To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki inhalator kupić ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oluśia
Chciałabym zakupić dzieciakom inhalator bo sezon na katary się zaczyna .Potrzebuje taki w rozsądnej cenie (najlepiej do 150zł) .Doradzcie bo czytam w internecie i dalej nie wiem jaki kupić 06.gif
emilka231
olusia od jakis 2 tyg jestem szczesliwa posiadaczka takiego oto inhalatorka:

https://www.allegro.pl/item736830309_inhala...per_jakosc.html

jestem z niego super zadowolona,jest nie duzy,ma praktyczna torbe(mozna zabrac ze soba tam gdzie sie chce)w miare cicho pracuje.ja nie kupowalam na allegro lecz w aptece bo dziec mi zachorowal i spieszylo mi sie w aptece zapalcilam 148zl.wiec praktycznie taka sama cena bo tych z allegro to trzeba doliczyc koszt przesylki.
oluśia
Bardzo fajny o taki mi właśnie chodziło.Ja jeszcze nie kupiłam bo nie mogę się zdecydować .Kacper ma właśnie katar pożyczyliśmy inhalator i jestem bardzo zadowolna .Dwa dni i po katarze icon_smile.gif Emilka a też robisz inhalacje dzieciakom z solanki ? Jak często w ciągu dnia można robić takie inhalacje ?Ja zrobiłam cztery raz w ciągu dnia po 5 minut .
szantrapa
Mamy ten . Bardzo polecam. Mamy zestaw z ustnikiem, maską pediatryczną i maską dla dorosłych więc jest dla całej rodziny.
emilka231
olusia ja teraz robilam inhalacje z mucosolvanu,ale wczesniej jak wypozyczalam z przychodni i katar juz ustepywal to robilam z samej soli fizjologicznej.co do czestosci robienia inhalacji to ja robilam dwa razy dziennie rano i pozniej okolo pory obiadowej,wazne aby po 17 nie robic(przynajmniej z mucosolvanu bo to lek mukolityczny)ale z soli fizjol.sadze ze mozna chyba czesciej tak do 4 razy.
oczywiscie w zestawie jest maseczka dla dzieci, dla doroslych i ustnik.
pozdrawiam cieplutko i zycze zdrowka:)icon_smile.gif
oluśia
Emilka ja właśnie robie inhalacje solą fizjol.bo tylko katarek narazie .Jutro pójde do lekarza żeby go osuchał bo rano tylko trochę pokaszluje.Pewnie flegma zalegaąca po nocy . Jestem bardzo zadowolona z efektów .Nie wiem czemu ja tak pózno zdecydowałam się na inhalotor . 29.gif
oluśia
Madzia twój też fany dla dzieciaków rewelaca .Muszę poczytać parametry bo moja pani doktor mówiła że mam patrzeć żeby rozbijał lekarstwa na najdrobniejsze częsteczki . Wydrukuje i popytam ją . icon_smile.gif bo dla mnie to czarna magia narazie .Mąż ma urlop od poniedziałku to będe miała więcej czasu żeby poczytać na ten temat.
oluśia
Dzięki Zofija za podpowiedz.Ja jeszcze nie kupiłam inhalatora bo 20 listopada staje z Kacperkiem na komisje lekarską więc lekarz zasugerował żebym poczekała do komisji .Mamy w domu narazie pozyczony też Medel tylko Familii .
Trochę juz poczytałam i tu się z Tobą zgodzę, że warto wydac trochę więcej żeby efekty były lepsze .Szczególnie że jestem bardzo zadowolona z inhalacji .Już dwa razy zwalczyliśmy katar. W naszym przypadku gdzie Kacper żle bardzo znośi przyjmowanie leków a o syropach nie wspomne inhalator jest nam bardzo potrzebny icon_smile.gif
aj80
Ja mam medel family i bardzo go sobie chwalÄ™.
czarnaania
ja posiadam inhalator citizen cun 60. mały, lekki, łatwy w obsłudze. przeznaczony głównie dla dzieci więc mój Kubuś jest wniebowzięty jak zobaczy, że może normalnie oddychać.
smerfetka75
My dla dziecka kupiliśmy [edit: moderacja] w kształcie biedronki - dzięki niecodziennemu wyglądowi córka bez krzyku i płaczu go stosuje, a wcześniej to była rzeź icon_biggrin.gif Cena też dosyć przystępna jak na taki niecodzienny inhalator icon_smile.gif Co do parametrów technicznych to są bdb, jakość sprzętu też świetna
kingakarska
Można szybko sobie sprawdzić jak działają poszczególne inhalatory i jakie mają notowania u ludzi na https://rankinginhalatorow.pl. Ja ten ranking będę polecała bo faktycznie głosują tutaj użytkownicy oceny nie są z kosmosu, sama oddałam głos na model którego używam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.