To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może nasze MORZE sie odezwie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
dupadupadupa
To jestem.
Witam kolezanki znajome i nieznajome.
Koszalinianki i Bialogadzinki (??????) icon_biggrin.gif I pobliskie miejscowosci.
anuszkaa
cześć jmijeczka..no ja jestem. Gdzie reszta zespołu???
dupadupadupa
arciucha pochowaly sie icon_razz.gif albo dzieciaki kapia, karmia itp
Martalka
heloł icon_smile.gif jestem i ja
Martalka
nakarmione śpią icon_smile.gif
rysa154
hej.sorki za zamieszanie.nie moge nawete dowiedziec za co mam blokade,naszczecie jest jeden mod tam kt nam sprzyja.klawiatura zepsuta.
dupadupadupa
Super.
ryba ah banda debili..
rysa154
moje tez spia,dziewczyny zablokowli nam konta,pod innym nickiem mozna ale z innego kompa 32.gif ,jak nie chcecie tu pisac to zrozumiem,bo ja tez sie przyzwyczailam.
dupadupadupa
ryba w sumie ja tez sie tam przywyczailam.. ale bardziej zalezy mi na rozmowach z Wami a nie na forum icon_biggrin.gif
Moja spi juz poltorej godziny icon_razz.gif niech spi icon_biggrin.gif
Martalka
mi wszystko jedno gdzie. Ważne w jakim towarzystwie icon_biggrin.gif


jmijeczko, widzę, że zadamawiasz się na roczniku 2008 icon_smile.gif
rysa154
CYTAT(annalda @ Fri, 27 Feb 2009 - 20:34) *
mi wszystko jedno gdzie. Ważne w jakim towarzystwie icon_biggrin.gif

dziekuje przytul.gif
dupadupadupa
Dokladnie to mam na mysli icon_smile.gif icon_smile.gif
Wiecie co, opuszcze Was. Ide sie wykapac i odciagnac pokarm icon_smile.gif Jak mi tatus nie wylaczy kompa (stoi u rodzicow w sypialni) to wroce.
A jak wylaczy to do jutra icon_biggrin.gif
dupadupadupa
annalda anoo powoli zadomawiam sie w calym forum icon_biggrin.gif
Martalka
zbiszkopcik ma problemy z zarejestrowaniem się tutaj. Kod jakiś wejść nie chce. Trzymam kciuki aby się udało icon_smile.gif

Również uciekam. M mnie wygryza od komputera icon_wink.gif

dupadupadupa
No z taka ekipa to ja mysle! icon_biggrin.gif
rysa154
tez dlugo sie nie moglam zalogowac
dupadupadupa
No ja dopiero wieczorem dostala aktywacje.. icon_smile.gif
Wlasnie sie odciagam icon_razz.gif zaraz kapiel i czekaz az sie mala obudzi
rysa154
ale mi jest przykro
Martalka
ryba, nie smuć się...
Znalazłyście jakieś inne miejsce pogaduch?
rysa154
pewnie.juz 30str naklepane,pw forum
Martalka
hehe, no to super icon_smile.gif

Oj uciekam spać. Jutro cały dzień będę sama z dzieciakami. Liczę na ładną pogodę, bo chcemy iść na dłuższy spacer.
A jak mi Damian wywinie numer i znowu obudzi się o 6 i nie raczy dalej spać, to żadna kawka mnie nie poratuje icon_wink.gif
rysa154
tam przy tym kodzie jest podpowiedz o zerze...moze to pomoze zbiszkopcikowi
Ulinka
Jak z nad morza to ja z Darłowa się witam 04.gif
dupadupadupa
Dziewczyny czesc z rana.. icon_smile.gif
Ulinka witamy
ryba nie smuc sie..
Rozbujamy sie tutaj icon_smile.gif
Nocka spoko. Emi tylko na piersi.. zasnela o 20 i wstala dopiero o 1 icon_razz.gif Pozniej o 4 i 7 icon_biggrin.gif
Magda1980
Witajcie icon_smile.gif

Ulinka-miło nam, napisz coś o sobie icon_smile.gif

I ja jestem icon_smile.gif, muszę się pochwalić,że rejestracja poszła mi bez problemu icon_smile.gif
Mi też obojętnie gdzie ważne ze zwami - jestem już uzależniona-hi hi icon_smile.gif 06.gif
My już po porannym spacerze z psem,pogoda zapowiada się suuuuper, trochę mroźno ale słoneczko wchodzi i oby tak zostało icon_smile.gif.My chyba dziś zrobimy wypad do Kołobrzegu icon_smile.gif-na herbatkę do rodzinki no i spacerek po molo icon_smile.gif

jmijeczka-gratuluje i podziwiam za wytrwałość przy cycuchach icon_smile.gif!!!!!!!

Jeszcze tylko muszę się pomęczyć z suwaczkami w wolnej chwili ........

