To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łeba-ośrodek Chemar

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ani75
Mam na uwadze ten ośrodek i szukam opinii na jego temat bardzo proszę jeśli ktoś wypoczywał w tym ośrodku to proszę coś napiszcie,czy byliście zadowoleni z pobytu ,jak sama Łeba wam się podobała czy z ul.Nadmorskiej jest blisko do plaży?Z góry dziękuję za wszelkie inf -pozdrawiam serdecznie icon_rolleyes.gif
joaba

W Łebie polecam ośrodek Star (pokoje studio)-super ponoć ja nie byłam ale kumpela mi opowiadała.
Agnieszka AZJ
Ulica Nadmorska (jak sama nazwa wskazuje icon_wink.gif) biegnie wzdłuż morza, jakieś 200 m od wydm i plaży. Z ośrodka "Chemar" trzeba przejść przez ulicę i juz jest wyjście na plażę. Na plażę blisko, za to do ścisłego centrum kawałek - dla nas to była zaleta.
W przeciwną niz na plażę stronę dośc blisko jest też nad jezioro.

O samym ośrodku nic nie powiem, bo byliśmy w "Relaksie" po drugiej stronie ulicu i było to 9 lat temu.
ani75
Agnieszko dziękuję bardzo to że jest dalej do centrum również mi nie przeszkadza zależało mi by było blisko do plaży,nadal szukam osoby która mieszkała w Chemarze-pozdrawiam serdecznie icon_lol.gif
Alynka
byłam ale to było w 2002 roku więc nie wiem na ile się tam teraz zmieniło. w sumie położenie super bo faktycznie wystarczyło przejść na druga stronę ulicy, mały lasek i już morze. na terenie był wtedy plac zabaw dla dzieci. stołówka ok i jedzenie smakowało. byliśmy zadowoleni a byliśmy wtedy z Adą, która miała pół roku. i do centrum faktycznie był kawałek ale nie znowu aż tak drastycznie daleko.
ani75
Alynka dziękuję że się odezwałaś w którym mieszkałaś pawilonie,może orientujesz się jak wyglądają pokoje w budynku głównym czyli w tym w którym mieści się jadalnia,kawiarnia,podobno widok z balkonu na śmietnik .Ktoś mi tak napisał jak zadałam to pytanie na innym forum. 32.gif
Alynka
wiesz co, takich szczegółów to nie pamiętam. mieszkałam chyba w pawilonie C czyli nie w tym głównym tylko w tym obok. pokoje ok. nieduże ale było wszystko co trzeba. i było z tego pawilonu blisko do tej stołówki. a z tym widokiem na śmietnik to chyba przesada bo przecież niemożliwe żeby wszystkie pokoje z głównego budynku miały widok tylko i wyłącznie na śmietnik:)
ani75
Alynko dziękuję trochę mnie uspokoiłaś,mam nadzieję że nie będzie tak źle najważniejsze to trafić z pogodą-pozdrawiam serdecznie icon_lol.gif
wwgg
Witam. Byłam w Łebie w zasadzie jezdze tam rok w rok. Moze troche pomoge jesli chodzi o ośrodek Chemer - odradzam, bardzo odradzam, ale Star jest fajny ja polecam segment A byłam w pokoju 2 osobowym i studio ( jest super szcegolnie w sytuacji 2+1) polecam takze camping Ambre to miejsce jest super tylko nie ma posiłkow, mozna sobie wynajac domek ja miałam 4 murowana SUPER. W Łebie fajny jest jeszcze ARKUN ale chyba widziałam ze w tym roku wystawiony jest na sprzedaz wiec nie wiem czy mozna tam jechac. Moze komus pomogłam ewent pytajcie. Pozdrawiam
ani75
Wwgg czytam że na kilku forach wyraziłaś swoją opinię na temat Chemara,to ja napisałam do Ciebie na priv z forum gazeta.pl bardzo martwię się tym naszym wyjazdem ale wpłaciłam już zaliczkę więc nic zrobić się nie da.Stracić prawie 400 zł to trochę dużo więc nie pozostaje mi nic innego jak jechać.Kilka lat temu ten ośrodek miał dobre opinie a teraz wyraźnie widać że coś się zepsuło.
Dziękuję za inf i pozdrawiam 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.