To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Warsztaty chustowiązania w Łodzi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agatkie
Miło mi zaprosić w ramach spotkań łódzkiego Klubu Kangura na warsztaty chustonoszenia dla początkujących.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 24.01.2010 o godz 16.00 w Centrum dla Mamy na ul. Piotrkowskiej 247.


Osoby zainteresowane bardzo proszę o zgłoszenie uczestnictwa na mój adres mailowy: agatkie@tlen.pl.

W zgłoszeniu bardzo proszę o podanie:

1. Doświadczenia (lub jego braku icon_wink.gif w chustowiązaniu

2. Wiek dziecka

3. Czy posiadacie własną chustę, jeśli tak to jakiego rodzaju (tkana, elastyczna, kółkowa itp.)



Warsztaty są darmowe. Ewentualne dobrowolne datki na rzecz Klubu Kangura mile widziane icon_smile.gif

Ilość miejsc ograniczona.


Zapraszam serdecznie
Do zobaczenia w niedzielę icon_smile.gif
Artola
Mogę tylko podczepić, że w Mama i ja w ostatnią niedzielę stycznia chyba ma być spotkanie chustowe.
Piłsudskiego 135.
Agatkie
Dokładnie tak icon_smile.gif Będziesz?

Spotkanie jest wyjątkowo w godz. 16-18. W kolejne ostatnie soboty miesiąca będziemy spotykać się już od 15-tej icon_biggrin.gif
kachaaa
oszz kurka się spóźniłam

będą jeszcze spotkania ?
Artola
A ja ciągle przegapiam, zapominam 37.gif Może dlatego, że mój dwulatek to już kawał dziecia i nasz MT leży w szafie schowany 41.gif Ale chętnie bym kiedyś poznała forumowe chuścioszki i ich mamusie! Może w ostatnią sobotę kwietnia nie przegapię?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.