To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

niedaleko Krupówek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamula-1
Macie dziewczyny,namiary na pensjonat niedaleko Krupówek,lub inne lokum?Mieszkanie w bloku wykluczone:)
joana_m
hej. ja byłam we wrzesniu w pensjonacie 5 minut od krupówek, 7 minut od gubałówki. warunki rewelacyjne, ale nie ma placu zabaw ani ogródka nawet. płaciłam 50 zł za nocleg od osoby, dziecka 2 letniego nie policzyli. bardzo fajny właściciel.






tu ich strona
https://www.paczynscy.ezakopane.pl/mdn/

a tu na mapie


jak coÅ› to pytaj.
green
Jakis czas temu bylismy tutaj:
Arkady 2
bardzo fajne miejsce, super warunki, 2 minutki do Krupówek, pod Gubałówkę tez. Mankament - brak parkingu.
bumbum
My akurat wróciliśmy ze świąt w Zakopcu.Polecam pensjonat Sośnica,pokój duży,przestronny,z balkonem i widokiem na góry,do dyzpozycji gości basen,jedzenie przepyszne,300 m do Krupówek 06.gif
pensonat Sośnica
mamula-1
Dalej ciÄ…gnÄ™ temat i czekam na namiary:)
Aga H
wyciÄ…gam, bo gdzie dzwoniÄ™, tam w moim terminie miejsc nie ma icon_sad.gif
amore
Też szukam sprawdzonych kwater przy Krupówkach na wakacje nocleg do 50zł.Uda się coś w tej cenie?
Sabina91
Pojechaliśmy do Zakopanego "w ciemno", tymczasem z noclegiem nie było żadnego problemu, mnóstwo wolnych pokoi w cenie 30-35zł os, 5min od Krupówek
amore
Wolę coś sprawdzonego,po kilkunastogodzinnej jeździe pociągiem z Gdyni nie mam już siły na szukanie noclegów:))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.