To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

<<<"""SIERPIEŃ 2009""">>>

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
beata_77






Aż się łezka w oku kręci... sierpień już za nami!
Choć radości przecież mnóstwo - bo maluszki nasze mamy!
Lato złotą czapą macha... jesień już się kłania
U nas - cycuś i pieluszki - w tv "super niania"
W sobie duże wsparcie mamy - my mamy sierpniowe
O spacerkach, kupkach, kolkach - toczymy rozmowę
Tak magiczny czas przed nami - dzieciaczki nam rosną!
Jak to dobrze być już mamą... raz zmęczoną... raz radosną!
O tatusiach tez tu wspomnę - panów trzeba chwalić!
Bo gdy chcą- to potrafią być przecież wspaniali!
Pomagają , usypiają , bawią się ze szkrabami!
Dzięki temu więcej czasu na forum też mamy!
Razem raźniej w drogę ruszyć i zadania podjąć nowe
Dzieci czas nam wypełniają- to skarby sierpniowe!
***
Czuwaj nam Wiktorku z nieba nad zdrowiem dzieciaczków!
W sercach zawsze pamiętamy - szczególny sierpniaczku!

[autor: Dabriza 31.08.2009]


Nasze Sierpniowe Słoneczka




Michał synek Aguutki
urodzony 28.07.2009 o godzinie 5:13 (3000 gr i 53 cm)



Julia córeczka m@gdy
urodzona 31.07.2009 o godzinie 15:11 (3685gr i 52 cm)



Gabriella córeczka Katji
urodzona 1.08.2009 o godzinie 4:30 (4000 gr i 53 cm)



Jan synek Piśki
urodzony 04.08.2009 o godzinie 18:25 (3150 gr i 53 cm)



Zuzanna córeczka kkasiekk
urodzona 12.08.2009 o godzinie 13:20 (3170 gr i 53 cm)



Amelia córeczka Pauli laPorte
urodzona 12.08.2009 w godzinach porannych (3750 gr i 56 cm)



Wiktor synek rychelki
urodzony 12.08.2009 o godzinie 10:.. ( 3220 gr i 53cm)




Damian synek Nuteli
urodzony 14.08.2009 o godzinie 2:35 (3150 gr i 53 cm)



Adam synek Ani Karolkowej
urodzony 14.08.2009 o godzinie 11:50 (3380 gr i 53 cm)



Nikola córeczka ani_411
urodzona 15.08.2009 o godzinie 7:55 (3100 gr i 48 cm)



Zuzanna córeczka bonity06
urodzona 16.08.2009 o godzinie 8:45 (3600 gr i 55 cm)



Adam synek beaty_77
urodzony 18.08.2009 o godzinie 8:23 (3800 gr i 52 cm)



Anna córeczka Dabrizy
urodzona 18.08.2009 o godzinie 11:34 (3230gr i 52 cm)




Miłosz synek emki31
urodzony 19.08.2009 o godzinie 8:10 (3500 gr i 52 cm)



Karolina córeczka beci:)
urodzona 25.08.2009 o godzinie 6:40 (3650 gr i 58 cm)



Kacper synek pauli22
urodzony 27.08.2009 o godzinie 18:06 (3850 gr i 56 cm)



Klaudia córeczka moniq
urodzona 28.08.2009 o godzinie 20:24 (3610 gr i 57 cm)



Michał synek fretki
urodzony 28.08.2009 o godzinie 20:35 (3300 gr i 52 cm)










*********************Na zawsze w naszej pamięci *********************



Wiktorek synek Soneczka
urodzony 28.07.2009 o godz 8:42 (1700 gr i 44 cm) zm 6.08.2009 o godz. 14:05
Śpij Aniołku [*]



icon_smile.gif A tak się zaczęło icon_smile.gif

Przydatne linki:

Kalendarz pierwszego roku
beata_77
Sierpniówki kochane, mam nadzieję, że szybko trafimy tutaj jako rozdwojone mamusie. tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
ania_411
CYTAT(beata_77 @ Sun, 02 Aug 2009 - 12:01) *
Sierpniówki kochane, mam nadzieję, że szybko trafimy tutaj jako rozdwojone mamusie. tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif


obys miala racje beatko 06.gif
moniq
CYTAT(beata_77 @ Sun, 02 Aug 2009 - 11:01) *
Sierpniówki kochane, mam nadzieję, że szybko trafimy tutaj jako rozdwojone mamusie. tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif

