To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Eurespal i zyrtec!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
Dzień dobry Witam wszystkich na forum ,mój 3 latek Kacperek jest strasznie zaflegmiony już tydzień wczoraj byłam u lekarza i nie ma rzadnego zapalenia .Przepisała eurespal 3xdziennie po 7,5ml i zyrtec 10 kropli na noc > Muszę stwierdzić że jak podaje mu eurespal (co pierwszy raz stosuje ten lek )od razu zaczyna odkaszliwać .Teraz zastanawiam sie czy to nie za dużo jak te dwa leki naraz ?
agrafkaa
zyrtec to lek od alergii a eurespal to lek przeciwzapalny to nie za dużo
Ma.
moj Filip tez tak stosowal, zyrtec na alergie a eurespal przeciw zapalnie...Asia ma racje
mazia
a nam lekarka ostatnio powiedziała, że nie można łączy eurespalu z zyrteciem. jedno powoduje że działanie drugiego jest osłabione ale nie pamietam które.
Kocurek
TrochÄ™ OT, ale co tam...
Polska jest ponoć jedynym krajem w Unii, gdzie sprzedaje się Eurespal (chociaż produkują go Francuzi).
Jego działanie nie zostało potwierdzone w żadnych badaniach. Nie zastanawiało Was nigdy, że ten "lek" w ogóle nie ma zamiennika?
Anitczak
Od kilku tygodni ma zamiennik. Tanszy. ale skutecznosc wg mnie porownywalna do placebo. I zyrtec i eurespal maja dzialanie przeciwhistaminowe, wiec teoretycznie moga nasilac swoje dzialanie w tym rowniez dzialania niepozadane.
Kocurek
Jak siÄ™ nazywa, i ile kosztuje? kto go produkuje?

A to z opisu Eurespalu, sporządzonego przez farmaceutę (przekopiowałam ze strony https://www.narp.kastor.strefa.pl/index.php...mp;findbyid=584 )

Współdziałanie: mimo że nie stwierdzono interakcji z innymi preparatami, należy zachować ostrożność przy jednoczesnym przyjmowaniu barbituranów (np. Luminal, Ipronal), leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, inhibitorów MAO (Aurorix, Mocloxil, Jumex, Niar, Segan, Selenor, Selerin, Selgin, Selgres) oraz innych leków przeciwhistaminowych.
skanna
CYTAT(Kocurek @ Sun, 31 May 2009 - 21:38) *
TrochÄ™ OT, ale co tam...
Polska jest ponoć jedynym krajem w Unii, gdzie sprzedaje się Eurespal (chociaż produkują go Francuzi).


No we Francji się go jednak sprzedaje, ino pod inną nazwą. Wiem, bo mam zapas stamtąd, dużo tańszy niż u nas icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.