To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy któraś z Was jest mnie w stanie przygarnąć?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sammy
Na jakieś dwa dni, a dokładniej dwa noclegi. W marcu muszę spędzić trochę czasu w bibliotece uniwersyteckiej. Śpiwór ze sobą wezmę, tylko kawałek podłogi mi potrzebne i trochę wody do umycia. Obiecuję nie sprawiać kłopotu icon_smile.gif

pozdrawiam
s.
Tobatka
Sammy przyjeżdżaj.. Wprawdzie mieszkam na granicy miasta, już nie w Poznaniu, ale dojazd od nas do miasta bardzo dobry jest, do przystanku niedaleko, więc myślę, że nie sprawiłoby Ci to kłopotu większego, niż dojeżdżanie z końca Poznania icon_smile.gif

T.
Silije
Ja tez zapraszam. Mam 2 kilometry bliżej niż Tobatka icon_cool.gif

Aaaaa ona mnie zabije 37.gif

Ale jak dwa noclegi to możemy się też podzielić 02.gif
amania
O tak, Silije ma bliżej do miasta i to o więcej niż dwa kilometry! 29.gif
I blisko od niej do mnie, a ja zapraszam na kawÄ™ i ciasto icon_smile.gif
Tobatka
Ale ja mam więcej wolnych pokoi do dyspozycji! A poza tym w ten sposób mogę się odwdzięczyć za zaklepane mieszkanie w Krakowie... A poza tym mam samochód, a Silije nie, o! A jakby się uprzeć na autobus, to więcej i częściej koło mnie jeździ, o! icon_smile.gif No i byłam pierwsza icon_smile.gif
Ha!

A na kawÄ™ i do Silije i do Amani zawiozÄ™ i sama siÄ™ wproszÄ™ icon_smile.gif
sammy
Dziewczyny, dzięki icon_smile.gif Mam nadzieję, że niezależnie u której z Was będę nocowała, i tak spotkamy się wszystkie icon_smile.gif

Chciałabym przyjechać 17-go(wtorek), jak najwcześniej się da i wyjechać 19-go wieczorem.

pozdrawiam
s.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.