Ale mi się nie spieszy 06.gif Jeszcze mam 3 tygodnie 03.gif
Dabriza
sierpniowy wąteczek cudny..ani się obejrzymy a zadomowimy się tu na dobre!
emka31
Już są trzy Sierpniowe Słoneczka
katja80
No koleżanki kochane,nie ociągać się...rodzimy ,rodzimy i chwalimy się pociechami:)
jsj
Gratulacje dla sierpniowych Mam icon_smile.gif

Katja
Ty pamiętaj że Ty jednak lipcówką jesteś (tak jak i ja icon_wink.gif)
Nie zostawiaj nas!!!!
lornetka
wszystkie sierpniowe dzieciaczki mają po 53 cm, cóż za równość icon_smile.gif
ewon
Aguutko dopiro sie doczytalam,przepraszam,ze tak pozno,ale nawet nie miałam kiedy przy kompie posiedziec:( chciałabym Ci z calego serduszka pogratulowac slicznego synusia:)))))) teraz mamy po równo:) musimy wkoncu sie spotkac na kawulca,ale to jak troszke dojdziesz do siebie:)))
beata_77
Bardzo ładnie nam to idzie dziewczyny 06.gif
A_KA
A czemu nas jeszcze nie ma w tym wąteczku? 02.gif
A_KA
CYTAT(Aguutka @ Mon, 10 Aug 2009 - 10:19) *
wszystkie sierpniowe dzieciaczki mają po 53 cm, cóż za równość icon_smile.gif


Nio... faktycznie... mój Adaś też ma 53 cm 06.gif
beata_77
CYTAT(Ania Karolkowa @ Fri, 21 Aug 2009 - 18:13) *
A czemu nas jeszcze nie ma w tym wąteczku? 02.gif


Będzie będzie
Błagam o cierpliwość blagam.gif blagam.gif blagam.gif
beata_77
Ania Kartolkowa jaki słodziaczek, śliczny Adaśko icon_smile.gif
Jania
mamusie rozruszajcie troche ten wateczek juz... sporo Was juz maluszki ma po tej stronie... piewiastki zadnych pytan nie maja? icon_smile.gif

czy czekacie na wszystkie sierpniowe cuda?
beata_77
Czekamy na wszystkie sierpniowe cuda 06.gif
lornetka
Aniu Karolkowa ależ Twój Adaś ma kształtną, idealną główkę icon_smile.gif

Ewon dziękuję najmocniej!
A_KA
CYTAT(Aguutka @ Sun, 23 Aug 2009 - 09:39) *
Aniu Karolkowa ależ Twój Adaś ma kształtną, idealną główkę icon_smile.gif


Taaak... kształtna i idealna to może i ona jest icon_wink.gif (coś w tym stylu w szpitalu powiedziała mi nawet pediatra) ... ale... za to jaka duża 37.gif. Myślałam, że już nie dam rady przy porodzie. Serio, ciężko było 37.gif. Karolka to łepeczek miała o połowę mniejszy chyba. No ale ona w ogóle o prawie kilogram lżejsza była przy urodzeniu...

PS. czy Wasze dzieci też są takie grzeczne? 43.gif . Mój praktycznie nie płacze. Je pięknie, najedzony najczęściej od razu zasypia. Budzę go co ok. trzy godziny na karmienia, karmię i znowu idzie spać 06.gif . Jak przewijam leży grzecznie i tylko się rozgląda (wkurza się tylko jak to za długo trwa). Nawet pierwsza kąpiel w domu obyła się bez jednej łezki 43.gif. Leżał i obserwował tylko co się dzieje icon_smile.gif.
Już w szpitalu wyróżniał się na tle innych dzieci. Nawet fototerapię znosił dzielnie (przy żółtaczce)... boziu - gdybyście wiedziały co ja w szpitalu przechodziłam widząc go pod tymi lampami, szczególnie na początku 41.gif. Później już było lepiej, bo wiedziałam, że znosi to wszystko dzielnie...
A jutro mamy kontrolę w szpitalu o 11,30. Potrzymajcie kciuki.
lornetka
Aniu Ka (widzę, że zmieniłaś nick:)) a no wierzę, z tym obwodem i z ciekawości pytam ile miał? Wiesz Dawidek miał 36 cm i wydawała mi się ogromna i myślałam, że gdyby rodził się naturalnie, to mogłoby być ciężko. Michaś natomiast miał jedyne 32,5 cm po Dawidkowej wielkiej głowie wydawała mi się taaaka malutka icon_wink.gif

jeśli chodzi o grzeczność, to ekhemmm, nie chcę zapeszać, ale po 2- 3 tygodniach to mija, no może nie jest wrzeszczące, ale częściej daje znać, że jest icon_wink.gif
A_KA
Ano zmieniłam nick... w końcu jestem już nie tylko Karolkowa icon_wink.gif.

