To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SÅ‚aba krecha

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nessi
Moja koleżanka stara się o dziecko, no może nie stara, ale niespecjalnie zabezpiecza się przed ciążą (tabletki bierze w kratkę).
Od jakiegoś tygodnia zdarzyło jej się wymiotować, zrobiła test - wynik negatywny. Pyta się mnie co ma o tym sadzić. No ja będąc w 4 tc zrobiłam test i również wyszedł mi negatywny, wiec mówię jej, żeby sie tym wynikiem do końca nie sugerowała. Wiec na wszelki wypadek przestała brać tabletki. Dzisiaj dzwoni i mówi, że znów test zrobiła. Rano nic nie zauważyła, ale później oglądając dokładnie test dostrzegła słabo,jaśniutką drugą kreskę. I się mnie pyta czy w ciąży jest. No dla mnie kreska to kreska, skoro jest, to oznacza, że doszło do zapłodnienia. Czy mam rację? Wy kobitki na pewno lepiej wiecie;) Ja się na testach kiepsko znam, bo mi albo nic nie pokazał a jak już lekarz potwierdził ciążę, zrobiłam kolejny test, to ukazały sie dwie tłuste krechy. Więc ja tam wątpliwości nie miałam.

Z góry dziękuję za odp icon_wink.gif



Ta słabo doświadczona M. icon_smile.gif
Silije
Może jest jeszcze mało hormonu w moczu. Jeśli nie przeżyje w oczekiwaniu kilku dni to może zrobić beta HCG z krwi. Ja miałam bardzo bledziutką niewyraźną kreskę, ale pokazała się w okienku testowym od razu.
Myssia
Ja też miałam bardzo bladziutką i tez odrazu. W ulotkach tych testów jest informacja w ogóle, że test należy czytać w określonym czasie, bo potem wynik może ulec zmianie
Wiewi
ja robiłam dwa testy, w odstępie 2 dni. na obu blada kreseczka. ale również od razu.
Ola81
Test odczytuje sie po kilku minutach. Jeżeli poleży dłużej wynik może być mylny. Niech zrobi jeszcze jeden i odczyta po takim czasie jak jest na ulotce. Póxniej niech już nie sprawdza. U mnie też po jakimś czasie pokazała się druga słaba kreseczka. Ale ciąży nie było.
zuza1313
Na tęscie jest napisane ile czasu ważny jest wynik. II kreska po czasie jest nie ważna, bo jak test wysycha zachodzą jeszcze reakcje chemiczne i dlatego czasami widać II kreskę. Co innego gdy pojawi się słaba kreska od razu. Ja miałam podobnie, wiec się trochę podszkoliłam w tym temacie. Po czasie jak spojrzałam było coś widać,oczywiście ciąży nie było. Koleżanka może tez zadzwonić do producenta testu i zapytać na wszelki wypadek.
Nessi
za dwa tyg ma wizytę u gina, ale wątpie, żeby tyle wytrzymała 03.gif Szkoda kasy na te testy, zwłaszcza, że z wynikami róznie bywa. Dzisiaj jej powiem, żeby na bete poszła.

Mili84
robiac test wyszła jedna kreska gdy spojrzałam na niego za jakies 15-20min wyszła druga blada bladziusieńka za ok tydzien zrobiłam nastepny test wyszły bladziutka ale odrazu(3tc) w 4 tc lekarz potwierdził ciąże.
pzdr
dami10
Mi w 6 t.c. wyszła bladziutka druga krecha, a ciąża była już potwierdzona przez lekarza icon_smile.gif
naples
Powtorzyc test za jakis czas, albo zrobic beta.
logomama
U mnie test wyszedł idealnie i to w dwóch przypadkach icon_smile.gif Nie można sprawdzać testu po godzinie, bo wszystko się rozmywa, ale po chwili od momentu wkropienia moczu widać wszystko idealnie.Ale dla potwierdzenia robiłam badanie z krwi, bo podobno z moczu ma prawo nie wyjść w pierwszym tygodniu.
katiek
Mój test nadal pokazuje 2 kreski choć robiony był ponad 8 lat temu 03.gif
Nessi
Mój ma pół roku i tez dwie mocne krechy, będzie pamiątka 03.gif

A co do koleżanki, to nie była w ciąży. Cos nie tak jednak z testem było.
m4rusia
CYTAT(katiek @ Mon, 07 Dec 2009 - 17:12) *
Mój test nadal pokazuje 2 kreski choć robiony był ponad 8 lat temu 03.gif


Mój pierwszy test z 27. 06. 2000r do tej pory pokazuje dwie krechy icon_smile.gif Drugi robiony kilka tygodni temu też icon_smile.gif
katiek
M4R7U6H4% wiesz jakie to było fajne, jak się Kinga zdziwiła jak jej ten test pokazałam?? Tomkowy też mam, ale ten jej, to jest taki magiczny, pierwszy i pełen zszokowanego niedowierzania-bo ja ponoć mieć dzieci nie miałam 04.gif .
Jak mi jeszcze kiedyś tak lekarz powie, to sobie kupię żelazne gatki, bo dwójka mi wystarcza w 100%
Aguś24
u mnie wczoraj z porannego moczu od razu w sekundę pokazał 2 mocne krechy icon_wink.gif a też mi mówili ze dzidzi mieć nie będę nienie.gif
m4rusia
No to gratulujemy icon_smile.gif
bobi
U mnie też test pokazał słabą drugą kreskę, ale powtórzyłam test po trzech dniach, ale z innej firmy i pokazał wyraźną drugą kreskę. icon_razz.gif
m4rusia
No to chyba pora by ktoś założył "grudniówki 2010" icon_biggrin.gif
GratulujÄ™!!!
Dirty Diana
CYTAT(M4R7U6H4% @ Wed, 31 Mar 2010 - 15:36) *
No to chyba pora by ktoś założył "grudniówki 2010" icon_biggrin.gif
GratulujÄ™!!!

ŻArtujesz?! To już???
bobi
Ja się załapię jeszcze na listopad, ostatania @ była 13 luty
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.