To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

testy z krwi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ggabrysia
mam problem, icon_sad.gif
podejrzewam alergie u mojego 3 latka..już kiedyś to przerabiałam jak mały miał 7 miesięcy..(podejrzenie o alergie na białka mleka, jako 2 latek "wyzdrowiał", objawy ustąpiły)
wszystko wróciło, teraz podejrzewam cytrusy i kakao, boję się rozszerzania alergii...

czy mogę na własna rękę zrobić testy z krwi? (panel pokarmowy) czy koniecznie powinnam podreptać do alergologa /dermatologa?
dodam, że synek ma suche placki na nogach, brzuchu...kąpiemy się w parafinie i smaruję linodermem
agrafkaa
u nas było to samo na poczatku mleko krowie pózniej zanikło teraz wróciło nie tylko na mleko ale na kilka pokarmów i wziewna też tyle że u nas nigdy żadnej wysypki zawsze wszystko działo się w gardle
proponuje dobrego alergologa i testy
ggabrysia
dzięki....juz dowiedziałam się co do testów ( droga impreza!) ale mam nadzieję , zę są wiarygodne
agrafkaa
czy ja wiem czy taka droga za wizyte płace u lekarza 80zł a 10zł dopłacam do wizyty jeśli mały miał robione testy
ggabrysia
u mnie panel pokarmowy z krwi- 20 alergenów kosztuje 160 zł, dla mnie to sporo jednak, plus wizyta u lekarza do tego....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.