Adaśko miał obwód 38 37.gif 37.gif 37.gif
Karolka tylko 32. Adaś w jej czapeczkę (która się cudem została dla lalek lub misiów - za nic nie wchodzi).

A dodam, że ja raczej drobna jestem 43.gif .
............

A co do tego spokoju to ja sobie zdaję sprawę, że to tylko takie chwilowe może być 08.gif
lornetka
oho, Aniu to obwód głowy rzeczywiście imponujący!


korzystaj z tego spokoju ile wlezie, ja właśnie lecę do mojego krzykacza!
jsj
Witamy po sąsiedzku icon_smile.gif
Ładnie Wam idzie rozpakowywanie i Adasiów troszkę jest icon_smile.gif....czekamy na resztę sierpniaków icon_smile.gif

Pozdrawiamy icon_smile.gif
Piśka
Mój Jaś miał 32 cm w główce, pewnie dlatego obyło się bez obrażeń.

Ania KA to tylko pozazdrościć aniołka.

U mnie podobnie jak u Agutki, daje o sobie znać. Właściwie to trafił mi się ruchliwy egzemplarz, bo śpi tylko 3, 4 godziny w ciągu dnia, za to ciągiem, no i wieczorem problem żeby go uśpić, ale jak pada ok22,23 to śpi pół nocki.

A zapisałyście się już na badania bioderek do ortopedy? ja próbuje się dodzwonić od kilku dni do kilku przychodni przyszpitalnych i ciągle zajęte, albo nikt nie odbiera. Co prawda pediatra powiedziała że nie ma pośpiechu ale ja chce już mieć to za sobą.
lornetka
Piśka my idziemy na usg bioderek w poniedziałek za tydzień, idziemy prywatnie, bo wszędzie czeka się dłuugo.
A_KA
My już zapisani na badanie bioderek. Państwowo. I nawet termin OK, Adaśko będzie miał wtedy jakieś niespełna 7 tyg. A położna mi mówiła, że ortopeda powinien go obejrzeć tak w 4-6 tyg. życia... Tych kilka dni chyba nas nie zbawi 43.gif

Teraz tylko skierowanie zdobyć. Również do neurologa, bo mamy się skontrolować na wszelki wypadek...
beata_77
hej

Ania KA
jej jaki aniołek icon_smile.gif Ja jak swojego obudzę, to nie chce jeść albo po prostu się nie budzi, karmię na życzenie teraz np ssał od 9 do 10, zasnął na 5 minut... coś mu się odwidziało i ssie znów icon_wink.gif

Adaś miał badane bioderka po porodzie tak ręcznie. Nie wiem czy tutaj mają takie badania. Wątpię icon_rolleyes.gif
ania_411
o, tu jestescie 06.gif no to i ja sie przenosze na rowiesniczy, na sierpniowym pozostaje tylko kibicowac naszej trojce nierozpakowanych 08.gif zostalo 6 dni sierpnia, ciekawe czy dadza rade icon_mrgreen.gif

ja karmie maluszke na zyczenie, czasami zdaza sie, ze spi prawie 4 godziny i jej nie budze. podaje jednego cyca na jeden raz i drugiego na nastepny ale nie mam pojecia czy wysysa wszystko do konca icon_rolleyes.gif

pepuszek mamy jeszcze na swoim miejscu, co bardzo mnie martwi bo pod spodem jest jeszcze zolty 32.gif a chyba powinien byc caly czarny co?

u nas pierwsze badanie u pediatry miedzy trzecim a osmym tygodniem ale nie wiem co dokladnie bedzie sprawdzal.....w sumie to juz bedzie trzecie badanie, bo dwa pierwsze byly w szpitalu.

dostalam list z kasy chorych, ze urlop maciezynski przysluguje mi do 9 pazdziernika, no chyba ze karmie piersia to musze dostac zaswiadczenie od ginekologa i przedluza mi do 6 listopada........no, przynajmniej mam jasnosc sytuacji 06.gif

dzis jedziemy do mojego spklepu pochwalic sie nikola, bo jeszcze jej nie widzieli 06.gif

beata_77
No nie wiem teraz czy tutaj piszemy czy tam jeszcze. Warto by było poczekać na nasze muszkieterki icon_wink.gif


