To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaką kołdrę kupić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dirty Diana
Poczytałam stare tematy na temat kołder. Niewiele wniosły.
Proszę o pomoc. Chcę kupić kołdrę dla siebie-alergiczki. W przystępnej cenie, ale taką co to parę lat posłuży. Chodzi mi o to, z czego powinien być w niej wkład, żeby nie uczulał i nie rolował się. Dzięki.
..........
.
tyczka
Polecilabym Jyska i koldrÄ™ Hoje, czy jakos tak, poszukam nazwy. Jest idealna.
Latte_macchiato
a wkÅ‚ady firmy AMY sÄ… dobre ? opis majÄ… taki "PoÅ›ciel Amy jest wolna od formaldehydu – substancji bardzo niebezpiecznej dla delikatnej skóry niemowlÄ™cia, również w przypadku jej wdychania czy też ocierania siÄ™ np. główki dziecka o materiaÅ‚ z formaldehydem. Nawet wykorzystujÄ…c swój odruch ssania na naszych poÅ›cielach nie istnieje niebezpieczeÅ„stwo zatrucia chemikaliami z tkanin, ponieważ stworzyliÅ›my autorskie tkaniny bez zawartoÅ›ci formaldehydu."

np https://www.allegro.pl/item705435899_wklad_...duszka_amy.html

Co o tym myślicie ?
tyczka
Uważam, że w większości przypadkow, producenci celowo strasza, wzbudzaja lek przed nieznanym, by tylko rodzic zechcial zakupic jego posciel.
Czy uważasz,że wszyscy, co nie śpimy pod takowa pościela, już żeśmy się potruli icon_wink.gif Gruba przesada.
.uzytkownik.usuniety.
Ja mam taką i bardzo jest dobra. Już ją prałam. Nic się nie dzieje. Poduszki mam tej samej firmy. Bardzo wytrzymałe i mięciutkie.

K
fifafo
podnoszÄ™
jakieÅ› nowinki w temacie ?
pożyczyła mi sis kołdrę puchową nie jest to dobre nie okrywa mnie dobrze icon_sad.gif
polecicie coś https://allegro.pl/koldry-4-pory-roku-200-2...1944937223.html cos takiego chodzi mi po głowie :)jaklk podjadę ja oglądać na co zwrócić uwagę????
Ewcia!
Moja córka najmłodsza np nie lubi spać pod lekką kołdrą, bo jej się wydaje, że jej nie ma icon_wink.gif
Ja sypiam latem i jest super.
Na zimę prawie wszyscy mamy wełniane - błamy
Katherine
CYTAT(fifafo @ Mon, 21 Nov 2011 - 10:14) *
)jaklk podjadę ja oglądać na co zwrócić uwagę????

Na rodzaj wypełnienia przede wszystkim - musi być dobrej jakości, żeby nie zbiło się w praniu. Najlepsze są włókna silikonowe w postaci kuleczek (ale też najdroższe, dlatego często producenci zamieniają je na tańsze, żeby obniżyć koszty produkcji...)
agrafkaa
To ja poproszę konkretne firmy i modele.Poszukuję kołdry i poduszek ze sztucznym wypełnieniem.Żeby nie zbijała się w praniu i nie była zbita flakowata po roku użytkowania.Kołdra wielosezonowa(4 pory roku) bądź zimowa.Nasze się zbiły więc w nowym roku planujemy zakup kołder dla naszej rodzinki.
doninka
my w domu zamieniliśmy kołdry na wełniane, uzywamy cały rok, przepuszczają powietrze, sa miłe w dotyku, miękkie. Akurat my preferujemy z owiec merynosów. I jak do tej pory mnie zycie nauczyło szukaj dobrej, sprawdzonej marki. Np Welmax www.welmax.pl
Od lat sa na rynku, to dobra jakośc
alka25
Ja kupiłam kołdrę całoroczną w Ikei.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.