To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co u diabła z tymi japonkami???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
.uzytkownik.usuniety.
Szwendam się ostatnio po różnych dziwnych portalach i zastanawiają mnie różne rzeczy. Ostatnio wyczytałam sobie u różnych panów autoreklamę w postaci informacji, że w japonkach to oni nie chodzą a - co więcej - w sandałach też nie. No i czemu? Ja rozumiem, że takie obuwie do garniaka im nie pasuje ale co z plażą? W trampkach tam suną? Na bosaka czy jak?

Wytłumaczcie mi proszę, panowie, co jest z tymi japonkami.

Jedną opinię już mam - pewien mój znajomy mianowicie twierdził, że sandały ujmują mu męskości... hmmmm... Nie będę komentować bo jeszcze bym uznana była za złośliwą...

K
użytkownik usunięty
Mojego męża od japonek boli między palcami icon_smile.gif Chodzi w sandałach. Myślałam, że temat dotyczyć będzie, czemu faceci tak lubią Azjatki, a w szczególności Japonki icon_smile.gif
Adriannna
Moj w japonkach chadza namietnie, wiec nie pomoge. Ja jedynie moge dodac od siebie, ze w niczym mu to nie ujmuje.

Ps. W ogole to jakos tak sie sklada, ze wiekszosc naszych meskich znajomych w japonkach chadza.
kafadrynka
Mój też uwielbia japonki ... do momentu w którym ma prowadzić auto:) Jak gdzieś jedzie to do auta adidasy a póżniej japonki
e_Ena
Japonek mój mąż nie nosi (zresztą ja też nie lubię). Klapki, sandały - jak najbardziej (aczkolwiek w klapkach ja go nie lubię i nie potrafię wyjaśnić dlaczego icon_wink.gif)
bb
- sandały ujmują mu męskości...
- od japonek boli między palcami

Jakbym slyszala mojego chlopa. Do tej pory sie nie moge nadziwic jak mozna w zabudowanych butach lazic przez caly sezon, mieszkajac w Grecji 37.gif A mozna. Bo w sandalach to chodza Holendrzy (fakt, wszystkie holenderskie wycieczki sa jednolite pod wzgledem obuwiniczym 06.gif ), w sandalach na skarpetki Polacy (niestety nie tylko dzieci) a Grecy? Ano Grecy czesto i gesto chodza w mokasynach na gola stope lub "lodkach" - styl i jedna a znajbardziej chodliwych marek ponizej
https://www.timberland.com/shop/index.jsp?c...=topnav_men_img
.uzytkownik.usuniety.
Ojej, Basiu, ale te różowe są straszne... te to dopiero ujmują...

K
bb
CYTAT(Zwierzo. @ Sun, 28 Jun 2009 - 20:04) *
Ojej, Basiu, ale te różowe są straszne... te to dopiero ujmują...

K


Kochana w tym sezonie ponoc roz na topie w modzie meskiej. Ponoc nawet ma dodawac.......(wstawic wedle uznania) 29.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(bb @ Sun, 28 Jun 2009 - 19:26) *
Kochana w tym sezonie ponoc roz na topie w modzie meskiej. Ponoc nawet ma dodawac.......(wstawic wedle uznania) 29.gif



Ta, zauważyłam te zastępy w różowych koszulkach.... Echhhh

K
Agnieszka AZJ
Mój japonek nie włozyłby za żadne skarby świata 37.gif
Ja też nie noszę, bo mi przeszkadza ten dzyndzel między palcami, ale nasze córki - i owszem, a R. patrzeć na to nie może icon_rolleyes.gif

Dziś jechalismy na basen i okazało się, że Ania i Zosia nie mają klapek - musieliśmy kupić ja na miejscu. R. przedstawil im szereg jego zdaniem lepszych klapek z wystawy, a sprzedawczyni za każdym razem mówiła "ale to są męskie" icon_wink.gif Serce mu krwawiło, kiedy płacił za te japonki icon_smile.gif

Ale w sandałach chodzi.
Mika
mój chodzi
to raczej ja mam schizę,że sandaly są nie męskie,a japonki i mokasyny też nie każdemu pasują icon_wink.gif
myszka
Zwierzo, ale jak szusujesz po tych forach, to jak - oni do t-shirtów noszą kryte obuwie? Weź Ty zarzuć jakimś linkiem, to sobie poobgadujemy. Swoją drogą nijak nie rozumiem, po coś wlazła na dolę ojca. Trza to było na babskie dać.