Miłego dnia,buziaki,papa
dupadupadupa
Magda super ze jestes.
Brakuje zbiszkopcika i ewy. Mam nadzieje ze uda im sie rejestracja i tym sposobem mamy cala ekipe i oczywiscie zapraszamy nowe osoby icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ale sie ciesze! icon_smile.gif

ryba to dzieki Tobie icon_razz.gif icon_smile.gif A raczej waszej akcji na styczniowkach.. icon_biggrin.gif
rysa154
czesc kochane...
klawiatura sie sama naprawila

jmijeczka ja niepisalam przez to ze byla zepsuta,ale naprawde milo patrzecie jak mama walczy dla swojego dzidziusia...

jeszcze rybci trezba dac znac...napiszcie jej tylko radze na gg a pw z ew info o tym ze tu jestesmy pokasujcie bo dostaniecie kartke

ulinka witaj i opowiadaj o sobie...

ide budyn zrobic...

u nas piekne slonce...
dupadupadupa
ryba u mnie tez sloneczko icon_biggrin.gifD

Kiedy sie spotykamy?
Ewa23
No to ja sie witam icon_smile.gif
jimijeczka ja bardzo chętnie też bym sie z Wami spotkała icon_smile.gif mysle ze tym razem nic mi nie wyskoczy icon_smile.gif
dupadupadupa
No jest i ewa23 icon_smile.gif
zbiszkopcik i Rybcia nam zostaly - jesli Rybcia bedzie chciala.
Ja powoli tez dziewczyny z pazdziernika co niektore przenosze :icon_razz.gif
Jak dzialac to po calosci icon_smile.gif
Ewa23
No to będzie całkiem spore i pewnie miłe towarzystwo icon_smile.gif
dupadupadupa
Hehe ewa nie ma jak to kopiuj - wklej i tamtego forum nie?? chodzi o suwaczki icon_biggrin.gif
Ewa23
No pewnie icon_smile.gif po co się bawić w robienie od nowa icon_biggrin.gif
rysa154
ja jestem we wt w koszaliniew wiec reflektuje
Martalka
Ulinka, witaj icon_smile.gif

Jak nastroje z rana?
Ja mam dzisiaj o dziwo mnóstwo energii. Chyba przez to słoneczko za oknem icon_wink.gif

Jmijeczko!!! GratulujÄ™ cykowej nocy!

Ryba, czy one poszalały/poszaleli? Takie konsekwencje ze umawianie się a inne miejsce? Co za... normalnie no comment...

Idę karmić malucha icon_smile.gif
dupadupadupa
Hm ryba ja mam wtorek wolny.
annalda - co Ty na to?
zbiszkopcik ma problem z tym kodem
Efi
Dzień dobry icon_biggrin.gif
dupadupadupa
Jupi!!! Jest i Efi icon_smile.gif icon_smile.gif

Ewa23
icon_smile.gif ja sie zabieram za porządki bo wczoraj mieliśmy gości,zajrze do Was później icon_smile.gif prosze pamietac o mnie przy spotkaniu icon_smile.gif
Martalka
mi generalnie każdy dzień pasuje. Tylko, że muszę skombinować dojazd 03.gif do mini busa mój wózek nie wejdzie 37.gif ba, nie tylko mój, żaden... chyba, ze tzw. parasolka...


Efi, heloł icon_wink.gif


Ewa23, ktoś może ci się przyczepić, że masz za duże zdjęcie w podpisie 37.gif Mi to nie wadzi icon_wink.gif ale warto wiedzieć
dupadupadupa
Ok icon_smile.gif
dupadupadupa
annalda - no hmmm a miejski nie jezdzi zaden ?
dupadupadupa
dobra
zarejestrowalam zbiszkopcika.
Zaktywuje konto i mysle ze sie zjawi D:
rysa154
annalda wszystko czytaja....sprawdzaja...poniewaz jedna z nas zostala modem to jej odbilo...zaczela sie czepiac niektorych,patrz ja,a ja nie dam po sobie jezdzic,wiec grzecznie ale jej odpowiadalam,nie pasowalo...my jako jedyny temat mialysmy odpowiednie wielkosci zdjec itp.(chyba u jmijeczki tez,ale nie wiem czemu),a na innych tematach,szok,laski maja podpisy na pol strony i nic,no wiec kiedy kolezanka dostala bana za to ze napisala ze ma towar to juz szczyt...mogla wrocic pod nowym nickiem...ktos musial donies a kto?nasz kochany mod Geminis...wiec powiedzialysmy jej al edosc uprzejmie ze taks ie nie robi,poleciala ze skarga...jedna tylko odpyskowala i dostala zolta kartke,a potem ten caly fehn mysle ze to wlasciciel calego majdanu....na sam koniec ni z tego ni z owego zamknel;i watek...ze 4 osoby maja nadal dostep,poblokowali nawet tych co nie brali udzialu w dyskusjach w ogole...porazka....i moderatorzy sie z nas nasmiewaja,szydza i obstawiaja ze wrocimy tam...u siebie na watku oczywiscie...Ciemna komuna,PRL...dziewczyny nie moga usunac zdjec i avatarkow....
Martalka
ryba, dobrze, że ty wcześniej je usunęłaś.
rysa154
jmijeczka masz juz 50 postow?

mi pasuje wt 14...
bo na biodra potem jedziemy

mozna poisac posta pod postem?

dajcie namiary na regulamin...

efi witaj,milo ci widziec
Martalka
CYTAT(jmijeczka @ Sat, 28 Feb 2009 - 09:18) *
annalda - no hmmm a miejski nie jezdzi zaden ?


o 7 rano i o 15 jeździ "piątka"... ale też bus!
rysa154
annalda najgorzej ze ja mam tam temat o gerardzie i teraz musze laskawie prosic admionistracje zeby zamkneli bo napewno nie usuna...a administracja niesttey nie odpowiada...
sluchaj ja kolo 10-11bede jechac do koszalina,bo najpierw na rehabilitacje z malym musze jechac,wiec jak masz cos do zalatwienia to moge cie zawiesc,miejsca dosc w aucie,2wozki wejda...sprawdzone juz...tylko nie wiem czy to nie za wczesnie dla ciebie bedzie...
mnietezjuzniema
No, dzięki jmijeczce i ja tu jestem 06.gif
Efi
Mnie te przenosiny pasowały, bo na maluchach jestem 3 lata...
Jakieś większe spotkanko planujecie czy kameralnie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.