To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 8 ::::::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
*eFcIa*

























Na razie wersja minimalna.... specjalnie dla dziewczyn co nigdy nie widzą pierwszej strony, myślę, że taka ilość zdjęć będzie się zawsze wyświetlać 06.gif
agaa.
Efcia- to Ty twórz a my dokończymy tamten wąteczek 06.gif
No i melduję sie oczywiście w następnej części 29.gif
betina_t
To ja też się zamelduję icon_biggrin.gif
agaa.
Zapraszamy tutaj bo 7 już zamknięta 06.gif
shira
ależ my się gaduły zrobiły icon_smile.gif

no to witam siebie i resztę w 8 części 'noworocznych dzieciaczków'
hmmmmmmmmmmmm....dobijemy kiedyÅ› do setki? 29.gif 29.gif
Wyobrażacie sobie nasze brzdące po naście lat ....dopiero będzie o czym pisać hihihih



a ten ekspres za prawie 6 koła 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
jak nie gotuje, sprzÄ…ta i nie pierzei funkcji niani nie ma....... to ja nie chcÄ™!!!!!! icon_twisted.gif 02.gif 08.gif 43.gif
agaa.
CYTAT(shira @ Wed, 04 Nov 2009 - 21:20) *
a ten ekspres za prawie 6 koła 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
jak nie gotuje, sprzÄ…ta i nie pierzei funkcji niani nie ma....... to ja nie chcÄ™!!!!!! icon_twisted.gif 02.gif 08.gif 43.gif

Ja też nie chcę, no może jak by zmywał to bym go kupiła 29.gif 04.gif 04.gif
*eFcIa*
Ej Laseczki.... mam rewelacyjną koncepcję na pierwszą stronkę ale porzebuje 3 fotki od każdej!
Filip_inka
to i ja sie witam w 8 czesci i oby jak najmniej kilkudniowych przestojow bylo...icon_smile.gif

shira a co dopiero jak jako babcie bedziemy tu zdawac relacje o wnukach 04.gif 04.gif 04.gif

ja nie jestem wielkim kawoszem i zadowalam sie rozpuszczalna jacobs gold lub nescafe z mlekiem. Kilka lat pilam czarna ale B pije z mlekiem, a kto z kim przystaje to.... za to B kiedys pil tylko z ekspresu, a teraz tez rozpuszczalna:) poszlismy na kompromis hehehe
xxyy
To ja na stare smieci zagladam...a Wy juz tutaj.
Biore ten ekspress icon_smile.gif
agaa.
AiB- a ja bez kawy życ nie mogę, jak rano nie wypiję (zaraz jak wstanę) to nie wiem jak się nazywam, zazwyczaj po południu piję drugą ale w tedy to juz rozpuszczalną.
W ogóle kiedyś kawę to ja tylko rozpuszczalną piłam i do tego z mlekiem ale mój M jak zaczął do mnie chodzić to o tylko prawdziwą i tak się nauczyłam i bez kay to jak bez ręki 29.gif 29.gif
agaa.
CYTAT(Leni @ Wed, 04 Nov 2009 - 21:44) *
Biore ten ekspress icon_smile.gif

Ale Ty tak poważnie 29.gif 02.gif

Stare śmieci zamknięte, najwyższa pora spróbować czegoś nowego, czyli części 8 04.gif 04.gif
xxyy
tzn biore ta kafeterie za 100 zl 04.gif

Efcia poslalam Ci zdjecia na e-maila. Mozesz sprawdzic? Jutro rano ostania szansa na poslanie jak Ci sie nie otworza.
agaa.
Dziewczyny, ale widziałyście że ktoś kupił ten ekspres 37.gif
Pewnie ma jakiÅ› bar albo restauracje, no bo po co komu w domu takie drogie "coÅ›" 06.gif
*eFcIa*
Leni mam dzięki 06.gif