Aniu Natalii odpadł pępuszek jak skończyła dokładnie miesiąc czasu. Po spodem było żółte czyli ropka, czasem troszkę krewki, powąchaj, jeżeli nie pachnie brzydko, to nie masz się czym przejmować. Przemywaj 70% spirytusem, albo chusteczkami leko (jeżeli kupiłaś w Polsce) i niczym się nie przejmuj icon_smile.gif

Fajnie, że dostałaś liścik, wiesz na czym stoisz. Zobaczysz jak ten czas zleci. A myslisz o wychowawczym, czy nie ma takiego u Was ?
ania_411
beata no to mnie troszke pocieszylas z tym pepuszkiem, a moze i nie........ja przemywam tym czyms, co dali mi w szpitalu.
i w ogole przy wypisie ze szpitala dostalam od razu recepte na wode morska, wode fizjologiczna, masc na odpazenia i witaminy. witaminy sa w tabletkach i trzeba je najpierw rozpuscic w na lyzeczce w wodzie 21.gif

tak, po macierzynskim ide jeszcze na 6 miesiecy wychowawczego i pozniej chyba juz do pracy bo dzis sie wlasnie dowiedzialam, ze przez to ze przesiedzialam caly rok na zwolnieniu, urlop juz mi sie nie nalezy 21.gif musze sie dowiedziecc, czy to w ogole prawda icon_rolleyes.gif

fajnie, ze zaczynasz sobie wszystko ukladac beatko, oby tak dalej &&& a mezus juz troszke pomaga? czy sama wszystko ogarniasz?

ja od jutra zostaje juz sama, ciekawe jak mi pojdzie 37.gif nastepna pomoc domowa przylatuje dopiero 14 wrzesnia 03.gif jakos damy rade 06.gif
lornetka
Aniu ale mało tego macierzyńskiego...szkoda, że tak krótko, ale dobrze, że wychowawczy mieć możesz.

Michałkowi pępek odpadł dokładnie po tygodniu,w szpitalu smarowali gencjaną a ona wysusza, więc pewnie dlatego tak szybko.
beata_77
Ania ale Ty się zabezpieczyłaś, no długo sama nie pobędziesz. icon_smile.gif Fajnie. Do mnie mama z tatą przylatuję 18 września, na moje urodzinki. I się nieoficjalnie dowiedziałam, że teściówka też przylatuje....... jeszcze babcia i wujek męża.

T zaczął pomagać, robi mi śniadania, bo ja od rana na cycusiu. Robi śniadanko Natusi. Obiady to moja kwestia, ale widzę, ze mały będzie spał w tych godzinkach więc zdążę sobie wszystko porobić. Szkoda, że nie lubi wychodzić z domu, to więcej czasu mała by spędziła poza domem, mogliby pójść na plac zabaw, ale niestety... nie mam pojęcia dlaczego, już się jego zapytałam czy się jej wstydzi....
woda morska do noska, woda fizjologiczna do oczek, a to do pępuszka to co to takiego ???
A te witaminy to dla Ciebie czy dla Nikolki.
A dajecie dzieciom wit D3 czy jeszcze nie ? Tutaj nie podają, nie wiem dlaczego tak mało tego słońca jeszcze bez witaminek. Nie pamiętam od kiedy ta witamina.


Aguutka gencjana ponoć jest najlepsza. A jak tam u Was, jak Kubuś się zachowuje. Nie robi Wam scen zazdrości ?

moniq
Widzę, ze przeniosłyście się na wątek sierpniusi 41.gif 41.gif 41.gif
A ja tam sama zostanę, no nie sama soneczko kochana obiecała mi potowarzyszyć do końca.
Moim zdaniem najlepszy do pępka jest spirytus 70% i trzeba dość obficie smarować pępuszek, super wysusza i nie brudzi, nam odpadł po 10 dniach.
Beatko cieszę się, ze sytuacja u Was się normuje. Gdyby tak jeszcze mąż przekonał się do spacerów, Natalce by się przydały i Ty miałabyś chwilę wolnego.
Wit. D3 od 3 tygodnia bodajże się podaje. Teraz jeszcze wymyślili K ale dzieci mają po niej kolki często. Jak Maciuś był malutki nie podawało się jej.
beata_77
Wit K mały dostał w szpitalu jednorazową dawkę.

