To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fajne mniejsce dla dzieci i rodziców

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Joleńka
Poszukuję takiego "miejsca" w Warszawie gdzie rodzice i dzieci mogliby się fajnie bawić. Dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat. Marzy mi sie miejsce gdzie rodzice będą mogli posiedzieć przy dobrej kawie i pysznym ciastu i zerkać na dzieci(no dobra dyżury przy dzieciach by były) a dzieci mogły by bawić sie i szaleć. Pomóżcie icon_biggrin.gif
Ika
Na pewno coś takiego znajdziesz w Akuku (prawa strona Wisły icon_wink.gif), miejsce może nieduże, ale sympatyczne i jest miejsce dla dzieci. Chyba, że chodzi Ci o wielką zabawownię, to Akuku pewnie Cię nie zadowoli, bo jest kameralne.
tolala
ja lubię Kalimbę (Żoliborz).
Macio
Kalimba fajna jest, tolala nie ? icon_biggrin.gif
Filip_inka
Ja polecam FitMisia ul.Arkuszowa. Są dwie salki, jedna właśnie dla maluszków, druga na górze dla starszych dzieciaczków.
Do tego siłownia dla rodziców i barek oczywiście. Bardzo miła obsługa.
Miałyśmy tam małe forumowe spotkanko i chyba wszyscy byli zadowoleni icon_smile.gif
marghe.
CYTAT(AiB @ Fri, 26 Feb 2010 - 12:32) *
Ja polecam FitMisia ul.Arkuszowa. Są dwie salki, jedna właśnie dla maluszków, druga na górze dla starszych dzieciaczków.
Do tego siłownia dla rodziców i barek oczywiście. Bardzo miła obsługa.
Miałyśmy tam małe forumowe spotkanko i chyba wszyscy byli zadowoleni icon_smile.gif


Czy ja wiem.
Dobrego ciastka to tam raczej nie zjesz ;0)
To fajne miejsce na imprezę urodzinową (dziecięcą).
Joleńka
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi:)
Wybraliśmy Kalimbe (lokalizacja nam odpowiada). Mam nadzieje ze będziemy mogli spokojnie posiedzieć i porozmawiać a dzieciaki się wyszalejąicon_smile.gif
TU jest link dla osób które szukają takich miejsc w Warszawie. Znalazłam jak szukałam stron internetowych miejsc które podałyście.
Ciekawym miejscem wydaje mi siÄ™ kawiarnia Mama Mia. KiedyÅ› napewno siÄ™ tam wybierzemy icon_smile.gif
Filip_inka
CYTAT(marghe. @ Fri, 26 Feb 2010 - 11:56) *
Czy ja wiem.
Dobrego ciastka to tam raczej nie zjesz ;0)
To fajne miejsce na imprezę urodzinową (dziecięcą).



To fakt, ciastek tam raczej nie widziałam...
Podobała mi się salka na dole, zaraz przy wejściu. Kącik dla mam.
Na górze basen z kulkami itd i kilka sal na urodziny. Tych tam bym nie wyprawiała, bo za dużo imprez jednocześnie jak dla mnie...
agabr
Sale sa dwie.b
mamajul
CYTAT(Joleńka @ Fri, 26 Feb 2010 - 15:07) *
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi:)
Wybraliśmy Kalimbe (lokalizacja nam odpowiada). Mam nadzieje ze będziemy mogli spokojnie posiedzieć i porozmawiać a dzieciaki się wyszalejąicon_smile.gif
TU jest link dla osób które szukają takich miejsc w Warszawie. Znalazłam jak szukałam stron internetowych miejsc które podałyście.
Ciekawym miejscem wydaje mi siÄ™ kawiarnia Mama Mia. KiedyÅ› napewno siÄ™ tam wybierzemy icon_smile.gif


W niedzielnej kawiarence Stu Pociech icon_smile.gif.
użytkownik usunięty
CYTAT(mamajul @ Sat, 27 Feb 2010 - 08:31) *
W niedzielnej kawiarence Stu Pociech icon_smile.gif.

Potwierdzam i dodam, że urodziny dla dzieci tam też są super, szczególnie tych małych.
marghe.
CYTAT(AiB @ Fri, 26 Feb 2010 - 18:00) *
To fakt, ciastek tam raczej nie widziałam...
Podobała mi się salka na dole, zaraz przy wejściu. Kącik dla mam.
Na górze basen z kulkami itd i kilka sal na urodziny. Tych tam bym nie wyprawiała, bo za dużo imprez jednocześnie jak dla mnie...


To zależy jak się trafi,
Byliśmy na kilku inprezach (GAba tez raz miała tam wyprawiane swoje urodziny). Zero tłumów. I to był plus tego miejsca.
Grażyna7
Jedną z lepszych restauracji jakie znam na terenie Warszawy, które są przystosowane dla dzieci i mają dobre jedzenie to niewątpliwie restauracja Akademia, naprawdę jedzenie bardzo dobre.
Wszystko fajnie, kacik zabaw dla dzieci, przy weekendzie animatorzy i popcorn.
Ale polska kuchnia rewelacja!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.