To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilne pytanie do neurologa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

EwaKW
Witam
Jak w temacie. Czy nerwiak nerwu VIII może narobić kłopotu podczas lotu samolotem?
Jest to mały guz w fazie obserwacji, przed podjęciem decyzji co z nim dalej zrobić.

pozdrawiam
Ewa
Ma.
A co lekarz na to?
EwaKW
Nie mam telefonicznego konktaktu z lekarzem. Wycieczka kupiona wczoraj wylot za tydzień, terminy wizyt u specjalisty (prywatnie) kilkunastodniowe.
monilka
EwaKw ja w razie potrzeby szybkiego kontaktu z neurologiem kiedy nasz prowadzący nie odpowiada dzwonię zawsze do szpitala na oddział neurologi i tam zawsze lekarz prowadzący udziela mi informacji. Może spróbuj tą drogą. Wiem, że nie w każdym szpitalu telefonicznie chcą udzielać informacji, ale może się uda
cydorka
ja nie neurolog ale
po pierwsze kopne w de że nie dzwoni do swojego lekarza rodzinnego 29.gif
po drugie temu komuÅ› siÄ™ generalnie przyda to forum
https://nerwiak.netmark.pl/


tak na "zdrowego rozsądka" to nie powinien narobić kłopotu

tak na szybko można się spróbować skonsultować z dr Ireneuszem Szymańskim przyjmuje w ibisie na Kaczej i ich filii na Szlenkierów czasem się udaje w miarę szybko wizyta - to jest laryngolog a jeżeli mogą być jakiekolwiek komplikacje to natury laryngologicznej bo jeżeli nie bredze to 8- to przedsionkowo-ślimakowy

cyd
grzałka
neurolog mówi, że nie powinno być problemu jeżeli jest bezobjawowy lub skąpoobjawowy
EwaKW
Dziękuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.