To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poród w TRZEBNICY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martynusia.pl
Witajcie, chciałabym się dowiedzieć coś na temat warunków porodu przez cc w szpitalu w Trzebnicy.
Mam wskazania neurologiczne do cc i w zw z tym chciałabym wiedzieć jak to się odbywa w Trzebnicy czy wymagają aby rozpoczęła się akcja porodowa czy można przyjechać na zabieg przed terminem porodu? itp.
Wszędzie jest mnóstwo opinii na temat świetnych warunków i opieki w tym szpitalu ale wszyscy piszą o naturalnym porodzie.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje i opinie
kachaaa
https://www.maluchy.pl/forum/SZPITAL-POLOZN...ICY-t41864.html

https://www.maluchy.pl/forum/Porod-w-Trzebnicy-t56337.html

Nie wiem czy o cesarce konkretnie ale o Trzebnicy
Lusy
Witam wszystkich:)

Ja rowniez planuje rodzic (maj 2010) , prosze o AKTUALNE opinie o warunkach cc (kiedy sie wstawic) , opinie o lekarzach, poloznych itp.
I czy to prawda ,ze nie ma oddziału dla noworodków? Widzilam na stronie szpital,ze jest taki oddzial.
A moze to chodzi o ratowanie noworodkow.

Z góry bardzo dziekuje za odzew
Moniq35
Kochane. Ja rodziłam w szpitalu w Trzebnicy, całkiem niedawno, bo 2,5 miesiąca temu. Z przyczyn zdrowotnych miałam cc. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten szpital. Podejście lekarzy, położnych, pielęgniarek - pełen profesjonalizm. Tak, jak pierwszy poród we Wrocławiu 13 lat temu na Brochowie wspominam jako jeden wielki koszmar, tak ten drugi był przeciwieństwem tego pierwszego. Warunki rewelacja - sale dwu osobowe z łazienką. Czyściutko, a przede wszystkim ogromne wsparcie ze strony personelu szpitala. Miałam wrażenie, ze jestem w prywatnej klinice, a nie w zwykłym szpitalu. Sama cc dla mnie była traumą, bo nie byłam do końca przygotowana. Ale w trakcie zabiegu otrzymałam tyle ciepła zarówno od lekarzy jak i położnych, że bardzo szybko doszłam psychicznie do siebie.
Moniq35
Lusy...nie ma specjalistycznego oddziału dla noworodków tzn. jeśli Maleństwo rodzi się z jakąś wadą, musi jechać do Wrocławia, niestety:( Natomiast zwykły oddział noworodków jest. Nawet ostatnio ( kilka dni temu ) dzwoniłam tam o 4 rano, po tym jak moje Maleństwo miało duszności:(((Przemiła pani doktor powiedziała, że w każdej chwili mogę przyjechać i przyjmą mnie z dzieciaczkiem na oddział...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.