Dzięki Miniq
ania_411
hej hej!!!
stawian dzis pyfko za odpadniecie pepuszka 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
widze, ze wystarczy pozalic sie na forum i problemy same sie rozwiazuja 03.gif

witaminki dostalismy dla malej, nazywaja sie fluor-vigantoletten 500. przeszperalam net i wychodzi na to, ze jest to zwykla witamina D3 https://www.ilekarze.pl/leki/V/vigantoletten-500/. i ja juz jej podaje, tak kazali w szpitalu.

beata no to super ze babcia do wnusia przylatuje 02.gif , na pewno troszke zajmnie sie tez wnusia a ty troszke odetchniesz 08.gif . a reszta gosci to jacys normalni ludzie? o tesciowa wlasciwie nie pytam, bo juz troszke o niej wiemy 29.gif
no to dobre i sniadanko zrobione przez meza, lepszy rydz niz nic 08.gif a na spacerki z natalka nie chodzi, bo pewnie mu sie po prostu nie chce, woli posiedziec sobie przy kompie icon_rolleyes.gif

a ja wczoraj wieczorem usnelam juz przed 22 37.gif . bo niby mala usypia w nocy zaraz po karmieniu, czasami sie tylko troszke pokreci i musze czekac zeby ja przykryc ale to samo wstawanie 2-3 razy w nocy dla mnie tez jest meczace icon_redface.gif , dzis musialam sie pilnowac zeby na fotelu z nia nie przysnac icon_redface.gif . moze teraz jak goscie pojada bede sie kladla na popoludniowe drzemki i bedzie mi lepiej blagam.gif

aguutka a ty przy dwoch maluszkach wybierasz sie jeszcze do pracy? czy bedziesz pelnoetatowa mama?
lornetka
o jak fajnie, że pępucha już nie ma, tzn. teraz jest piękny! a ja Aniu zostaję na wychowawczym przynajmniej dwa lata icon_wink.gif Gdyby Michaś nie miał problemów zdrowotnych to może bym się zastanawiała czy nie wrócić, ale w takich okolicznościach...
Piśka
Agutka ja chyba tez w końcu prywatnie się zapisze, jeszcze spróbuje w zamościu, bo się tam wybieramy za 2 tygodnie, może mniejsze kolejki.

Ania KA a gdzie w wawie się zapisaliście na to badanie bioderek? Ja też mam jeszcze skontrolować Jaśka u neurologa i u okulisty. Do tego ostatniego jesteśmy już zapisani na 14 września. A szczepienie kiedy macie, my 22 września.

Ania super że kikutek odpadł 06.gif , mnie trochę stresował jak go przemywałam, taki czyściutki pępuszek to jest to 06.gif
No to trochę kicha z tym urlopem, ale najlepiej jeszcze sprawdzić.
Z witaminami to nam kazali d podawać od 7 doby a k od 15 i podajemy małemu w płynie na łyżeczce.

No wizyta położnej za nami, mały strzelił pokazówkę, nawet do cyca się idealnie przystawił. Pochwaliła nas że tak pięknie przybiera na wadze. w 3 tygodnie przytył 800 gram 06.gif , jak tak dalej pójdzie to jakiś gigant mały nam wyrośnie 06.gif
lornetka
Piśka my szczepienia mamy odroczone, ku mojej uciesze icon_smile.gif
moniq
CYTAT(ania_411 @ Wed, 26 Aug 2009 - 13:19) *
hej hej!!!
stawian dzis pyfko za odpadniecie pepuszka 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
widze, ze wystarczy pozalic sie na forum i problemy same sie rozwiazuja 03.gif


To za odpadnięcie pępuszka brawo_bis.gif impreza.gif
ania_411
piska nio to malego cwaniaczka masz w domku 02.gif , wstydu mamusi przy pani nie przyniosl 02.gif

tak czytam o tych badaniach u was i przypomnialo mi sie, ze musze malej termin u lekarza zamowic. i zrobie to juz dzis 08.gif
Piśka
A my z Jaśkiem internetujemy. Zamotałam go w chustę, kołyskę, i on sobie śpi w chuście, a mam czyta i piszę. Coraz bardziej nam się ta chusta podoba 06.gif .
A do ortopedy pójdę prywatnie w Zamościu, niema kolejek i tanio, już nawet ma namiary na dobrego ortopedę.
Dzień nam minął bardzo spokojnie, jej jaka fajna ta chusta, mogę go całować w główkę do woli i jednocześnie z wami gadać,super. 06.gif
Piśka
Jaś w chuście 06.gif

ania_411
piska super razem wygladacie 02.gif

dabriza napisala na sierpnowkach o swoim wieczornym rytuale, czyli jedzonko, kapanko i spanko. u nas jest troszke inna kolejnosc: kapanko, jedzonko i spanko. a jak jest u was?