Mój chodzi. Po pracy od razu wskakuje w sandały (japonek chyba nie miał, nie pamiętam jakoś). A ja bardzo lubię gołe stopy do dżinsów i moim młodszym panom też chętnie ściągam skarpetki i pokazuję światu. Uważam, że mam bardzo męską trójkę.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(myszka @ Sun, 28 Jun 2009 - 23:27) *
Zwierzo, ale jak szusujesz po tych forach, to jak - oni do t-shirtów noszą kryte obuwie? Weź Ty zarzuć jakimś linkiem, to sobie poobgadujemy. Swoją drogą nijak nie rozumiem, po coś wlazła na dolę ojca. Trza to było na babskie dać.

Mój chodzi. Po pracy od razu wskakuje w sandały (japonek chyba nie miał, nie pamiętam jakoś). A ja bardzo lubię gołe stopy do dżinsów i moim młodszym panom też chętnie ściągam skarpetki i pokazuję światu. Uważam, że mam bardzo męską trójkę.



Myszko, nie po forach a po portalach... I chyba raczej nie mogę zlinkować. Fakt faktem, że u co drugiego czytam o tych sandałach lub japonkach albo o jednym i drugim i diabli mnie biorą. Bo ja uwielbiam zadbane męskie stopy w takim obuwiu.

A na dolę wlazłam mając nadzieję, że chociaż jeden facet się wypowie. Powinnam była wiedzieć, że i tu baby przylizą i zaczną obgadywać... icon_wink.gif

K
CrazyMary
Sandały mój nosi i wyglada ok, ale uwaga:
Jak byłam piękna i młoda, to studiowałam pedagogikę. Wiadomo, towarzystwo głownie damskie, ale zdarzały się też męskie rodzynki. Jak koleżanki się pytały "Słuchaj, a co to za faceci są na pedagogice?" To się mówiło "No wiesz, tacy co chodzą w sandałach" 37.gif I wszyscy wiedzieli o co chodzi icon_lol.gif Tak, przyznaję, kiedyś tylko faceci w glanach byli dla mnie interesujący... icon_cool.gif
.uzytkownik.usuniety.
O, Crazy, Ty masz rację. Drzewiej to inaczej bywało... To mam nową teorię. Ci co nie zakładają sandałów nigdy nie dorośli... icon_wink.gif 37.gif

K
CrazyMary
CYTAT(Zwierzo. @ Mon, 29 Jun 2009 - 09:24) *
... To mam nową teorię. Ci co nie zakładają sandałów nigdy nie dorośli... icon_wink.gif 37.gif

K


Też prawda, w pewnym wieku po prostu przychodzi czas na sandały i trzeba sie z tym pogodzić.

A mali chłopcy to wygladają w sandałkach cudnie. Koniecznie z odkrytymi palcami.
Edi Zet :)
B. mnie kręcą faceci w japonkach icon_wink.gif. No nic na to nie poradzę, ale męża osobistego zmusic nie mogę do zakładania ich. Natomiast klapek/klapków u panów nie znoszę. BTW jaka jest różnica? sama nie wiem. Japonki mnie kręcą u panów, klapki wprost przeciwnie. Sandały są mi obojętne...
April.
Edi, mnie też kręcą faceci w japonkach icon_smile.gif Ale mało takich widuję.
Klapki są kompletnie aseksualne. Sandały moi chłopcy- właściwie już mężczyźni - noszą ( poza jednym, który nosi tylko pełne ) i wyglądają fajnie.
emce
CYTAT(Ena @ Sun, 28 Jun 2009 - 15:42) *
Japonek mój mąż nie nosi (zresztą ja też nie lubię). Klapki, sandały - jak najbardziej (aczkolwiek w klapkach ja go nie lubię i nie potrafię wyjaśnić dlaczego icon_wink.gif)


