To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam w 2009 r. :D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Witam wszystkie mamy z 2009 roku.
Mam nadzieję, że przyjemnie będzie Wam się pisało.
Na początek kilka słów przypominających zasady regulaminu.

Zgodnie z regulaminem forum wymiary jednej grafiki w podpisie nie powinny przekraczac 500x100 pikseli. Dotyczy to zarówno pasków ciążowych, pasków z wiekiem dziecka, jak i zdjęć zamieszczanych w podpisie.

Prosimy o nie powtarzanie pasków na ten sam temat - wystarczy jeden pasek odliczający wiek dziecka. Prosimy też o nie zamieszczanie migających, ruchomych, etc... napisów i grafik. Forum służy przede wszystkim wymianie informacji i powinno być czytelne.

Zdjęcia zamieszczane w emblematach nie powinny przekraczac 90x90 pikseli.

Nieregulaminowe podpisy i emblematy będą usuwane.

WÄ…tek zamykamy co 100 stron i zaczynamy nowy.

Pozdrawiam
Wasz moderator Agak
dotka2738
witam jastem zupełnie zielona nie mam pojęcia jak się wpisywać gdzie szukać interesujących mnie wiadomości chciała bym z kimś popisać czy są jakieś kwietnióweczki.
użytkownik usunięty
CYTAT(dotka2738 @ Thu, 19 Feb 2009 - 11:08) *
witam jastem zupełnie zielona nie mam pojęcia jak się wpisywać gdzie szukać interesujących mnie wiadomości chciała bym z kimś popisać czy są jakieś kwietnióweczki.

Kwietnióweczki to chyba urodza dopiero w kwietniu icon_smile.gif
Czy chodzi Ci o wątek ciążowy? Zajrzyj tutaj:
https://www.maluchy.pl/forum/K-W-I-E-C-I-E-...09--t55079.html
agak
Od momentu przejścia na nowy mechanizm forum istnieje możliwość automatycznego zmniejszania zdjęć, co zdaje się być bardzo wygodne. Jest tylko jedno "ale" - automat nie zmniejsza niestety zdjęć do rozmiarów regulaminowych (max.szerokość 600 pikseli).

W takiej sytuacji bardzo proszę o kontrolowanie wielkości zdjęć po zmniejszeniu automatycznym (jest wyświetlony czarny pasek z rozmiarem zdjęcia) i w razie potrzeby jednak zmniejszanie ręczne, gdyż zbyt duże zdjęcia utrudniają oglądanie forum osobom posiadających małe monitory o niższej rozdzielczości.
jowita316
mam pytanko niewien jak dodac zdjecie








naprzykład tu pod moja odpowiedzia prosze o pomoc
agak
Witam nową użytkowniczkę i namawiam do przeczytania regulaminu. icon_smile.gif
Zapraszam do: "sprawy techniczne" tam są wszystkie informacje dotyczące zdjęć, pasków i itp.
Proszę o unikanie błędów ortograficznych.
jowita316
a gdzie są te sprawy techniczne ? bo nie mogę znależ
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.