ja kapie malutka codziennie okolo 19, ona bardzo to lubi, oliwkowanie i ubieranie takze, jest spokojna jak aniolek 02.gif moja rybka kochana juz po kapieli i kolacji wlasnie usypia 41.gif
Piśka
ania u nas podobnie, kąpanko, jedzonko i spanko, z tą różnicą że usypiamy go z godzinę przynajmniej i w między czasie kilka razy sobie o cycu przypomina, więc tak na dobre zasypia jakieś 3 godzinki po kąpieli. Ale potem śpi 5 godzin non stop.
beata_77
CYTAT(ania_411 @ Wed, 26 Aug 2009 - 13:19) *
stawian dzis pyfko za odpadniecie pepuszka 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
widze, ze wystarczy pozalic sie na forum i problemy same sie rozwiazuja 03.gif


Czyli magia naszego forum działa nadal icon_wink.gif

Za czysty pepuszek. impreza.gif

Ania reszta gości , dziwni co najmniej, ale u nas siedzieć nie będą, bo T ma jeszcze brata i ciotkę. Popołudniowe drzemki nie ma szans.

Piska super czytać, ze u Was coraz lepiej. Niech Jasieńko rośnie zdrowo i śpi dłuuuugo icon_wink.gif
beata_77
Piśka ślicznie wyglądacie w tej chuście. Całuj główeczkę ile wlezie tego nigdy nie za dużo, od ciotek forumowych też icon_wink.gif

Aniu u mnie jest tak samo z rytuałem, z tym, że przed kąpielą daję cycusia na 5 minut. Inaczej by się zadarł na amen. Kąpiemy, cycamy i lulki icon_smile.gif Ale śpi w kołysce albo wózku na dole, na górę idziemy koło 22.
Dabriza
witajcie!
no Ania..pisał adi i przeoczył...u nas wieczorny rytuał wygląda tak: najpierw oglądamy z Kinia baje..i ona je kaszkę..potem wspólna kapiel..Kinia pomaga..obserwuje..czasem troche dokucza..kapie Adi..ja kremuję ubieram..potem Adi bierze na chwileczkę Anię..a ja tulę Kiniusię na dobranoc..no i potem ja idę karmić Anie która usypia po najedzeniu..a Adi idzie kąpac Kinie..a jak oni szaleją w łazience!...potem daje jej witaminki- Adi Kini..czasem jeszcze mleczko..jak chce i usypia ją..ok 20.30..maluchy juz spia a my mamy czas dla siebie
Piśka..cudnie wyglądacie zachustowani..ja czekam na moja chustę...my bioderka-usg i chirurga mamy na 29.09.
a teraz z innej beczki- macie jeszcze odchody połogowe..bo u mnie od wczoraj zero....
-bedziecie szczepić maluchy na rotawirusy?
Beata...ja też przed kapaniem trochę daje małej popić..ale lubi pluskanie..i nie płacze..a Wy jeszcze zapępkowani? a właśnie natusia spi po południu?..Kinia na szczęście nie odzwyczaiła się..


Dabriza
sms- od Fretki:
" uczymy sie karmić a Michas to glodomorek więc większość soędza jedząc albo spiąć na cycusiu i krzyczy chyba najgłośniej na oddziale. jest kochany"
a i urodził sie o 20.35 52 cm i 3300
Piśka
Dabriza mi jeszcze coś tam się sączy, ale niewiele, wystarczają wkładki higieniczne. A chirurga dlaczego?

My będziemy szczepić na rotawirusy ale położna doradziła nam zaszczepić jak mały skończy pół roku.
ania_411
dabriza no to swietna organizacje zajec wieczornych macie 06.gif
mamy jeszcze odchody poporodowe 21.gif

a ja wyciagnelam nasza karte szczepien i w 2 miesiacu mamy pierwsze spotkanie z pania igla. jest tu napisane tak : DITE Perac HIB IPV HEP B1 + PNEUMOCOQUE1+Rotavirus. rozumiem z tego tylko dwa ostatnie, a wy?

fretka jak michas najglosniejszy na calym oddziale, to pewnie sasiadow w bloku tez nie bedzie oszczedzal 03.gif

a my dzis wieczorem mamy gosci, mam nadzieje ze nikola bedzie grzeczna jak codzien 08.gif


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.