To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak wybrac numer wewnetrzny :O

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

__Mary__
Dziewczyny mam do Was pytanko jak wybiera sie numer wewnetrzny ??? bo zgupialam i nie moge sie dodzwonic w pewno miejsce a mam numer i do tego wewnetrzny czyli jak ???

dajmy na to ze numer pod ktory chce zadzwonic to 022 756 72 11 a wewnetrzny to 22 czyli jak co wybrac

Przperaszam ale w tym temacie to ja jestem d****
beata1104
Dzwonisz pod ten nr. i prosisz wewnętrzny 22
Ma.
albo wybierasz wlaciwy a pozniej ci mowi by wybrac numer wewnetrzny no i wybierasz
Roberta
I jeszcze trzeba być pewnym, że dzwoni się z aparatu, który nie jest przedpotopowy, ma klawiaturę, a nie takie do kręcenia, jak to się nazywało? aaa... tarcza się to nazywało. Starsze aparty z klawiatura miały jeszcze pod spodem taki pstryczek z przechodzenia z wybierania pulsacyjnego na tonowe. Może masz wyłączone wybieranie tonowe?
I co dodzwoniłaś się?
Mama_Zosia
Możesz też wpisac numer potem tzw hasz czyli ten taki krzyżyk na dole i numer wewnętrzny i wszystko wykręci Ci się samo
Mandollina
Ja zrobiłam wg instrukcji znalezionej na HTC i mi zadziałało - dodzwoniłam się od razu na nr wewnętrzny:

Po wybraniu numeru głównego naciśnij i przytrzymaj *. Do wybieranego numeru dodana zostanie litera p. Wprowadź numer wewnętrzny, a następnie stuknij przycisk połączenia. Nawiązane zostanie połączenie z linią główną, a następnie z numerem wewnętrznym.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.