To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Płeć dziecka - dziewczynka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

morelka
Witam ponownie ten wÄ…tek jest o ponowaniu PÅ‚ci dziecka.
Dawidek ma pótraroku chlibyśmy z mężem mieć drugie dziecko dziewczynke . Wiem ze chromosony kobieta ma ( XX) a meżczyzna (XY) jak złczy sie x z y to chłopiec a jak x z x to dziewczynka wiem też ze trzeba sie kochać 1-2 a nawt 3 dni przed owulacjią to bedzie dziewczynka a jak po to chłopiec.Dieta kobiety też powina składac sie z wapnia i magnezu to bedzie dziewczyna. Jak obliczyc kiedy wstepuje u kobiety ta owulacjia? Czy tabela Chińska jest skuteczma? Czy sa jeszcze jakies metody inne na zaplanowania córki?
mim
Co do tej owulacji to syna zrobiliśmy przed owulacją-więc nie wyszła dziewczynka. Co do tabeli chińskiej to wszsytkim moim znajomym się sprawdziło-prawie. Mi też i teraz też mi wychodzi chop:)
#Margola
a mnie sie nie sprawdziło.. miał byc chłopiec jest dziewczynka:))
lornetka
Jeżeli ktoś chce skorzystać z tablic chińskich powinien wiek liczyć według chińskiej metody- nieprawdaż? A ta się ma nijak do lat liczonych według nas, tam wiek liczą- wiek rzeczywisty +9 miesięcy. Czyli ja urodzona w lutym, a dziecko poczęte w listopadzie, wg chińskiej metody mam rok więcej i tak powinnam liczyć. Tak czy siak jest 50 % szans na trafienie;)
beata_77
Ciężko stwierdzić z tym planowaniem.

Nie jesteś w stanie dokładnie określić owulacji chyba, masz monitoring, a plemnik też może być żywotny i spłatać figla.

Tabela chińska mi i większości moich znajomych się sprawdziła. Natalia jest dziewczynką 06.gif . Teraz niby ma być chłopaczek, zobaczymy.

Wśród moich znajomych zaobserwowałam, że Ci rodzice, którzy maja córką pierworodną, to częściej posiadają drugiego syna. A z kolei Ci, którzy posiadają pierwszego synka, to z tą córeczką ciężej.

To oczywiście tylko i wyłącznie moje obserwacje ! Może taki zbieg okoliczności, bo oczywiście są wyjątki, ale częściej się zdarza tak jak właśnie napisałam.
niuniunia23
z tą tabelą chińska to tak troche dziwnie bo mężowi wyszła dziewczynka a mi synek. A mamy synka, chyba że o czymś nie wiem 03.gif
beata_77
CYTAT(niuniunia22 @ Tue, 10 Feb 2009 - 13:13) *
z tą tabelą chińska to tak troche dziwnie bo mężowi wyszła dziewczynka a mi synek. A mamy synka, chyba że o czymś nie wiem 03.gif


Ta tabelka jest tylko dla kobiet o ile mi wiadomo, mężczyzny nie można zapłodnić 06.gif
niuniunia23
icon_smile.gif no tak ale to nie jest na chwilę poczęcia?? ale ja w to nie wierze bo tylko u mnie się sprawdziło, u znajomych nie
morelka
Ja mam teraz 22 lata we wrześniu bede mieć 23.

A co sÄ…dzicie o ty termometrze np https://www.hihawa.pl/www.hihawa.pl/produkt...utm_content=160
beata_77
CYTAT(niuniunia22 @ Tue, 10 Feb 2009 - 14:15) *
icon_smile.gif no tak ale to nie jest na chwilę poczęcia?? ale ja w to nie wierze bo tylko u mnie się sprawdziło, u znajomych nie


no właśnie na chwile poczęcia niuniunia

edit : zapłodnienia kobiety, a nie mężczyzny icon_smile.gif
Żabolek
U nas tabela chińska się nie sprawdzila. Ale u niektorych znajomych tak. Myślę że jest to kwestia przypadku.
Juz bardziej wiarygodne jest to że dziewczynka 2 dni przed owulacją a chlopiec w owulację i zaraz po owulacji. Chociaż i na to nie ma reguły bo z tą owulacją różnie bywa czasem trudno ją zauważyć. Pomocne mogą okazać się testy owulacyjne. Ale gwarancji i tak nie ma bo jak to fajnie określiła beanata:"plemnik też może być żywotny i spłatać figla." 03.gif

Morelko trzymam kciuki za córeczkę 06.gif


CYTAT
Wśród moich znajomych zaobserwowałam, że Ci rodzice, którzy maja córką pierworodną, to częściej posiadają drugiego syna. A z kolei Ci, którzy posiadają pierwszego synka, to z tą córeczką ciężej.



Beanata a ja wśrod moich znajomych (i w rodzinie) zaobserwowalam że jak pierwsza jest córeczka to zazwyczaj rodzi się druga córeczka, a jak pierwszy jest synek to najczęściej rodzi się drugi synek. 06.gif



niuniunia23
a i tak jest zawsze 50/50 08.gif 08.gif 08.gif
beata_77
CYTAT(niuniunia22 @ Wed, 11 Feb 2009 - 14:38) *
a i tak jest zawsze 50/50 08.gif 08.gif 08.gif


o niuniunia i Ty jesteś najbliższa prawdy 06.gif
Beti_24
Czytam i czytam , mam już Kacpra chciałamym dziewczynke teraz , z reguły jest tak że patrzy się po rodzinie Od mojego męża strony rodzą się sami faceci a u nas od mojej mamy strony same baby hehe, więc nie jest nic powiedziane ,niewiem czy w to wierzyć czy nie, koleżanka mi powiedziała, że łatwiej mieć chłopca niż dziewczynke . Szanse są równe , ...icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.