To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przedszkole na Jeżycach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiula_poznan
cześć Dziewczyny,

chciałabym Was zapytać czy znacie jakieś godne polecenia przedszkole na Jeżycach w Poznaniu. Byłam dzisiaj dowiedzieć się o nabór na przyszły rok do przedszkola Pod Topolą przy ul. Galla Anonima i po rozmowie z Panią Dyrektor wiem, że będzie ciężko się tam dostać. W tym roku utworzyli aż 2 grupy a i tak odpadło 36cioro dzieciaczków. Chciałabym więc poszukać jakiejś alternatywy...

dzięki za wszystkie opinie... także te o przedszkolu Pod Topolą
gosiak83
Witam Kasiu

właśnie jestem w podobnej sytuacji. Też szukam przedszkola dla mojego skarba i widzę, ze to nie takie łatwe. W ten weekend byłam na drzwiach otwartych w nowo powstającym przedszkolu Twórcze Łapki na ulicy Nad Seganką 4. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, miły personel, dobrze urządzone i wyposażone wnętrze, małe grupy. No i mają ciekawe zajęcia językowe, to jest dla mnie ważne. Ja ciągle się rozglądam, ale tę opcję rozważam poważnie

Powodzenia !
Lindsey300
Osobom poszukującym przedszkola na Jeżycach z całego serca polecam przedszkole [edit: moderacja] .Mój Maluszek tam chodzi i wygląda na szczęśliwego. Opiekunk są bardzo serdeczne i rozumieją potrzeby dzieci. Jakby ktoś nie wiedział, do jakiego przedszkola zapisać dziecko, to polecam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.