To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

JakÄ… ksiÄ…zkÄ™ polecacie na jesienne wieczory?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lady Pink
Na początku witam wszystkie mamy i przyszłe mamy icon_smile.gif

Bardzo lubię czytać - głownie literaturę wspólczesną - książki obyczajowe i kryminały.

Aktualnie przerabiam Heinnga Mankella - super autor który potrafi przytrzymać czytelnika przy książce icon_smile.gif

Teraz czytam PiÄ…tÄ… kobietÄ™ - bardzo fajna icon_smile.gif

A co wy kobitki czytacie?


Agnieszka AZJ
Może zajrzyj do watku "Nasze lektury", tam jest aktualny wykaz tego, co czytamy icon_smile.gif

Edit:
Najatualniejsza icon_smile.gif ostatnia strona
sylwia65
Ja polecam Jamesa Pattersona, wszystkie czesci z Alexem Crossem.
Ma.
A ja polecam Weronika postanawia umrzec....P.Coehlo(nie wiem czy tak sie to pisze)....teraz powsyal film na podstawie tejze ksiazki.
Samotnosc w sieci J.L. Wiśniewskiego, cuna ksiazka...czytalam ja kilka razy...i chetnie wrocilabym do niej ponownie, ale akyualne zajecia nie pozwalaja...
...hmm, tyle tych ksiazek w zyciu czytalam, a jak przyjdzie wymienic nazwe to jakos tytuly mi gina...czytalam nie dawnio taka jedna ciekawa...kurcze, jak przypomni mi sie tytul to napisze go 06.gif
goralka
Właśnie skończyłam czytać "Kurs do Genewy", autor Bartłomiej Rychter. Wg mnie znakomita i mogę w 1000% polecić icon_smile.gif
dede
Na jesienne wieczory to na pewno coś niekoniecznie wesołego, bardziej refleksyjnego... Zdecydowanie czymś takim są "Notatki z wystawy" Patricka Gale'a, które ostatnio przeczytałem. Doskonały dramat psychologiczny o malarce cierpiącej na depresję...
Lady Pink
CYTAT(*magdalenka* @ Tue, 10 Nov 2009 - 13:47) *
A ja polecam [b]Weronika postanawia umrzec[/b]....P.Coehlo(nie wiem czy tak sie to pisze)....teraz powsyal film na podstawie tejze ksiazki.
Samotnosc w sieci J.L. Wiśniewskiego, cuna ksiazka...czytalam ja kilka razy...i chetnie wrocilabym do niej ponownie, ale akyualne zajecia nie pozwalaja...
...hmm, tyle tych ksiazek w zyciu czytalam, a jak przyjdzie wymienic nazwe to jakos tytuly mi gina...czytalam nie dawnio taka jedna ciekawa...kurcze, jak przypomni mi sie tytul to napisze go 06.gif



Czytałam- całkiem fajna , choć nie jest to książka z serii lekkich łatwych i przyjemnych, a o Samotności całkiem zapomniałam ...ale już ją wpisałam na listę książek oczekujących icon_biggrin.gif
fafura
Stephen Frey- "Prezes", "Protegowany", "Sukcesorka"- 3 części dotyczące pewnej spółki kapitalowej prowadzonej przez Christopera Gilleta - "Wielkie pieniądze, zbrodnia i misterny spisek w thrillerze korporacyjnym".
Zdecydowanie polecam!
Ma.
CYTAT(Lady Pink @ Sun, 15 Nov 2009 - 17:36) *
Czytałam- całkiem fajna , choć nie jest to książka z serii lekkich łatwych i przyjemnych, a o Samotności całkiem zapomniałam ...ale już ją wpisałam na listę książek oczekujących icon_biggrin.gif



No fakt, do ksiazek ktore sie od tak bierze i czyta nie naleza...dla mnie wyjatkowo szczegolna jest Samotnosc w sieci, dluugo nie moglam sie po niej pozbierac.

Aha, ja dla fanow zespolu Dzem, albo ogolnie tych ktorzy lubia biografie polecam ksiazke Rysiek
bubka
Ja polecam książkę Patricka Galea "Notatki z wystawy". Jest to obyczjowo-psychologiczny tekst o kobiecie chorej na depresje, która jest malarką i umiera. Książka opowiada o jej trudnych relacjach rodzinnych i cofa się w czasie do różnych momentów z życia wszystkich członków bliskich Rachel. Piękna opowieść, bardzo empatyczna i ciepła.
alexxa
Wprawdzie już zima, ale na zimowe wieczory też się nada - " Lista marzeń" Lori Nelson Spielman. Na pewno spodoba się tym, którzy lubią historie miłosne z happy endem icon_smile.gif
Trio
Ostatnia Arystokratka - Erzin Bocek / umrzecie ze śmiechu!
makarena
Plecam "Tam gdzie nie sięga juz cień" oraz " Julita i hustawki" Hanna Kowalewska i Joanny Bator kryminał "Ciemno prawie noc"
Trio
Hotel szczęśliwych ślubów - tylko wyleciała mi z głowy autorka.
kamyki_80
Najlepiej jakieś książki relaksujące, które nie czyta się trudno... Zmierzch polecam
Peggie
Dziewczyna z pociągu to genialna książka i naprawdę polecam.
teresa30
Właśnie kończę książkę "Rośliny niezgody" i jeśli czytacie książki popularno-naukowe, to polecam - książka nietypowa i przez to interesująca, o uzdolnionym naukowcu próbującym zmienić nastawienie ludzi do roślin genetycznie modyfikowalnych.
muppet
Zdecydowanie kryminały Deavera. Wciągają od pierwszych stron.
domi
CYTAT(dede @ Thu, 12 Nov 2009 - 13:20) *
Na jesienne wieczory to na pewno coś niekoniecznie wesołego, bardziej refleksyjnego... Z

Jeśli ktoś lubi klimaty refleksyjne i zadowoli się poezją prostą i lekką, to zachęcam do przeczytania tomiku.
Brigit
Polecam "Światło którego nie widać". Piękna książka, bardzo dobrze napisana.
tynqqa01
Na jesienno zimowe wieczory najlepszy jest kryminał albo jakiś lekki romans icon_smile.gif Przynajmniej mi się teraz najlepiej właśnie to czyta icon_smile.gif
muppet
Mnie ostatnio spodobały się książki Jojo Moyes. Bardzo dobrze się je czyta i są niegłupie.
marcinkowa003
Obecnie czytam książkę pt: "W żywe oczy" - wydaje się być całkiem niezła i żałuję, że nie mam dłuższej chwili, żeby ją czytać. Ale myślę, że nie będę żałować icon_smile.gif
Marion
Mi zazwyczaj jesienią włącza się czas na czytanie Jane Austen, więc Duma i uprzedzenie co roku są odkurzane.
Marko0
Wieczorami najbardziej lubię czytać książki z gatunku: horror. Moim zdecydowanym autorem jest Stephen King.
Jestem osobą, która nie przepada za kupowaniem książek a księgarniach, ponieważ trzeba na książkę wydać 50zł a po przeczytaniu lezy i kurzy się na półce. Biblioteki też nie rozwiązują mojego problemu gdyż nie lubię czytać na szybko.
Idealną opcją są dla mnie antykwariaty. Dobrze jeżeli antykwariat po za sprzedażą książek prowadzi też skup. Wtedy kupuję książkę, po przeczytaniu sprzeję a biorę nową. Sytuacja idealna. Mam kilka antykwariatów, które lubie ale jedynym który znam i prowadzi skup książek jest antykwariat Amicus - https://www.antykwariat-amicus.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.