To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prośba o pomoc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Mam ogromną prośbę.
Planuje zakupic cos w internecie do nowego domu.
Coś jest dośc sporych rozmiarów i nie tanie.

Firma miesci sie w Szczecinie a raczej na peryferiach- Zdroje- Kijewo- gdzies miedzy tym- oczywiscie adres dokładny posiadam

I mam pytanie- czy któraś dobra dusza mieszka gdzies w pobliżu i byłaby uprzejma podjechac i obaczyc to cos " na żywo"- bo jakos mam obawy zeby nie kupic czegos co sie do uzytku nie bedzie za tydzien nadawało
szantrapa
No ja mieszkam prawie przy krzyżówce w Zdrojach, dokładnie w Dąbiu ale na pograniczu ze Zdrojami i os. Słonecznym. Musiałabyś adres podać, jak to nie jest bardzo daleko ode mnie to pewnie, na jeżdżenie daleko nie bardzo mam możliwości logistyczne icon_biggrin.gif
okko
Magda to jest przy ulicy Struga jesli dobrze umiem na mapie szukac to chyba niedaleko od Ciebie?

Jesli dałabys rade to napisze ci na PW o co chodzi dokładnie- i bede wdzieczna jak stad do Szczecina icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(okkko @ Tue, 10 Nov 2009 - 19:45) *
Magda to jest przy ulicy Struga jesli dobrze umiem na mapie szukac to chyba niedaleko od Ciebie?

Jesli dałabys rade to napisze ci na PW o co chodzi dokładnie- i bede wdzieczna jak stad do Szczecina icon_wink.gif



Struga jest bardzo długa icon_wink.gif zalezy jaki odcinek. Do samej Struga mam z pół kilometra autem, w linii prostej mniej nawet , jest równoległa do mojej ulicy. Jak masz jakiś plan miasta to mieszkam w okolicy Castoramy i Leroy Merlina , one mają adres właśnie Struga albo Wiosenna. Tak jak pisałam, jeśli to nie bardzo daleko to podjadę chętnie icon_smile.gif
okko
Napisze na PW- dzieki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.