japonek mój w życiu nie załozy, bo niewygodne i wg niego wydziwaczone.
Sandały nosi i lubi, ja tez lubię.
Klapki chciałby nosic, ale nie nosi, bo ja ich u facetów nie trawię. Wg mnie wygladają dziadkowato. Klapki sa dla kategorii wiekowej 70+. 37.gif
Graz
ale jakie klapki sie tu paniom rozchodzi? gumowe ? bo inne to ja widze np. takie z Łukbutu na pzykład (istnieje jeszcze ta fabryka?)

bo np. takie - to juz dla mnie szczyt dziadkowatości i jeszcze czego gorszego


DIDO
Co u diabła, to nie wiem. Japonek nie noszę - sam nie wiem czemu - bo jak widzę takie jak poniżej to zaczynam się zastanawiać czy sobie takich nie sprawić (ponoć róż w modzie - jak ktoś to powiedział)



Sandały to inna inszość - lubię i prawie zawsze noszę - na gołą stopę oczywiście icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(DIDO @ Wed, 01 Jul 2009 - 22:08) *
Co u diabła, to nie wiem. Japonek nie noszę - sam nie wiem czemu - bo jak widzę takie jak poniżej to zaczynam się zastanawiać czy sobie takich nie sprawić (ponoć róż w modzie - jak ktoś to powiedział)



Sandały to inna inszość - lubię i prawie zawsze noszę - na gołą stopę oczywiście icon_wink.gif



Ojej.. DIDO, jesteś pewien? No, śliczne są, sama bym chciała. 43.gif 37.gif Uwielbiam japonki icon_smile.gif

K
DIDO
no im dłużej patrzę, tym bardziej chcę je mieć 01.gif Ale chyba musiałbym paznokcie sobie pomalować icon_smile.gif
monte cristo
aseksualnosc klapek wziela sie stad ze jak weszlismy w sklad krajow demokratycznych to na rynku pojawily sie klapki na rzepy tzw kuboty i wygladalo to rzeczywiscie nie teges.



osobiscie nie nosze japonek bo nie lubie . jakos dziwnie kojarza mi sie ze stringami (nie pytajcie dlaczego)
normalnie sportowe obuwie a na plaze mam cos takiego

Psi
Ja ciężko znoszę widok sandałów na męskich stopach. Jeśli są zakładane w parze ze skarpetami to już koszmar.

W japonkach niektórzy faceci wyglądają super...



Niektórzy nie...


Mój maż nie nosi ani sandałów (na szczęście) ani japonek (niestety).
Gremi
Mój mąż nigdy chyba nie założy japonek bo podobnie jak Monte Cristo kojarzą mu sie z mało męskimi stringami. Dla niego to ta sama kategoria.

Klapek nie nosi bo według niego są mało wygodne i jeszcze nigdy nie widział takich co mu sie podobają.

Sandały natomiast nosi ale tylko na plaże i jak jest na wakacjach bo nie lubi ich wkładać do długich spodni a te musi nosic do pracy.

Martan
O!! monte cristo, zdjęcie kubotów przekonywujące... zwłaszcza w połączeniu z przybrudzoną i dziurawą skarpetką 37.gif

szkoda, że jestem w trakcie śniadania, bo było dobre 06.gif
Litka
To jak nie noszą japonek ani sandałów, to ja się pytam co noszą LATEM w upały?
yellow
mój nosi i sandały i japonki (nie jednocześnie oczywiście)... używa kosmetyków do pielęgnacji stóp - nie uważam tego za niemęskie wręcz przeciwnie wygląda w nich super

sandały takie:



natomiast mój 19 letni brat uważa wszelkie obuwie odkryte za obciach - nosi adidasy, trampki i vansy - o każdej porze roku 29.gif

edit. lit.
.uzytkownik.usuniety.
Monte Cristo, ja się przyłączam do podziękowań. Zdjęcie, z pewnych osobistych powodów, o których nie wypada mi mówić na forum ogólnym icon_cool.gif przysporzyło mi wiele... radości. 29.gif

Gremi, ale mnie nie chodzi o to by oni w tych sandałach, japonkach i klapkach sunęli do pracy odziani w garnitur... icon_wink.gif

K
...asia...
Jeny monte kuboty rules , zeszłam ze szczęścia 04.gif .

