To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupić ciążowy kostium kąpielowy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emiliaO
Gdzie w Krakowie można kupić tako wynalazek? Jadę nad morze z dziecięciem moi. Co prawda w morzu kąpać się nie będę ale baseny mamy w planie/
Gruszka
Emilia, ja kupiłam w Decathlonie kostium - z tym, że nie stricte ciązowy... - jednoczęściowy w gigantycznym rozmiarze za smieszne parę złoty, bo miał byc i tak tylko na pare razy i nigdy później nie zamierzałam w podobnym "fasonie" wystepowac icon_smile.gif więc jest to jakies wyjście icon_smile.gif
emiliaO
Może to rzeczywiście jest jakieś wyjście...
ziowik
a ja na razie chodzę na basen w dwuczęściowym który kupiłam ze 3 lata temu icon_razz.gif nie przejmuje sie wystającym brzuchem icon_biggrin.gif niech sobie ludzie oglądają a co icon_biggrin.gif
a na serio to też sie zastanawiałąm nad tym gdzie kupić jak przyjdzie potrzeba, ale w sklepach ciążowych nie widziałąm...
emiliaO
ziowik, tylko, że ja wyrosłam z kostiumu który kupiłam w ubiegłym roku.... biust się nie mieści. Wcale bym się brzuchem nie przejmowała

A kostium kupiłam, w decthlonie właśnie. I to ciążowy. Kosztował 65zł

https://www.decathlon.com.pl/PL/mum-black-20060466/
Gruszka
A jednak icon_wink.gif
juzwika
Ja uwielbiam markę Liparie przez ich biustonosze. Są mega wygodne, podejrzewam że ich kostiumy kąpielowe będą również komfortowe i dobrej jakości więc również chce jakiś zamówić.[edit. Moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.