To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gratislavia - festiwal gier planszowych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
https://gratislavia.blogspot.com/

Zapraszam serdecznie, impreza zarówno dla maniaków, jak i tych, którzy chcieliby się zapoznać z nowoczesnymi grami planszowymi, dalekimi od popularnego chińczyka czy scrabble'a. Dla dorosłych i dla dzieci też.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam i polecam icon_smile.gif
paulap
Że też nie bliżej....
skanna
Może Gliwice jednak bliżej? icon_wink.gif
Ewcia!
Zapraszasz czyli współorganizujesz icon_smile.gif ?
skanna
Jak zawsze icon_smile.gif Już czwarty raz. Można mnie znaleźć w 607 albo spotkać latającą w pośpiechu po korytarzu icon_biggrin.gif
Ewcia!
Ale znajdujesz czas, żeby troche pograć?

Zachęcam się, bylyśmy z młodymi na warsztatach gier logicznych w IM w czasie Festiwalu nauki (to tez chyba Coloseum organizował) , fajnie było, tylko troche mało czasu, ale poznałysmy żólwie i Skybridge.
Lubimy planszówki, chociaż najczęsciej gramy w "stare" i znane gry, ostatnio ,od lat w sumie, w Osadników. Lub Wysokie napięcie. Lub carcassonne icon_smile.gif

Chetnie przyszłabym popatrzec (pograc) w pociągi, podobno świetne, tylko nie wiem, czy dam rade w sobotę... Postaram się coś wykombinować!
Dzięki za informację i zaproszenie icon_smile.gif
skanna
W czasie festiwalu "niebieskie koszulki" nie grajÄ…, bo czasu nie ma, tyle roboty.

A w jaki dzień byłaś na festiwalu nauki? Bo ja spędziłam tam cały czwartek i piątek, ale na drugim końcu korytarza w stosunku do sali ze Skybridgem icon_smile.gif.
Jak nie w sobotę, to w niedzielę, choć dorwanie się do pociągów może być trudne, bo będą rozgrywane eliminacje do mistrzostw świata, nie wiem, ile będziemy mieć konkretnie egzemplarzy. Ale jest mnóstwo innych fajnych gier icon_smile.gif.
Poza tym, zawsze możesz przyjść w niedzielę. A jak nie wyrobisz, to na pociągi możemy się kiedyś umówić - mogę toto przywieźć (plus jedną chętną do grania) i zademonstrować icon_smile.gif
Ewcia!
W sobotÄ™ w czasie maratonu mat.
Było luźno więc w 601 .
Na pociągi to na poczatek popatrzę, przypuszczam, że instrukcja nie na 3 linijki , więc nie porwałabym się grać z obcymi bez przygotowania icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.