A kupujÄ… ludzie takie drogie rzeczy, tak samo jak tÄ™ kuchniÄ™ dla dzieci za 1 000 i 1 500 37.gif
agaa.
Idę spać, dobranoc 06.gif
Filip_inka
Agga a ja kawe moge wypic w lozku o 22 i w ogole na mnie to nie dziala. Pije raczej codziennie ale to dla przyjemnosci. Zreszta wszyscy sie smieja ze mnie, bo jak rano zrobie, to pije ja pol dnia. Wkurzam sie jak ktos mi ja wyleje, bo zimna juz byla...
ja sie postaram wyslac zdjecia jutro, bo dzis cosik mnie telepie i ide spac
dobranoc
xxyy
To Wam powiem , ze my miesiecznie placimy za wynajem mieszkania ( wcale nie luksusy) tyle co kosztuje ten ekspress.
Zlobek miesecznie kosztuje , fakt prywatny, 1/4 tego cuda!

edit

mieszkanie + oplaty
Filip_inka
Leni milego lotu!
Ciesze sie bardzo, ze wreszcie sie poznamy:)
xxyy
Ja tez icon_smile.gif
*eFcIa*
Oooooo widze zlocik to koniecznie foty 06.gif

A Netty ma kreche czytała przed chwila stary watek i nie zamedlowala sie na nowym nienie.gif Juz calkiem nas zaniedbujesz babo wstretna... chyba chcesz wymusic na mnie przyjazd do Ciebie w celu skopania Twojego pieknego tyleczka!!!!

Leni to przyjemnego lotu i pobytu w Polsce icon_smile.gif
xxyy
Efcia, dziekuje, Wychodzimy z domu o 15 stej, jeszcze tu zerkne!
*eFcIa*
Skończyłam 29.gif
xxyy
Efcia mowe mi odjelo, Ty to potrafisz!

Zerknelam na godzine , kiedy pisalas swojego posta, z skonczylas. O 2 nad ranem???

Dzieki! Chyba juz bedziesz obslugiwac nasze watki dozywotnio 03.gif
agaa.
Leni- no zatkało mnie, tyle płacicie za mieszkanie 10.gif 23.gif
Prawie spadłam z krzesełka 29.gif
Szerokiego nieba Wam życzę i szczęśliwej podróży

Efcia- 1 stronka super 06.gif
Filip_inka
hejka
efcia szacuneczek:) zdolna bestyjka jestes!!!
Leni czemu tak wczesnie musicie wyjsc? Daleko macie do lotniska?
xxyy
Aga
zarobki na zachodzie sa niby bardzo wysokie w przeliczeniu ale odpowiednio sie placi za mieszkanie i wszystko.


AIB
no o 15.30, mamy 2 godz do Hamburga
wenua
Hello
Filip_inka
CYTAT(wenua @ Thu, 05 Nov 2009 - 09:56) *
Hello



wenua to nam sie rozpisala 04.gif 29.gif 04.gif
xxyy
CYTAT(Aga i Bruno @ Thu, 05 Nov 2009 - 11:59) *
wenua to nam sie rozpisala 04.gif 29.gif 04.gif



he he , ja to sie ciesze, ze choc tyle icon_wink.gif
*eFcIa*
Hej Laseczki

Dzięki za komplementa 06.gif ..... dziewczyny z rówieśniczek podały mi stronkę do tego i teraz będę się tym bawić, już photoscape pójdzie w odstawkę... i postanowiłam potrenować na naszej pierwszej stronce..
A no poszłam spać o 2giej 37.gif ale ja tak zawsze chodzie spać 06.gif

No mnie też zszokowała kwota waszych wydatków, ale tak myślałam, że w porównaniu do zarobków to nie jest to aż tak dużo jak dla nas tu w Polsce... dobra idę sprzątać i potem na posiedzenie u lekarza... bo młoda ma katar i znów kaszle i się o nią martwię a numerków już nie ma, więc się nasiedzimy tam 21.gif
magdulichaa
Witam i meldujÄ™ siÄ™ na posterunku!!!

Pogodna u mnie fatalna, pada, wiatr, zimno, buuuuuuu!!!

Pierwsza strona Efcia superowa!!!

Leni spokojnego lotu!!!

I wiecie co? Byłaym dziś kolejny raz u gastrologa i wiecie co on podejrzewa? CELIAKIE, mam zrobić jakieś dodatkowe badania i albo się potwierdzi albo trzeba szukać gdzie indziej

Wszystkim życzę miłego dnia!
magdulichaa
Efcia a mogłabyś podać tą stronkę blagam.gif oczywiście nie zamierzam robić ci komkurencji, ale tak na domowy użytek - lubię bawić się takimi rzeczami tzn. obróbką zdjęć!
wenua
O widze ze mi sie leciutka repremeda dostala no to sie poprawiam.

