To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyglad oczu przy AZS

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Bylam u dermatologa z moja poltoraroczna corka i stwierdzila ona AZS( bardzo lekkie) dodala ze od razu jeszcze nie rozbierajac malej zorientowala sie po oczkach,podala mi bardzo duzo informacji o chorobie ale nie zdazylam zapytac co to znaczy ze wiedziala patrzac malej w oczy.
Dala mi wode borowa do przemywania i powiedziala ze gdyby stan wygladu oczu sie nie poprawil mam isc do okulisty.
Dodam ze ona czesto ma czerwone obwodki oczu,ale nie wiem czy o to chodzilo lekarce.
Mozecie powiedziec cos wiecej?No i dlaczego mam isc do okulisty...nie ukrywam ze mnie to martwi
magda208
ciao mnie zaskoczylas.przewaznie po wygladzie oczu ocenia irydolog widac jak na dloni jaki narzad nie domaga.Ale dermatolog?
grzałka
dodatkowy fałd skórny pod dolną powieką- objaw Denni- Morgana oraz plamki na źrenicach- to nie jest objaw stały, może występować, ale nie musi
stokrotka2323
Witaj

Moj synus od połtora roku meczy sie z AZS i u nas wyglada to tak ze,
Jak mały dostanie cos co go uczula to dostaje plam i dodatkowo jego oczy robia sie czerwone jak u wampirka 21.gif
Ale alergolog wyjasniła ze to normalny objaw i u jednych sie tak dzieje a u drugich nie,
wiec nie ma sie czym martwic,ale ja dzieki tym oczom wiedzialam ze syn zjadl cos co go bardzo uczulilo 21.gif
Paula.
Kingi objawy uczulenia w pierwszej kolejności pojawiają się wokół oczu. Na stałe ma dodatkowy fałd, o którym pisała grzałka, i jak tylko nie dostanie clarityny zaraz ta fałdka robi się czerwona aż do pękania skóry. W ogóle skórę wokół oczu ma najsuchszą i najbardziej wrażliwą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.