To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie na prenatalne w okolicy katowic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katus
jeśli temat powinnam umieścić gdzie indziej to proszę o przeniesienie.
Mój lekarz polecił mi klinikę na Opolskiej w Katowicach i konkretną Panią doktor ale sama nie wiem czy dzwonić tam czy wybrać gdzie indziej bo znalazłam parę nieprzychylnych opinii nt tej kliniki.Napiszcie proszę gdzie robiłyście badania,jakie odczucia,ceny itp.
okko
Katus zobacz sobie tutaj- dr Muszer- ja o nim mam ze srodowiska medycznego bardzo dobre opinie
okko
No jeszcze Genom tam nawet z Krakowa wysyłają pacjentki jak sa jakiekolwiek watpliwości.
katus
dzieki okkko w tym Genomie usg wykonuje tez ta lekarka ktora wlasnie polecil mi moj gin wiec moze tam sie skusze...
a w tej klinice Zięba jest napisane ze od kwietnia wykonuja badania prenatalne na nfz ale wydaje mi sie,ze to w jakis scisle okreslonych przypadkach i nie kazda kobieta moze nieodplatnie je wykonac,nie wiecie nic na ten tamet?
okko
Katus usg bezpłatne jest dla kobiet od 35 roku życia- zobacz
katus
CYTAT(okkko @ Fri, 07 Aug 2009 - 14:54) *
Katus usg bezpłatne jest dla kobiet od 35 roku życia- zobacz

tak też myślałam icon_smile.gif dzięki
okko
Prosze bardzo- trzymam kciuki za wyniki
katus
no i w końcu umówiłam sie do Genomu w Rudzie Śląskiej,kasują 200zł. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie pytałam gdzie indziej o koszty
Korsa
Za darmo można zrobić badania prenatalne w Katowicach na Żelaznej w "Provicie" Tylko trzeba mieć skierowanie od swojego lekarza prowadzącego.
Beciak1
Polecam Provitę i doktor Biernat. Cudowna osoba i świetny fachowiec.
azumi
ja też polecam Provitę, dr Mańka, albo dr Włoch. Koszt też 200,00
martuchaa
ja również polecam PROVITE, sama jestem ich pacjentką
Perełka36
Ja swoje badania prenatalne robiłam W Rudzie Śląskiej przy ul. 1-Maja 339 NZOZ GENOM.

Bezpłatnie robione są dla kobiet po 35 roku życia, ale musi być skierowanie od lekarza prowadzącego, bo jeśli nie będzie go, to trzeba zapłacić. Ja nie miałam go, więc płaciłam 200 zł, aby mieć je za darmo musiałam im dowieźć takowe skierowanie i wtedy zwrócili mi pieniążki. Tylko 1 i 2 badania są bezpłatne, ale już 3 kosztuje 220 zł, bo NFZ nie refunduje już trzeciego trymestru do badania.
https://www.genom.pl/badania_prenatalne.html
mamena
W pierwszej ciąży korzystałam z usług GENOM i byłam zadowolona.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.