Mój nosi klapki czarn, skórzaste. Osobiście mu zanabyłam drogą kupna icon_cool.gif . Teraz zasadzam się na sandały ale materia jeszcze się opiera icon_lol.gif .
Japonki go uwierają a szkoda bo bardzo mu w nich "ładnie".
Przedtem latem nosił trampki...
Pronto
No dobrze, ale gdzie miałby chodzić w japonkach facet mieszkający w mieście?
Pomijam plażę, gdzie ewentualnie widziałabym takie japonki (ale można przecież i boso po plaży). Bo w drodze na plażę też nie bardzo to widzę - nie poprowadzi w tym samochodu, a już facet w japonkach w tramwaju albo innym autobusie... icon_rolleyes.gif
yellow
CYTAT(Liberi @ Thu, 02 Jul 2009 - 15:24) *
No dobrze, ale gdzie miałby chodzić w japonkach facet mieszkający w mieście?
Pomijam plażę, gdzie ewentualnie widziałabym takie japonki (ale można przecież i boso po plaży). Bo w drodze na plażę też nie bardzo to widzę - nie poprowadzi w tym samochodu, a już facet w japonkach w tramwaju albo innym autobusie... icon_rolleyes.gif

... po domu, do parku z dzieciakami, na spacer z psem, do sklepu , na działke , na urlop itp ... znam takiego co na rowerze jeździ w japonkach
Pronto
Zabrakło mi wyobraźni. icon_biggrin.gif
Dla mnie facet w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży.
Sportowe sandały na gołe stopy są dla mnie do przyjęcia., ale tylko do krótszych spodni, maks 3/4.
yellow
CYTAT(Liberi @ Thu, 02 Jul 2009 - 16:20) *
Zabrakło mi wyobraźni. icon_biggrin.gif
Dla mnie facet w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży.

..a kobieta w japonkach w mieście ? icon_wink.gif
Litka
facet w japonkach w upalne lato w autobusie, to naprawdę dla ciebie ponad wyobraźnię 06.gif może ze mną coś nie tak

na plaży w japonkach, ale do plazy w czym?
Pronto
Litka, nie oceniam, czy z Tobą coś nie tak, czy wszystko ok - po prostu japonki u faceta są IMO nieestetyczne i do niczego nie pasują.
Do plaży wolę sportowe lekkie pantofle w stylu tych pokazanych przez monte cristo, ewentualnie sportowe sandały w stylu tych pokazanych przez yellow.

yellow - kobieta w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży. icon_twisted.gif IMO

I spadam, bo to chyba wątek dla wielbicieli japonek i zaraz zostanę zjedzona. diabel.gif
Litka
męskie sandały to wiadomo, że w sportowym stylu, a są inne? nikt cie tu nie zje, nie jestem jakimś zagorzalcem japonek meskich czy sandałów, zastanawaiałm się po prostu co zamiast w upał

a buty sportowe pokazane przez monte cristo to są buty do wody, po promenadzie to chyba też by ci się nie spodobały jakby facet szedł
Pronto
CYTAT(Litka @ Thu, 02 Jul 2009 - 19:40) *
a buty sportowe pokazane przez monte cristo to są buty do wody, po promenadzie to chyba też by ci się nie spodobały jakby facet szedł

Prawdę mówiąc to ja nie odróżniam takich do wody od takich na chodnik. Dla mnie mógłby w takich iść i nie zauważyłabym różnicy. icon_smile.gif

Ale w imię uczciwości względem własnych poglądów postanowiłam jednak na te japonki popatrzeć. 08.gif





Na drugim zdjęciu młoda dziewczyna wygląda ok, ale mężczyzna mógł sobie darować. icon_smile.gif

Najbardziej znanym obecnie "nosicielem" japonek jest niejaki Zac Efron - nie, jednak zostanę przy swoim. Nie kręci mnie to żadną miarą.