Wenua dziecko zawiozla do przedszkola pranie drugie sie robi, maile powysylala teraz je sniadanie i robi remanent w lwkach bo sie tego tyle nazbieralo a wiekszosc juz przeterminowana. Goraczka wciaz 37,9 ale to juz nie to co 39 icon_smile.gif

Leni udanego lotu i pobytu w Polsce. To co kto sie spotyka w W-wie? Moze Owiawa do was dolaczy. Tak czy siak zazdraszczam. Wypijcie moje zdrowko icon_smile.gif
A i mialam ci sie pytac jak tam zaciazanie? U nas kicha!

Efcia stronka glowna jak zwykle pikna!!!

magducha mam nadzieje ze cie dobrze zdjagnozuja i szybko wylecza.

Agga ja ci zapomnialam napisac ze Kaja slicznie w tej fryzurce wyglada i te wielkie oczyska icon_smile.gif A sama nie myslalas zeby sie tak sciac - mysle ze bardzo ladnie bys wygladala icon_smile.gif

Co do mowienia Oliski to ostatnio nic nowego nie mowi ale za to powtarza non stop. Mysle tez ze teraz ma duza stycznosc ze szwedzkim wiec pewnie troszke zastoj bedzie w nowym slownictwie dopoki sie nie przestawi na dwa jezyki.

Co do wydatkow to u nas podobnie jak u Leni wiec ceny typu 1500zl mnie nie szokuja icon_wink.gif
magdulichaa
Wenua dzięki!

A co do mowy mojej Agi - i tu się pochwalę mówi bardzo ładnie, proste zdania układa, bez problemu z nią "porozmawiam", wiadomo trochę zniekształca, albo ma problem w wymówieniem i tak np.
- kocham to jest "kokam"
- Magdusia - Adziusia
- Szymon - Simon
- parasol - pasatol

ogólnie ładnie mówi i najfajniejsza jest jak mówi do Szymka z takim odpowiednim wyrazem twarzy
- nie ma mowy, nie oddam tego....
Filip_inka
CYTAT(magdulichaa @ Thu, 05 Nov 2009 - 11:13) *
Wenua dzięki!
ogólnie ładnie mówi i najfajniejsza jest jak mówi do Szymka z takim odpowiednim wyrazem twarzy
- nie ma mowy, nie oddam tego....


to musi faktycznie slodko wygladac:)

wenua fajnie, ze sie odezwalas:) duzo zdrowka dla Ciebie!
owiwia i Dolorez podobno zglosily chec do spotkania wiec mam nadzieje, ze sie uda:)
agaa.
No właśnie Efcia- daj ten program, sama jestem ciekawa co to za wynalazek 06.gif
Ja już obiadek gotuje, jak Kaja wstanie to już będzie gotowy.
Tak, tak ona dzisiaj śpi haha 06.gif 06.gif
*eFcIa*
CYTAT(Aga i Bruno @ Thu, 05 Nov 2009 - 11:37) *
owiwia i Dolorez podobno zglosily chec do spotkania wiec mam nadzieje, ze sie uda:)

Ale macie faaaaajnie też bym Was chętnie poznała WSZYSTKIE!!!!! 06.gif
agaa.
Dziewczyny z Warszawy- Wy to już dawno powinniście się spotkać, mieszkacie w jednym mieście i jeszcze się nie znacie nienie.gif
Jak ja bym tam mieszkała to byśmy sie spotykały codziennie aż byście mnie miały dosyć - żartowałam 04.gif 29.gif 29.gif
Filip_inka
CYTAT(agaa22 @ Thu, 05 Nov 2009 - 12:14) *
Dziewczyny z Warszawy- Wy to już dawno powinniście się spotkać, mieszkacie w jednym mieście i jeszcze się nie znacie nienie.gif


Do tego prawdopodobnie blisko siebie 29.gif
xxyy
To Leni musi leciec taki kawal drogi by zebrac do kupy nasze Warszawianki 06.gif
agaa.
Boszzzz, ja już nie mam słów, i w ogóle to jak to możliwe!!!!!!!!!! 10.gif 23.gif 23.gif

Zobaczcie koniecznie
*eFcIa*
CYTAT(Leni @ Thu, 05 Nov 2009 - 12:32) *
To Leni musi leciec taki kawal drogi by zebrac do kupy nasze Warszawianki 06.gif


