To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole integracyjne na Toporowskiego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edytkax
Interesują mnie opinie na temat tego przedszkola. Mam syna niepełnosprawnego i chciałabym go tam właśnie zapisać, ciekawa jestem czy "chętnie" są przyjmowane dzieci z niepełnosprawnością ruchową a normą umysłową, bo jak narazie spotykam się z delikatną "dyskryminacją"
aneta2
CYTAT(Edytkax @ Fri, 06 Mar 2009 - 20:17) *
Interesują mnie opinie na temat tego przedszkola. Mam syna niepełnosprawnego i chciałabym go tam właśnie zapisać, ciekawa jestem czy "chętnie" są przyjmowane dzieci z niepełnosprawnością ruchową a normą umysłową, bo jak narazie spotykam się z delikatną "dyskryminacją"


to przedszkole znam z wakacji, moje dzieci chodzily tam podczas przerwy urlopowej w ich przedszkolu i z tego co sie orientuje to raczej dyskryminacji pod tym względem tam nie ma
moge jeszcze dodac ze pracuja tam /m.in./ mlode Panie ktore maja b. dobre podejscie do dzieci - zreszta sama wybierz sie do tego przedszkola i porozmawiaj z Pania dyr.
Edytkax
Dzięki. Już byłam na rozmowie i rzeczywiście pani dyrektor bardzo miła i konkretna. Niestety my mieszkamy poza Kielcami a miejsc dla dzieci niepełnosp jest niewiele. Zobaczymy może się uda.
aneta2
CYTAT(Edytkax @ Sun, 15 Mar 2009 - 10:44) *
Dzięki. Już byłam na rozmowie i rzeczywiście pani dyrektor bardzo miła i konkretna. Niestety my mieszkamy poza Kielcami a miejsc dla dzieci niepełnosp jest niewiele. Zobaczymy może się uda.


wierze ze Wam sie uda!!!

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.