To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Waga dzieciaczków w brzuszku ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaMarty
Właśnie wróciłam od ginka...
28 tydzień BL1 1060 g BL2 1495 g

Za 2 tyg zalecone USG bo lekarzowi się waga-różnica- nie podoba icon_sad.gif((

Dodam że ciąża dwukosmówkowa, dwuowodniowa.

Jak wasze dzieciaczki ważyły w poszczególnych tygodniach??
asiula25
U mnike tez były takie różniece i jakoś nikt nic nie mówił. A pamietaj,ze z usg to jest tak że se 300 dodaj albo odejim i nie przejmuj sie tak bo czasami jeden ruch dzieciatka i juz inne waga im wychodzi. Nigdy nie wierzyłam w wagi z usg bo co ważenie to inna waga była i raz spadali raz szli w góre i tak w koło. A mieli miec po 2 kg wszyscy a Oskar miał 1950 Igi 2000 i tylko Wiki 2100 więc nie wierze im za nic.
lenka28
NA OSTATNIEJ WIZYCIE PYTALAM SWOJEGO GIN. O WAGE... PODAŁ MI TAK W PRZYBLIZENIU... POWIEDZIAŁ TEZ ZE USG NIE POKAZUJE DOKŁADNEJ WAGI I ZE NIE MA CO SOBIE TYM GŁOWY ZAWRACAC... TO JEST TYLKO TAKIE ORIETACYJNE WYLICZENIE BODAJ Z DŁUGOSCI DZIECKA. A MOJE MALUCHY TAK KICAŁY ZE CIEZKO BYŁO JE ZMIERZYC icon_wink.gif

asiula25 masz synka Oskarka??? To moje ulubione imie! Tez tak planujemy dac jednemu bąblowi... Nad drugim jeszcze myslimy (chyba będzie Marcel a moze Oliwier;)???)
A jak ma na imie twoja druga pociecha???
asiula25
Pytasz mnie?? Bo ja mam trzy pociechy za jednym razem icon_smile.gif
Pierwszy Igorek
Drugi własnie Oskarek
trzeci Wiktorek
A imiona wybierał mąż taka była umowa ja dla dziewczyn on dla chłopców więc zostałm bez słowa icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.