I bardzo dobrze Leni, że tam jedziesz, bo aż ja sama sie dziwie, że w jednym mieście Was tyle jest i że od 2 lat nawet weekendu dla siebie nie poświęciłyście, aby się spotkać nienie.gif

Dobra idziemy do lekarza..... 3majcie kciuki oby to bylo tylko od zębów...
xxyy
Aga jest to mozliwe, przeciez niektore 11 latki sa juz fizycznie zdolne.
A to, ze tak szybko rozpoczynaja wspolzycie to juz inna bajka.
agaa.
Leni- ja wiem że są "zdolne" tylko chodzi mi o to że w tym wieku już takie rzeczy 11- sto latkom przychodzą do głowy.
Ona zresztą sama tam pisze że dopiero co bawiła sie lalkami, zabawkami a teraz ma dziecko, więc mogła dalej się tymi lalkami bawić a nie robić takie rzeczy 43.gif
magdulichaa
Dla mnie to jest jeden wielki szok!!!
*eFcIa*
No niezły artykuł... fajnie, że chłopak został przy niej i wziął z nią ślub i ją kocha, przynamniej nie jest sama... Dziewczynka najwyraźniej nie została jeszcze uświadomiona o sexie... wyczytałam, że wychowywała ją babcia, więc nie wydaje mi się, żeby babci przyszło do głowy, że ona może już uprawiać sex... tym bardziej, że w jej czasach to ten pierwszy raz robiło się z mężem... Dziewczynka najwyraźniej po tym jak ją chłopak obronił zaprzyjaźniła się z nim zaufała mu, zakochała się i zrobiła to nie wiedząc co tak naprawdę robi i jakie tego będą konsekwencje.. Najważniejsze, że nie jest sama...
agaa.
Efcia- Ty mi tu nie filozofuj tylko dawaj ten program do przerabiani zdjęć hahahahah 29.gif 29.gif 04.gif 04.gif
magdulichaa
No dokładnie - dawaj ten program!!!
xxyy
Jesli chodzi o wspolzycie w tak mlodym wieku, to po pobycie w Anglii juz mnie nic nie zdziwi 29.gif
A ze nie nie rodza majac ponizej 15 roku to wcale nie wynika z tego , ze sa takie rozsadne i sie zabezpieczaja 48.gif


Ale wrocmy do rzeczy przyjemnych, moi panowie spia by sie zregenerowac przed trudami podrozy 03.gif , ale zaraz ich brutalnie zbudze 06.gif

Jeszcze Wam szybko powiem, jak wczoraj nam sie zrobilo przykro. Przyszedl maz i Robus nas zaprowadzil do swojego pokoju, kazal usiasc i chcial sie bawic. Po kilku minutach zesmy sie z mezem zagadali . W pewnym momencie spojrzalam na Robcia, ten tak dziwnie wyglada, smutno na mnie patrzy trzymajac misia i mu sie brodka trzesie jakby zaraz mial zaplakac...Biedak zaprosil nas do zabawy a ci durni tepi dorosli wykazali sie zerem wrazliwosci i gadali o swoich sprawach.

A co najgorsze kilka dni wczesniej byla taka sama sytuacja tylko zajeta rozmowa nagle oberwalam misiem Padington tak mozno od Robcia , ze od tych misiowych plastikowych butow to mialam sinca na nosie przez kilka dni. Wtedy tez chodzilo o to , ze nie zwracalismy na Robcia uwagi i biedak nie wytrzymal.

Slowo daje juz nigdy wiecej. Dorosli to jednak egoistyczni potrafia byc 32.gif

no to pa, do napisania po 23 listoada
trzymajcie sie !
DOLOREZ
meldujÄ™ siÄ™ i ja 06.gif

AiB co to znaczy podobno wyraziły chęć spotkania? - pewnie że będziemy!!! a co chciałabyś tylko sama poznać Leni - prowodyra naszego zlotu??? 04.gif 04.gif tak na poważnie meldujemy się zgodnie z ustaleniami 06.gif
Leni dawaj dawaj do nas i do zobaczenia w sobotę - oj będzie się działo 37.gif

Efcia fotki prześlę ci dzisiaj wieczofrem lub jutro najpóźniej - nie za późno będzie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.