To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tanie kwatery z dzieckiem i psem :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Inkusia
Poszukuje taniej kwatery pokój najlepiej z łazienką, blisko morza, tanio oczywiście. Okolice Kołobrzegu ale nie sam Kolobrzeg. Dźwirzyno, Sarbinowo, Darłówko....
lornetka
polecam co prawda nie nad samym morzem, a w pobliżu i na zachodzie, ale niezwykle urokliwe gospodarstwo agroturystyczne, pies jest jak najbardziej mile widziany..w ogóle cudnie tam jest dlatego polecam!
https://www.dworekostep.pti.pl/
Inkusia
Może i fajnie tam jest wierzę ale jednak wolę jechać nad morze icon_smile.gif
Ulinka
Powiem Ci tak, że w sezonie te miejscowości co wymieniłaś z reguły są drogie, bo z tego co zarobią muszą potem przeżyć 10 miesięcy. Najlepiej wejdź na stronę i dzwoń, pytaj i szukaj POWODZENIA

https://www.darlowo.pl/pl/?page=noclegi
https://www.dabki.pl/dabki_noclegi.php

I jeszcze jedno : pytaj czy nie znają może kogoś kto wynajmuje taniej. Mieszkają tu mili ludzie i zawsze coś podpowiedzą. Dadzą jakieś namiary 06.gif
Inkusia
Ulinka może wiesz mniej więcej czy pensjonat Bajka jest blisko morza? To jest ulica Polna. Albo czy Fregata na Darłowskiej jest bliżej morza? Po tych metrach trudno stwierdzić a wolę sie nie zdziwić na miejscu że hektar trzeba iść z tobołami na plażę 29.gif
Ulinka
Oba są w podobnej odległości. Jak dla mnie to dość daleko od morza. Nie wiem, ale pewnie będzie coś koło 1 km. Może nawet ta Bajka będzie troszkę bliżej bo tam można iść na skrótu przez taki mały park. A ta Fregata to jest samo centrum i w sezonie jest tam dość głośno, bo to jedyny główny deptak.
Inkusia
Ulinka dziękuję Ci bardzo! Niby w tej Bajce podają 650m chyba do morza ale wiadomo jak człowiek nabierze różności na plażę to potem uwlec się nie można a co dopiero kilometr iść 37.gif
Inkusia
sprawdziłam w ogłoszeniu że piszą że z Bajki do morza jest 500m. boję się skoro mówisz że daleko ale ładnie tam jest, kurcze mam mętlik w głowie tyle tych ofert 37.gif
Ulinka
Jak będę jechała w tamtą stronę to podjadę i sprawdzę jak to wychodzi z tą odległością. A Ty szukaj dalej bo jest tego na prawdę dużo. A napisz mi jeszcze ile jesteś w stanie dać za osobę ( i ile osób będzie) to popytam jeszcze wśród znajomych w Darłówku
Inkusia
chodzi mi o pokój dla mnie, męża, córci i psa icon_smile.gif chcę sie zamknąć w cenie za dobe za nas w 100zł

a znasz może Dom wypoczynkowy Staś ? ul. Południowa 2 w Darłówku zachodnim, jak byłam mała to jezdzilismy do wschodniego i nie bardzo znam zachodni icon_smile.gif
Ulinka
Nie nie znam. Ogólnie to dla mnie nie ma różnicy zachodnie czy wschodnie. obie części są już mocno rozbudowane i w sezonie przeludnione. A "Stasia" nie znam. Wiesz jestem miejscowa i nie interesują mnie pensjonaty i.t.p.
Widzę, że Twoja córcia jest jeszcze malutka to raczej z nią nie będziesz musiała płacić
Ulinka
Tak teraz patrzę na mapę i to jest na osiedlu domków jednorodzinnych w których każdy wynajmuje pokoje w sezonie. Chyba troszkę dalej do morze niż z tego ośrodka Bajka w Dąbkach. Ale jak już do niego dotrzesz z tego miejsca w Darłówku to Ci powiem, że w upalny dzień będzie ciężko znaleźć miejsce na plaży. Bo trzeba wejść głównym wejściem na plażę
Inkusia
Skoro główne wejście na plażę to i pewnie strzeżona plaża? A ja z psem więc musimy szukać plaży niestrzeżonej 21.gif To chyba pozostaje nam Grzybowo. Ta kobieta od Stasia twierdzi że do morza jest 260m więc myuślałam że bliżej niż z Bajki 37.gif ja już sama nie wiem
Ulinka
Wiesz ja dokładnie nie wiem jak to wychodzi w metrach. Może i tak być, bo to są takie uliczki zaraz przy plaży. Może ja po prosty pomyliłam ją z jakąś następną za nią. No i z psem też tam ludzi widywałam, ale na pewno nie pozwolą Ci wpuszczać Ci go do wody. Poszukaj jeszcze to jest dobry czas.
Annakornel
Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dzieckiem, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy.
Sami sprawdźcie www.domki-rowy.pl na Różanej 8. Pozdrawiam
Nadiasara
Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin kochających zwierzęta, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża dostępna również dla psów. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecamy. www.domki-rowy.pl ciaza.gif
Krysia556
Sprawdź wyszukiwarkę noclegów https://www.e-wczasy.pl/noclegi/nad-morzem od dłuższego czasu rezerwuję noclegi przez ten portal i jest ok
celinawroblewska
Jednym z piękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy z naszym owczarkiem nad Bałtykiem są Rowy w województwie pomorskim. Jeśli miałabym polecić miejsce gdzie można przyjechać z psem to polecam Domki Rowy na Różanej 8. Nowe, czyste, komfortowe i dobrze wyposażone. Pozdrawiam www.domki-rowy.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.