To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POLANICA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ulinka
W Poniedziałek ruszamy do Polanicy Mąż będzie pewnie szusował w Zieleńcu na nartach, a ja z dziećmi....??? No właśnie co mogę tam robić z dziećmi??? Może ktoś z Was może mi polecić jakieś atrakcje dla mnie i dla dzieci???
Dziękuję
PS. A potem czeka Nas jeszcze tydzień w WIŚLE i też nie wiem co ja tam będę robiła. Co prawda na nartach też mam zamiar poszaleć, ale jak to z chłopem bywa jak będzie z dziećmi siedział to na pewno się z hotelu nie ruszą
basiaw
Ulinka w samej Polanicy, to pewnie tylko park zdrojowy i pijalnia wód... przynajmniej ja tylko z tego korzystałam... Jednak w Dusznikach możesz podjechać do Papierni, nie wiem czy juz jest czynna, bo był remont, albo Kudowa - basen, park linowy, Park Zdrojowy; wizyta w Nachodzie po stronie Czeskiej - wejście do zamku chociażby, zeby zobaczyc niedźwiadki i pawie, lodowisko, ewentualnie Kralove Dvur i zoo safari icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.