To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie krzesełko do karmienia?:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madziara81
Zamierzam kupić krzesełko do karmienia.
Zastanawiam sie nad modelem zuma firmy inglesina. (prosze wpisac sobie w google, wyglada na prawde swietnie, sa rozne wzory). jest drogie ok 800 zl jest to krzeselko wloskiej firmy, model nazywa sie zuma. myslicie , ze warto? z jakich krzeselek wy korzystacie?icon_biggrin.gif
Tigerek
Chyba dziś widziałam podobny wątek...
madziara81
CYTAT(Tigerek @ Wed, 18 Nov 2009 - 23:52) *
Chyba dziś widziałam podobny wątek...

Prawdopodobnie moj na jakimđ innym forum, nikt nie chce się wypowiedzięć, więć postanowiłam założyć kilka wątków.
To jak z tym krzesełkiem? Ktoś coś poradzi?
magda23
Jest kilka watków na ten temat. Ale jeżeli chodzi op krzesełko do karmienia to myśle,że nie ma co oszczędzac i kupic po prostu coś dobrego. To wymienione przez Ciebie kosztuje 800zl,ale poszukaj jeszcze w sklepach internetowych,znajdziesz po prostu taniej. Najlepiej w akcesoriach dziecięcych,z doświadczenia moge polecic sklep https://www.tututu.pl/index.php wg mnie jeden z najlepszych,ale to tylko moja opinia. Jak coś znajdziesz to napisz,ocenimy.
Sabinaa
Edit: widzę że pytanie już nieaktualne bo wątek staryyy
madzialenna
Widzę że nie aktywny wątek ale napisze jaki ja miałam.

JA miałam coś typu CAM CAMPIONE FOTELIK tylko że na 4 kółkach i mogłam sobie jeździć po całym domu bez problemów, według mnie nie trzeba wydawać dużo kasy na fotelik bo te tańsze również są dobre i się sprawdzają.
ulamisiula
Mi sie bardzo podoba takie krzesłko razem z huśtawką.2w1 [edit: moderator]
Mam zamiar je zamówić zaraz po świetach bo córcia już w leżaczku nie chce jeść i zaczyna ładnie siedzieć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.