To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ginekolog olsztyn

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
mozecie mi jakiegos polecic ?
muszka06
Dr Niczyporowicz, na Janowicza
martakul
ja chodzÄ™ do dr Kawki w Szp. Uniwersyteckim
anka24103
ja jak najbardziej polecam Romaszko ma prywatny gab. na ul. Kołobrzeskiej
gosiagosia
no nic, podbijam temat niestety

niczyporowicz odpada, bylam u niego raz i bylo jako tako, bez rewelacji ale zna mojego poprzedniego gina, wiec nie pojde do niego na pewno. prywatnie tez odpada, bo nie mam kasy. zostaje kawka? a to on czy ona?

dzewczyny może jeszcze kogoś? najlepiej gdzieś na jarotach, nagorkach ewentualnie pojezierze.

aha, bylam raz u kobiety, pzyjmuje na dworcowej ale nie pamietam nazwiska, moze ktos tam chodzi do przychodni ?
grzałka
ja tam lubię Waśniewskiego, Hoppe też mi pasuje, chociaż już mojej ciąży bliźniaczej nie prowadził (pierwszą tak), ale żaden z nich nie przyjmuje na Jarotach/Nagórkach
fajny jest jeszcze Przybyłowicz i Eliszewski

ale oni z NFZ-tem na bakier, albo ja nie wiem, że przyjmują na NFZ, może znajdziesz w wyszukiwarce, albo jeszcze lepiej w informatorze medycznym

amo
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 07 Jun 2011 - 18:26) *
aha, bylam raz u kobiety, pzyjmuje na dworcowej ale nie pamietam nazwiska, moze ktos tam chodzi do przychodni ?

Może dr Pióro - prowadziła moją drugą ciążę jeszcze w Dobrym Mieście - później przeniosła się do Olsztyna. Ja byłam zadowolona.
grzałka
Sprawdziłam dzisiaj w informatorze i na nfz nie ma nikogo z Wojewódzkiego, a tych akurat znam i polecam.
amo
A propos Wojewódzkiego... dostałam dziś skierowanie na badanie genetyczne w tymże szpitalu. Ciekawa jestem jaki tam mają sprzęt - jest możliwość nagrania dzidziola?
grzałka
jest
amo
To fajnie, dziękuję za odpowiedź.
ania_g21
Gosia pewnie juz nieaktualne,ale ja chodze do doktor Majewicz.Przyjmuje prywatnie na ul Polnej, a na nfz na żołnierskiej.W necie bedziesz miala namiary>Jest super naprawde.
gosiagosia
na razie chodze do dr Kaczora. a tamta doktorka z nim przyjmuje, ale znowu zapomnialam nazwisko, na pewno nie Pioro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.