Litka
a bo wybrałaś skrajności icon_smile.gif trochę patrząc na 1 zdjęcie

ja np. nie trawię kobiet w szpilkach z nadwagą, wg. mnie szpilki mogą nosic tylko filigranowe kobiety

...asia...
A kto to jest Zac Efron? wallbash.gif nie mam tv i nie wiem kto jest kto wallbash.gif


Klapki, japonki, sandały. No nie ma innej opcji na upały. Liberi wyobrażasz sobie jak facet zdejmuje trampki albo adidasy po spacerze przy 30 stopniach? 450[1].gif
Ja nie bardzo 450[1].gif
Pronto
Ależ ja nic nie mam do sandałów.
Tylko japonek nie lubię. No, klapki też nie tego. icon_smile.gif
Ale nie biegam za ludźmi w klapkach i japonkach po ulicy i nie pluję im pod nogi. icon_biggrin.gif Po prostu mi się nie podoba takie obuwie.

A Zac Efron to gwiazda dennego musicalu dla nastolatków High School Musical. Maksymalny metroseksualny młodzian. Nic nie straciłaś.
Adriannna
Oooo Litka widze, ze mamy podobnie. Ja tez nie trawie pulchnych stop wbitych w szpilke.

A japonki...jak dla mnie do wszystkiego pasuja, ale tak jak pisalam wczesniej tutaj faceci w japonkach to normalka. Chodza tak na spacer, na zakupy, do miasta, klubow, na party. No nie razi mnie to nic a nic...

My zawsze kupujemy zapas japonek w Brazylii. Havaianas sa tam najbardziej popularnym obowiem...

Co sezon to inne wzory. Jest naprawde w czym wybierac, same popatrzcie (i mowa tu o tych najzwyklejszych klapkach)

Meskie

Damskie

Dzieciece
...asia...
Liberi wyobraziłam sobie jak biegasz po mieście i bijesz torebką mężczyzn w klapkach icon_lol.gif .
Gremi
CYTAT(Zwierzo. @ Thu, 02 Jul 2009 - 08:39) *
Gremi, ale mnie nie chodzi o to by oni w tych sandałach, japonkach i klapkach sunęli do pracy odziani w garnitur... icon_wink.gif

K

mi tez nie chodzilo o garnitur ale ogolnie o dlugie spodnie - bez roznicy czy sa to jeansy czy jakiekolwiek inne. Po prostu dlugie.

Sandaly tak ale tylko do spodenek. Klapkom mowimy stanowcze NIE.
Gremi
a tak apropos japonek jeszcze to uważam ze takie buty to trzeba umiec nosic. Jak widze kobiety / mezczyzn w takich butach i stopy im wylatuja z kazdej strony i idac pol stopy wypada im za podeszwe to slabo mi sie robi. No i co najwazniejsze - do takich butow trzeba miec piekne stopy. Bez zadnych tam odciskow, twardych piet czy zaniedbanych paznokci czy tez halluksow (nie wiem jak to sie pisze). Tylko wypielegnowana stopa w tym dobrze wyglada.
...asia...
Gremi jak rozumiem osoby posiadające halluksy to kanałami mają chodzić tak? Żeby przypadkiem nie drażnić nikogo widokiem ohydnych, zniekształconych stóp?
Gremi
asia - nie. Ja napisalam tylko ze mi sie to nie podoba. Ja jak mam gruby tylek to nie wkladam spodniczki mini. Kazdy ubiera sie wedlug wlasnego uznania i jesli osoba z halluksami ma ochote na japonki to prosze bardzo ale nie zmieni to faktu ze mi sie to nie podoba.
...asia...
Gremi duży tyłek można zrzucić , halluksy zoperowac owszem ale prywatnie bo jak robią państwowo to odrastają . Niestety. I czasem nic się na to nie poradzi...
yellow
ja skarpetek tez nie cierpie 29.gif
...natomiast sandały i japonki z długimi spodniami absolutnie mi sie nie gryzą - sama nosze rzemykowe sandałki i jeansy i sie sobie podobam icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.