu zawsze znajdzie się coś do roboty, pranie, prasowanie o sprzątaniu
nie wspomnę 29.gif ! Mimo to bardzo często- szczególnie teraz zimą- okropnie
się nudzę! Wynika to chyba z tego, że czasem nie mam zwyczajnie z
kim pogadać! Brakuje towarzystwa i rozmówcy... Dziecka raczej nie mam z kim zostawić więc muszę
organizować nam wspólny czas... Myślę, że takich dziewczyn jak ja jest więcej!
Jeżeli macie podobne problemy, potrzebujecie towarzystwa, czasem
wymiany poglądów- proponuję wspólne spotkanie. Może Figloraj jakiś?
To jeszcze można dograć, dogadać. Czy znajdą się wśród Was chętne na
taki wypad z dzieciakami?
Myślę, że to by była miła odmiana, okazja by poznać nowe osoby a dzieciaki napewno chętnie się pobawią 06.gif !
Saskia
czesc icon_wink.gif
ja mieszkam za Teofilowem, przy granicy z Aleksandrowem
czasu na spotkanie mam niewiele, ale mogę Ci polecić zajęcia dla maluchów (2-5 lat) w ogródku jordanowskim na traktorowej - wtorki i czwartki godz 10
pozdrawiam
Rila
Ja jestem z Teofilowa i bardzo chętnie się spotkam! Czemu nie? icon_smile.gif Mam 1,5 rocznego synka i też jesteśmy jeszcze w domku.

Agusia72
Witam. Saskia tak jak Ty mieszkam na pograniczy Aleksandrowa bardziej tu okolice kochanówki. Pozdrawiam .Moja Wiki ma 3 latka
inka113
Super dziewczyny!
Na Teofilowie przy ryneczku (ul.Rydzowa) jest Figloraj! Co powiecie na spotkanie tam? Mnie najbardziej odpowiadają godziny przedpołudniowe, tak 10-12.00 bo później mój synek śpi. Dzień właściwie jest mi obojętny. Jestem tu w stanie się dostosować. Jeżeli macie inne pomysły to czekam na propozycje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.